gdzie kupić dobry materac ?

jakaja1

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja też kupiłam łóżko z materacem przez intarnet i jest ok. na stronie www.lozkawodne24.eu. nie ukrywam iż zrobiłam tak ze względu na dużą oszczędność. Takie łóżko wodne jakie kupiłam, w sklepie stacjonarnym kosztowało ok.7000zł, a na tej stronie zapłaciłam tylko 3900zł!!! A jest bardzo solidne, wykonane w Niemczech i ma 5 lat gwarancji. Swoja drogą łóżko z materacem wygodnym to był strzał w 10! Jest ładne, b.wygodne, nic w nim nie skrzypi, nie wyrabia się itp. Polecam!
 

karolpk

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam jeden z największych polskich sklepów z materacami:
http://materace-dla-ciebie.pl
Posiada on zarówno wiele modeli, jak i dokładne parametry, opis, a także opinie klientów o danym materacu.
Ponadto można skorzystać z pomocy konsultanta przy wyborze materaca.
Pozdrawiam
 

dawid78

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niedawno również kupowałem nowy materac, bo na starym nic a nic nie mogłem się wyspać. Generalnie jestem zadowolony z zakupu, gdyż okazało się, że nowy materac był wart swojej ceny. Kupiłem materac lateksowy - polecam ten typ każdemu miłośnikowi komfortowego wypoczynku, gdyż użytkuje się go naprawde przyjemnie :)
 

nieznajomy122

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tylko 3900, super niska cena...
Mój budżet był o połowę skromniejszy, chciałem kupić coś porządnego, niestety w Ikei mogłem co najwyżej bonele kupić. Na innym forum, znalazłem informacje o comfortbe i udało się dzięki temu kupić nawet termoelastyczny. Podobno lepszego niż termoelastyczny dla kręgosłupa się nie znajdzie. Poza tym jest mega wygodny
 

klak2

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
polska
To prawda materace termoelastyczne i lateksowe są dobre, jednak bardzo drogie. Dla tych ze skromniejszym budżetem polecam materace ze sprężyn kieszeniowych z warstwą lateksu czy też pianki Memory. Wprawdzie inna sprężystość takiego materaca, ale co ważne lateks i Memory posiada na powierzchni czyli blisko ciała człowieka.
 

MonGar

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Są dobre, ale czy aż tak drogie, jak byłam w jednej firmie to powiedzieli mi, że muszę mieć temphura czy cos takiego, bo najlepsze i ze to w promocji kosztuje 5000zł, to się załamałam (chyba kredyt trzeba wziasc na cos takiego), a potem trafiłam na dość przyzwoitą firmę i tam mi znalezli nie takie drogie te termoelastyczne i oczywiscie mieli jakies drogie ale dobrali tez cos na moja kieszen. Nie bede robic antyreklamy tamtej firmie, ktora wciskala tylko drogie (bo nawet jej nie zapamietalam), ale moge polecic ta firme która byla całkiem przyjazna dla kieszeni, nazywała sie chyba SENPO.
 

Monika68

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio okupiłam materac Medico Delux firmy merino gold. Śpi się rewelacyjnie. Wcześniej często bolały mnie plecy, a teraz wstaje jak nowo narodzona. Polecam, cena w porównaniu do podobnych materacy była bardzo korzystna. Wartoo zainwestować w porządny materac.
 

adis168

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostanio tutaj kupiłem materac lateksowy http://www.materace-sklep.pl/ uważam że serio firma godna polecenia. Oczywiscie szukałem po innych stronach ale tu chyba najbardziej mi przypadło do gustu
 

Blitek

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie forumowicze!
Jak polecać to stronę www.markowe-materace.pl ! Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie dość ,że transport materaca był gratis, to jeszcze można wynegocjować cenę, a wybór mają naprawdę ogromny. Wszystkim znajomym będę ich polecał bo na prawdę warto!
 

drvoyteck

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Najpewniejszym sposobem na wybranie dla siebie materaca jest... położenie się na nim. Prowadzę razem z przyjacielem sklep z meblami i materacami - internetowy i stacjonarny. Doradzamy jak umiemy najlepiej, a że to już kilka lat, jak w branży materacowej jesteśmy całkiem sporo na ten temat wiemy :) Zdążyłem zauważyć, że lwia część klientów, którzy nas odwiedzają więdzą niewiele albo nic na temat materacy. I bez większego znaczenia są moje j kwieciste słowa opisujące materac - najlepiej po prostu położyć się na kilka minut, zamknąć oczy, pozwolić, żeby materac się dopasował i... kontemplować... :) Wreszcie to inwestycja na najbliższe kilkanaście lat, warto zrobić to raz, a dobrze. Dobra inwestycja zwraca się co noc, a zła co noc daje w kość. Dosłownie.

