gdzie kupić dobry materac ?

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja kupuję teraz większość rzeczy on line. materac też przez sieć został zakupiony - był to futon, czyli materac japoński: http://www.slodkichsnow.com/materac-futon-sprezysty-140x200 model sprężysty :)
 

groszek1978

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Długo szukałem w internecie fachowej opinii na internecie i niestety wszędzie tylko spam.
Postanowiłem podzwonić po sklepach internetowych do ich tzw. Doradców i kolejna porażka wielu nawet nie wiedziało o czym ja laik mówię. Kilku tylko było fachowcami, ale najlepszy był ze sklepu http://www.przyjemnysen.pl
Konkretny facet, wysłuchał moich oczekiwań i dobrze doradził.
Warto osobiście poradzić się i zobaczyć gdzie obsługa jest na najwyższym poziomie.
 

maciejk1

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
W Ikei są niezłe materace na prawdę zachęcam do tego zeby się wybrać:)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Też myślę, że w IKEI są wygodne materace, warto wybrać się również do jakiegoś sklepu tylko z materacami, wypróbować, obejrzeć. Kupowanie materaca przez internet moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem.:)
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem warto sprawdzić jakie produkty dostępne są w internecie . Przy zakupie można przecież sporo oszczędzić ponieważ ceny potrafią być o wiele niższe. Ostatnio również kupowałam nowy materac. Zamówiłam w sklepie: http://www.klinikasnu.pl/ . Mają tam promocje na materace firmy Janpol a moim zdaniem materac powinien być dobrej jakości i dobrej firmy. W końcu spędzamy na nim prawie 1/3 swojego życia ;)
 

Kaspian

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Trudno jest wybrać materac bo w internecie jest bardzo duży wybór. Moi znajomi ostatnio kupili materac przez internet w sklepie http://www.materac-dla-ciebie.eu
Wcześniej kupili jakiś z IKEI i niestety okazało się że materac nie spełniał ich oczekiwań.
Teraz są bardzo zadowoleni i z jakości i z ceny - termin realizacji też był bardzo szybki - kurier dostarczył w ciągu kilku dni. Z tego co pamiętam to wybrali materac kieszeniowy - z jednej strony jest warstwa lateksu a zdrugiej pianka visco - termoelastyczna . Bardzo sobie chwalą ten produkt i ja chyba też przymierzam się do zakupu materaca z tej firmy z tym że ,ja wybiorę sam materac lateksowy z kieszonkami . Sądze ,że warto kupować przez e-sklep bo ceny naprawde są dobre . Mi akurat nie zależy na tym aby wydać 2000 na materac i płacić tylko za firmę, No ale to już każdy wybiera jak chce wg gustu i zasobności portfela
 

Milano2

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli szukacie najlepszego materaca dla małego dziecka, to polecam materace austryjackiej firmy Träumeland: http://babyway.pl/1_traumeland
Z tego co wyczytałem w necie to nie ma lepszych materacy jeśli chodzi o właściciwości zdrowotne oraz jakość użytych materiałów... choć w Polsce nie są to jeszcze popularne materace.
Jeśli chodzi o materace do spania dla dorosłych to moja rodzina od kilku lat zaopatruje się w zasadzie w jednym, sprawdzonym sklepie internetowym www.dworak.com.pl - mają najniższe ceny oraz najszerszą ofertę materacy. Osobiście polecam materace polskich producentów np. Janpol.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja jestem też zdania, że można sobie popatrzeć w necie, porozglądac się - ale przed zakupem trzeba jednak na tym materacu się połozyć. Teraz problemy z kręgosłupem to zmora cywilizacji więc jest też sporo ofert materacy.
Z tego co się orientuję w temacie, to ten w linku wydaje mi się byc odpowiedni na takie kręgosłupowe problemy http://www.agatameble.pl/produkty/typy-mebli/materace-i-stelaze/materace/materac-futura
Ale najlepiej to wybrać się do salonu i poprostu przetestować na własnych kościach :)
 

