gdzie jedziemy na wakacje??

L

libelule

Guest
http://www.itaka.pl/wycieczki/chorwacja/chorwacka_lista_przebojow_1230.php
tutaj znowu coś bałkańskiego :) nie wiem jak z pogodą w tym roku, ale ludzie często zapominają, że na Bałkanach babie lato trwa dużo dlużej niż u nas. Egipt to to nei jest, ale może być jeszcze baaardzo przyjemnie nawet na początku listopada. W zeszłym roku do połowy listopada w Rumunii i Bułgarii w krótkim rękawku się chodziło, temperatura dochodziła do 26 stopni :) piękne takie pożegnanie lata.
 
D

Dorka123

Guest
nooo... do pozazdroszczenia :) szczególnie, gdy u nas za oknem szaro, mokro, zimno, chyba najgorsza pogoda, jaka może być... już wolę zimę, mróz i śnieg :) a skoro już w tym temacie to ciekawa jestem czy w tym roku też będą oferty narciarskie do Bułgarii :)
 
L

libelule

Guest
na stronie u nich nic nie widze, a mają takie wycieczki w ogole? w sumie to od dawna chcialabym sie nauczyc jezdzic jakos sensownie na nartach, albo na snowboardzie moze... słyszałam że jeden wyjazd wystarczy zeby jakos w miare smigac?
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
podobno najlepiej wynająć instruktora poświęcić na to 2 dni bo inaczej no cóż będziemy się tylko wkurzać.
 
D

Dorka123

Guest
no właśnie jeszcze nie ma na stronie, w zeszłym roku były świetne oferty, ciekawe czy w tym roku też się pojawią...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Skandynawię w dowolenj ilości, ofercie znajdzie się na stronie Unity Line.. w wakacje sporo mają propozycji, zresztą latem czy jesienią naprawdę jest w czym wybierać.
 
D

Dorka123

Guest
tu jest ich katalog, jeśli ktoś chce: http://issuu.com/unityline/docs/wycieczki_do_skandynawii_2012?mode=window&backgroundColor=#222222
 
L

libelule

Guest
Jeżeli sie ktoś wybiera z Unity Line to niech bierze aparat, mają teraz konkurs fotograficzny. Do wygrania... wiecej rejsów :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jakie macie plany na zimowe wakacje? ferie? jakieś narty? deska? konkretne biuro podróży?
 
D

Dorka123

Guest
póki co bardzo luźne, znalazłam fajną ofertę, o której już pisałam, ferie z rodzicami, może się wybierzemy z młodym, ale to zależy od urlopu
 

asko2233

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja się zastanawiam na przyszłymi wakacjami. W tym roku byłem na Cyprze, ale nie zbyt mi się podobało. Głównie dlatego, że trafiliśmy na brzydką pogodę. W przyszłym roku chce się zdecydować między Bułgarią a Chorwacją.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A mnie by się na przyszły rok marzył urlop w górach, i to nie w jakimś pensjonacie, tylko z namiotem i śpiworem. Iść szlakami przez góry i nocować gdzieś na szlaku albo w schroniskach i codziennie być gdzieś indziej :)Ale to może na jakiś dłuższy weekend. Bo wypocząć na plaży z dobrym drinkiem też by się przydało.

Prawdopodobnie będziemy chcieli wybrać się właśnie do Bułgarii lub Chorwacji :) W zeszłym roku było nasze polskie morze :)
 
D

Dorka123

Guest
Nie wiem czy w Polsce można się rozłożyć z namiotem, gdzie się ma ochotę, gdzieś słyszałam, że to chyba zabronione, przed wyprawą radzę się dowiedzieć.

No a jak wygladają u Was plany zimowe? sezon tuż tuż, a nikt nic nie pisze?
 
S

Sylwia1234

Guest
Międzyzdroje! Od 1997 roku dzięki festiwalowi filmowemu Międzyzdroje stały się filmową stolicą Polski. Podczas trwania festiwalu największą atrakcją są czołowe osobistości polskiej sceny Na chodniku przy Promenadzie Gwiazd każdego lata pojawiają się nowe odciski dłoni polskich aktorów i twórców filmowych i właśnie to sprawia, że co roku tam jestem. Można poznać na prawdę fajnych ludzi! Tylko noclegi trzeba rezerwować dużo wcześniej bo brakuje miejsc. Mogę polecić serwis turystyczny, który ma szeroki wybór: www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Mnie się marzy Dominikana, tam to jest raj na ziemi....:) Ale póki co to w planach jest Maroko :)
 

kasiulka1980

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ej lepiej jechać w jakieś ciekawe miejsce a nie to co oklepane typu Lloret czy Rimini gdzie jeżdżą wszysc i czasem można znajomych spotkać nawet :D na serio, ja tak miałam :D w tym roku jadę na Krym z SKT, bo to takie niespotykane. Z moich znajomych jeszcze nikt tam nie był i wszyscy mi zazdroszczą :D a za rok planuje Gruzję, też z tym biurem. Także kaskę już od września odkładam...
 
Do góry