Gadżety - namiary na firmy

Miss_

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja dostałam długopis i foldery z UM Giżycko.

Wygraj co nie co:)
No to ja dostalas te gadżety z UM Giżycko to daj mi do nich maila...
pliiiisss...,bo nie moge znalezc :) :) :) :) :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: Pliiiiissssssssssss:):):):)

Nigdy!!
ZAwsze daje pzypadkowe cyferki,np. 08543543654
ja też migdy przenigdy nie daje numeru telefonu...wymyślam!!!!!!!!!!!!!żeby nikt nie miał mojego numeru...a jeśli to oszustwo....nieraz to może być kłamstwo...Tylo mogą przysłać spamy na maila...i mieć kogoś dane osobowe....no ale wiecie ....adres mailowy trzeba podac no i oczywiscie podać adres tam dzie sie mieszka ma sie rozumieć....:) :) :) no ale w razie numeru telefonu sie kryć :bag: :bag: :bag: :bag: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah




www.always.pl- darmowe podpaski always fresh sprawdzone!
www.zozole.pl-chyba jakies smycze ja nie moglam znalezc ale z innej kafeterii wzielam..
www.iwostin.pl-kosmetyki
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Witam!
Jestem tu nowy, ale podaje wam 2 firmy które przynajmniej mi przesłały gadżety.

Kalendarzyk- www.biowin.pl

Serce ogrzewacz i latarkę- www.vattenfall.pl
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Ja jeszcze niedawno wysyłałem do Vattenfall i jakoś mi przysłał, ale nie wiem może już nie przesyła.

Ja jeszcze niedawno wysyłałem do Vattenfall i jakoś mi przysłał, ale nie wiem może już nie przesyła szkoda :nie:
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
Wysyła :D
Ja dziś koło po godzinie 14 dostałem kilka super przesyłki!
a w pierwszej przesyłce było: 2 serduszka, 3 latarki i 1 smycz od firmy: VATTENFALL :D
i co ? :p
:wow:
Jak Ty to zrobiłeś?
Mi głównie chodzi o to, że już nie odpowiada pozytywnie na pytania o gadżety. Wysyłać zaległe gadżety pewnie wysyła...
 

martitka24

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
:papa: witam jestem tu nowa jesli kogos interesuja takie fajne szklaneczki do drinkow z grubym dnem, dlugopisy (juz nie takie fajne) otwieracze do butelek i koszulki to radze napisac do PSS SPOLEM bo te gadzety dostalam od nich :D
 

mkm

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
gumowa bransoletka na reke... pomaranczowa - dostałam wczoraj tutaj namiary www.TheHPVTest.com
 
Do góry