gdzie kupić dobry materac ?

Wiolaas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
chyba znowu się powtórzę, polecam polskie produkty mimo wszystko, polecane i z wieloma nagrodami mają materace w janpol. Duży wybór i przystępne ceny.
 

Kamilass

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Trzak masz swiętą racje weszłam na materace-visco pl i faktycznie to strona producenta Viscotherapy . Materac jest bajeczny i w dodatku zrobili mi materac pod moje życzenie tj. sama sobie wybrałam ile cm jakich pianek REWELACJA będe w rodzinie i znajomym polceać bez obaw


I to jest 100% polska firma i takie nalezy wspierać ;-)
 

Agata Karolak

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam bardzo dobrej jakości materace polskiej firmy Relaks na e-materace.pl. Profesjonalna obsługa jest naprawdę pomocna w wyborze. Wszystko wytłumaczą i podpowiedzą jaki materac będzie najbardziej odpowiedni. Pozdrawiam
 

Attachments

  • memo dynamic new zdj..jpg
    memo dynamic new zdj..jpg
    197,4 KB · Wyświetleń: 0

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
w agata meble maja duzy wybor, nie trzeba szukac jakos specjalnie, wystarczy zobaczyc co maja na stronie.
 

Roxa304

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wg mnie dobrej jakości materace mają w materace-viscotherapy.pl. Sama posiadam ich materac i jestem zadowolona z wygody.
 
S

Sttark

Guest
Wszystkie kategorie materaców mają w materacetanie.pl. Do tego istnieje szansa złożenia indywidualnego zamówienia, jeżeli masz nietypowe gabaryty, co się dość często zdarza. Kupiłem u nich ostatnio już czwarty materac, tym razem termoelastyczny. Według mnie jakość nie do pobicia. Polska produkcja, super podejście do klienta. Nie ma też szans na błąd, bo dostajesz od nich 30 dni na testowanie pożądanej pozycji.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Najtańsze? Chyba gumowe albo te dmuchane welurowe :)
Sama jestem zdania,że lepiej jest dopłacić i kupić sobie coś porządnego . Wysypiać się. A nie kupować najtańszy a potem wstawać połamanym.
Proponuję zerknąć sobie do Black Red White:
http://www.brw.com.pl/materace/

Wiele materacy jest obecnie w promocjach. Możesz tam również brać je na raty. Tak więc może jednak dobrze byłoby kupić porządny? Spokojnie spłacisz w ciągu pół roku.
 

frezja89

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Najtańsze piankowe, wiadomo że na co dzień nie śpi się na dmuchanym:) słyszłam opinię że podobno materace najlepiej kupowac w sklepach które tylko nimi się zajmują, specjalistycznych.
 

czeplarm

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja swój materac zakupiłem na początku tego roku na Połczyńskiej 51 w Warszawie. Wybrałem jeden z tańszych modeli, ale wygląda na dobrej jakości. Śpię na nim drugi miesiąc i póki co jest wszystko ok. Jeśli macie blisko to polecam się wybrać do salonu. Jest nowootwarty, stąd pewnie tak niskie ceny. A jak nie, to zawsze pozostaje strona internetowa: mattresslove.com. Sklep oferuje naprawdę wiele modeli w różnych cenach, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Zibi813

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak kupować materac w Krakowie to tylko w tym pawilonie na Zakopiańskiej 56A jest tam chyba z 5 sklepów z materacami są Janpole, Hevea, Hildingi, Koło, Tempury. Ja osobiście kupiłem materac Hevea lateksowy z warstwą pianki termoelastycznej - Polski producent, jakość materaca świetna aż 15 lat gwarancji, i cena lepsza niż w internecie bo to salon producenta :) A i obsługa naprawdę fachowa tak jak sprzedawca powiedział że pianka termoelastyczna na lato jest kiepska bo grzeje jak mały kaloryfer to 100% prawda dlatego w tym modelu pianka jest jednostronnie, z drugiej jest zaś lateks który przyjemnie chłodzi. Szczerze polecam bo naprawdę warto.
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz kupić dobrej jakości materac to polecam sklep internetowy meble-bogart.pl, z pewnością doradzą Ci najlepszą opcję. Konsultanci chętnie odpowiadają na pytania i dobrze znaja się na tym asortymencie. Zaglądnij może dobierzesz sobie również jakiś mebelek z ich szerokiej oferty.
 

beatajot

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zainteresowanych zakupem materaca we Wrocławiu zapraszamy do Laboratorium SNU Amadu. W naszym salonie czeka na Państwa szeroka oferta materacy, łóżek, stelaży, poduszek, kołder. Ze swojej strony oferujemy pomoc w doborze, jeśli oczywiście takowa będzie Państwu potrzebna.
Zapraszamy do testowania, bowiem uważamy, że przed zakupem materaca warto sprawdzić, na jakim materacu jest Państwu najbardziej komfortowo. Warto mieć punkt odniesienia.IMG_5865.JPG

Zapraszam i do zobaczenia,
Beata J.
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiele materacy znadjziesz w sklepie internetowym meble-bogart.pl , jesli nie wiesz czego szukasz konsultanci pomagają w wyborze. Ja tak wybrałam i jestem ogromnie zadowolona. Ponadto kupiłam jeszcze sobie fajne mebelki które wypatrzyłam na ich stronie. Polecam .
 
B

Bartekpro

Guest
Nie kupuj takich rzeczy przez internet! Ja co prawda też wstępny rekonesans robiłem w sieci, ale żeby kupić pojechałem do sklepu i testowałem różne materace. Opowiesz sprzedawcy gdzie Cię boli i czego oczekujesz to znajdzie Ci najlepsze rozwiązanie dla zdrowia.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Mi się wydaje, że gdzie kupić to mało istotne, cena i jakość się liczy :)
 
B

Bartekpro

Guest
Mieszkałem w Warszawie blisko tego sklepu z materacami, więc na studiach sprawiłem sobie fajny materac z pianki. Służy mi do dziś, a to już 8 lat. :)
 
Do góry