Gadżety - namiary na firmy

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
dosc dlugo mnie tu nie bylo, ale w ostatnim zcasie dostalam dlugopis z edu rom, tampaxy z klubu always na ktore czekalam od lipca, wkladki tena, ktore listonosz dal mi w szkole :)i to chyba wsio z tego tematu.pozdrawiam
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Eee...Zapodajcie jakieś linki z darmowymi gadżetami które znacie polecacie ;p;p;p ! Szukam czegoś...Tylko żeby nie było dużo zachodu bo jest ostatnio leniwa ;p;p;p;p;p
 

kraglutka

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
to ja napisze tutaj bo dostaje ogromne ilosc pw od was - ta zabawke dostalam od - projekt@e-mail.net.pl a dzisiejsza paczka od kuriera sklep@oferujmy.info, odrazu pewnie pomyslicie,ze jakis walek to jest skoro podaje adresy, nic bardziej mylnego, ja juz dostalam cos od tych firm to czemu sie mam nie podzielic, mnie juz nie beda potrzebne, a komus moze sie udac i dostanie pozytywa :) pozatym hehe to taki maly prezent zeby sie wkupic do waszej spolecznosci ;)
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Czesc Wam :)
Mam prośbe..
Wiem, że na pewno były podawane namiary do firmy, co wysyła darmowe próbki papieru do druku cyfrowego.
Czy ktoś może pamięta co to za firma albo ma linka? Ktoś dostał?
Dzięki za odpowiedź ;)
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
hej ;) Ja nie mam szczescia do otrzymywania jakis fajnych gadzetow...nikt nie chce podac zadnego adresu bo wszyscy chca sie wymieniac...politujcie sie nad biedna kolezanka ;).
P.S. Co anpisac do takiego Hotelu?
 

Mausejule

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)

Miała bym proźbe czy wie ktoś może gdzie mogła bym dostać/zamówic mape drogową Norwegii.
Była bym bardzo wdzięczna
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Witam wszystkich :)

Miała bym proźbe czy wie ktoś może gdzie mogła bym dostać/zamówic mape drogową Norwegii.
Była bym bardzo wdzięczna
spróbuj napisać do ambasady o tym, że chciałabyś otrzymac mape, bo wybierasz sie do norwegii
ja dzięki temu mam mapy anglii, szwajcarii, słowacji i niemiec
 

Mausejule

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Skakanka25 dzięki za rade, tylko że mam mały problem mój angielski jest bardzo bardzo żałosny. Ale postaram się coś wymyśleć :)
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
prosze, prosze prosze powiec co napisałaś !!! ;*
yyyy chyba chodziło o to żebyś ładnie treść sama ulożyła ;/
a nie że poda się treść wysyłanych maili... rusz głową i napisz swój nietypowy mail :D :D :D
 
Do góry