anioleczek0019

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Materace można kupić praktycznie we wszystkich sklepach meblowych, ale ceny mają oni kosmiczne. Dużo taniej można znaleźć materace online na Allegro bądź w sklepach internetowych - ja swój kupiłam tutaj. Przy wyborze materaca warto wcześniej popróbować kilka np. w sklepach meblowych czy u znajomych, a dopiero potem szukać czegoś dla siebie. Przy wyborze materaca nie należy sugerować się poradami innych, bo nie każdemu podpasuje to samo - jednym wygodniej jest na miękkich materaca, a inni zaś wolą coś twardszego, stąd tak ważne jest testowanie przed kupnem :)
 

IggyPop

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ogromny wybór jest w sklepie internetowym Bejto - wszystkie są dobrze opisane, w razie pytań nie ma problemu, żeby się skontaktować z obsługą no a przede wszystkim są bardzo wygodne i biorąc pod uwagę ich jakość naprawdę tanie. A jak ktoś ma obiekcje przed kupowaniem przez neta, to mogę potwierdzić, że materacyk trafia do klienta nienaruszony, prosto z fabryki i dokładnie taki jak na zdjęciu.
 
Y

Yelonek

Guest
Sorry za małą reklamę, ale ja większość takich rzeczy kupuję w Ikei - odpowiada mi gust tamtejszych projektantów.
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
ja też lubię kupować w sklepie Ikea :D ale jeśli chodzi np. o materace dla dzieci to pewniej jest kupić w sklepie dla najmłodszych np. puchatkolandia.pl lub w specjalnym stacjonarnym, dzieci wymagają szczególnej uwagi i takie produkty z sieciówek itp mnie nie przekonują
 

Czerwonak

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Każdy i tak wybiera swoje sklepy godne polecenia, bo albo ktoś trafił w 10 albo się sparzył. Ja osobiście do domu zamówiłem kilka materaców ze stronki amadu pl, każdy może sobie zerknąć, ale jak dla mnei świetne są materace z materiału Bamboo, tak zwane materace sultan, nie ziemsko wygodny materiał :)
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
Po Warszawą jest dosyć duży salon firmy Varsovia. Można na własnej skórze sprawdzić, który materac będzie najlepszy. Nie polecam zamawiania przez Internet. Możę się okazać, że twardość/miękkość wybranego materaca zupełnie nie będą nam odpwiadać.
 

AgnesiaW

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja zakupiłam materac razem z łóżkiem i po kilku miesiącach
musiałam rozglądać się za nowym materacem, kolejny wybór padł na
materace japońskie, zakupiliśmy w sklepie slodkichsnow.com i
jesteśmy zadowoleni, mamy materac sprężysty - bardzo dobrze się śpi, co 4
tygodnie trzeba materac odwracać aby nie odkształcił się w jednym
miejscu, od kiedy na nim śpię nie wstaję "połamana" z bólem pleców, w
nocy się nie wiercę szukając odpowiedniej pozycji do spania. POLECAM!!
 

trofo

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja też się zastanawiałem nad materacem z allegro. znalazłem nawet kilka w super cenach no i z opisów i zdjęć też niczego sobie. Jednak z uwagi na przykre doświadczenie z przeszłości w zakupach internetowych nie byłem do końca przekonany - nie chciałem kupić kota w worku. znalazłem potem sam jednego z producentów po zdjeciach z allegro i ich stronę comfotrbe.pl. Okazało się nawet że mają sklep firmowy w moim mieście, a w tym sklepie te same materace co na allegro i w tych samych cenach. Z tym, że już mogłem sam sprawdzić ich twardość i to jak wyglądają. Kupiłem u nich materac kieszeniowy z kokosem - śpię na nim już prawie rok i jak na raizie spisuje się świetnie
 
T

Tszak

Guest
Najlepsze materace są termoelastyczne i nie ma dwóch zdań. Nie wiem czy slyszałeś o viscotherapy? Ceny producenckie, szybka wysyłka, a komfort spania nie do opisania...
 
Do góry