Zapraszamy do Krakowa na ul. Heltmana 3a - kameralnie i profesjonalnie. Zadowolenie w cenie.

Pozdrawiam!

Wojciech.
 

Lokata3

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Długo zastanawiałam się nad zakupem materaca dla mojego syna ,przejrzałam sporo sklepów z materacami internetowych jak i stacjonarnych.W końcu
zadałam pytanie do firmy Alvare skorzystałam z oferty na stronie http://materace-materac.pl i się nie zawiodłam.Przede wszystkim szybka i bardzo profesjonalna obsługa ,możliwość rozłożenia płatności na raty .Doradzono mi jaki materac będzie dla mojego syna najbardziej odpowiedni,a przy tym i w dobrej cenie.Gorąco polecam ten sklep internetowy .Materac świetnie się sprawuje! Mnie jako mamie podoba się to ,że ma funkcję prania.Co prawda jest trochę twardy jak się na nim śpi, ale dla dziecka to dobrze.Polecam
 

gość 3

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja kupiłem materac przy okazji jak kupowałem meble do sypialni w sklepie http://www.drewmeb.pl i naprawdę polecam!
 
F

Fafarafa_pl

Guest
Miejsc gdzie możesz kupic dobry materac jest naprawde wiele. Ja proponowałbym jednak skupić się na sklepach internetowych,z dwóch powodów: po pierwsze z racji ceny gdzie mamy po prostu taniej,a dwa samego wyboru- jest bardzo szeroki.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Cena na pewno jest zachęcająca w sklepach internetowych, ale zastanawiam się czy nie lepiej jednak wypróbować samemu taki materac, zanim się go zakupi?
 

groszek1978

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o dobry wybór i konkurencyjne ceny to znajdziecie na www.przyjemnysen.pl
mam od nich materac TREENES budowa komórkowa doskonale kopiuje ciało podpiera kręgosłup najwyższa półka w niskiej cenie tyle trzeba dać za zwykłego sprężynowca czy gąbkę poliuretanową obszycie to shenergy premium ze złotą nicią, a o właściwościach zdrowotnych złota nie trzeba pisać, jest to materiał antyalergiczny, termoizolacyjny mercedes wśród pokrowców robią każdy wymiar ja mam 220 na 200 ( cóż bozia wzrostu nie poskąpiła ) bez problemu i klejenia ( w całości ) dostarczyli do domu i śpię jak suseł nic nie boli i nie zamienię na żaden inny!
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zakupiłam materac tutaj http://www.slodkichsnow.com/materace-futon szczerze mówiąc jestem dopiero w fazie próbowania, ale póki co jestem zadowolona. Materac był reklamowany jako przyjazny kręgosłupowi. Ja nigdy nie miałam problemów z nim, ale mój mąż tak. Według niego materac spełnia swoje funkcje. Jak to się mówi: zobaczymy w praniu :)
 

pokahontaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
27
Punkty reakcji
0
Też mam materac futon i mogę o nim powiedzieć same dobre rzeczy. Podobno futony w Polsce nie są tak popularne, ale w Europie zrobiły ogromną furorę. Mi w każdym bądź razie śpi się na nim rewelacyjnie.
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet mają niewątpliwie wiele zalet, ale biorąc pod uwagę, że takie sklepy mają szeroki asortyment, a z każdego opisu wynika, że dany produkt jest super to można trochę zwariować :) co gorsza wtedy często najważniejszą rzeczą staje się cena. Dlatego zachęcam wszystkich do odwiedzenia wcześniej sklepów stacjonarnych i poleżenia na materacach, gdyż o ile bardzo cenne są opinie innych to zakup materaca jest bardzo indywidualną kwestią. Dobierzemy idealny materac dla siebie dopiero gdy sami wypróbujemy kilka w sklepie.
 
Do góry