Gadżety - namiary na firmy

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Tutaj podajemy wyłacznie linki adresy mailowe lub formularze kontaktowe do firm, które wysyłają gadżety. Pod pojęciem gadżety rozumiemy: smycze. długopisy, breloki, notesy itp, itd. Każdy post nie na temat bedzie usuwany z bolesnym skutkiem. Tutaj nie panuje zasada coś za coś.
Wzór
np: długopis od firmy budowlanej "Rema" rema@o2.pl
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
15
A ja pisze ten post i może on być usunięty to mi się nie podoba te podzielenie na grupy, już rzadko będę tu wpadać @!
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
Zgadzam się z Nikaa <_<
tragedia jest z podzieleniem.
cuż .. chyba `żegenam` chwilowo ..
 

oleczka90

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
mi szczerze sie to tez słabo podoba bo trzeba szukać dobrego tematu i myśleć "ale czy na pewno dobry":/ a tak...wszystko było pod ręką i gitara gra a raczej grała
 

AgnieszkaMaria

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
P-ce
Hej babajaga :)
No więc piszesz że jesteś zainteresowana firmą i chciałabyś otrzymać jakieś gadżety, drobne upominki, foldery itd. do wyboru do koloru :)
No cóż możesz napisać, że kolekcjonujesz gadżety (ponoć czasem to pomaga) i możesz dopisać swój adres, bo czasem od razu wysyłają a nie odpisują.
I to chyba tyle :)
Powodzenia :*
 

AgnieszkaMaria

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
P-ce
Hej babajaga :)
No więc piszesz że jesteś zainteresowana firmą i chciałabyś otrzymać jakieś gadżety, drobne upominki, foldery itd. do wyboru do koloru :)
No cóż możesz napisać, że kolekcjonujesz gadżety (ponoć czasem to pomaga) i możesz dopisać swój adres, bo czasem od razu wysyłają a nie odpisują.
I to chyba tyle :)
Powodzenia :*
 

AllGoodThings

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
285
Punkty reakcji
0
Miasto
White Stook ;]]
A ja pisze ten post i może on być usunięty to mi się nie podoba te podzielenie na grupy, już rzadko będę tu wpadać @!


Zgadzam się z Nikaa <_<
tragedia jest z podzieleniem.
cuż .. chyba `żegenam` chwilowo ..


mi szczerze sie to tez słabo podoba bo trzeba szukać dobrego tematu i myśleć "ale czy na pewno dobry":/ a tak...wszystko było pod ręką i gitara gra a raczej grała

Zgadzam się z Wami ;) W 100 % Jest to strasznie nie wygodne :( Kiedyś było lepiej... :( Ehh;/

U mnie cos takiego :

Witam serdecynie,
Juz chzba trzeci raz Pani do mnie pisze z prosba o gratisowe gadzety - tylko ze za kozdym razem z innego adresu. Hmm - to po raz trzeci Pani powiem ze nie posiaday gratisowych gadzetow! firma ma bardzo trudna sytuacje finansowa i nie stac nas na taki wydatek.
Pozdrawiam
Z up. L.K. Michał Więcki

Polski sie kłania :eek: I na dodatek 1 raz do niego napisałam :| Powaliło gostka :lol: Chyba teraz coraz mniej bede na forum, bo nie wiem na którym pisac jak tyle tematów ;(
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Biskupiec
ehm... teraz dopiero jest coś ciężko znaleźć ale co tam, hehe ja dostałam z DAX przywieszke do telefonu takie słoneczko :)
 

Marioleczka14

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
teraz jest tutaj tak jakoś służbowo, zero spontana.
średnio mi się to podoba. bye

żeby nie było: www.lays.pl przysłali mi kiedyś smycz i taki śmieszny kubeczek
 

Ravenwoman

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Radom
O zes w mordke jeza (jak to mawiano w pewnym serialu ;p) ale sie porobilo... znow wchodze szukam.. a jak juz znalazlam to taki podzial... za przeproszeniem to teraz jest nakupkane tych tematow i ruski rok mi zejdzie zanim przeczytam wszystko, co mnie interesuje i bede skakac po tematach, zeby cos napisac, ehh....

Tak czy siak prosze Panstwa mozna napisac do Funai ;] dostalam od nich dwie smycze, dwa dlugopisy i takie tam.
No i do Naszej ksiegarni jakis ambitny tekst ;]
 

Miss_

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mi też sie to nie podfoba (te pdziały)lepiej było jak było bez podziałów!!!!! <_< <_< <_< <_<
 
Do góry