Filmy w stylu...

IceMati

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Zna ktoś jakiś dobry film w stylu "Green Zone", albo "Hurt Locker" ? Chodzi mi o film o współczesnej wojnie, najlepiej Irak, Afganistan.
Z góry dzięki ;]
 

karolciaa011

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
UNDISPUTED3;) moze nie o wielkiej przyjazni ale o lojalnosci, i murzyn :cenzura: takze polecam ;d
 
W

warqula

Guest
polityka i sensacja z cyklu ostrza szpady i farmazonu http://amateurmovies.com.pl/2010/11/list-z-polski/
 

evelak

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś ciekawe filmy o femme fatale- kobiecie fatalnej.. Ostatni stały się one moją obsesja;)
 

koks12123

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam.
Ostatio oglądm duzo filmow na internecie , z powodu nudów (sami chyba wiecie jak to jest w ferie ;P )
Obejrzałem filmy : step up , step up 2 , step up 3 (;:cenzura:I**E;) , Dziewczyna z sasiedztwa ( tez mi sie podobał ) , Lottery Ticket ( nawet nawet ) Miłosc jest za darmo ( tez mi sie podobał ) .

I prosiłbym o podobne filmy ( chodzi mi o to ze : ktos kogos poznaje , jest klutnia , potem znow sa ze soba , na koniec ładne zakonczenie )

Obejrzalem : W rytmie hip hopu ( wgl do mnie nie przemowilo , jednym slowem nie podobalo mi sie )
itp 9juz nie pamietam ;]

PS. chodzi mi zeby w filmie grały młode osoby to znaczy nie takie mlode ale tak do 27 lat ;]
Otstanio jakos lubie ogladac takie filmy ;] .... Prosze nie podawac np. high school musical itp
z gory thx za odp ;]
Licze na szybka odpowiedz bo noc jeszcze dlugaa ;]


Jeszcze mala prośba ogladam filmy na pecetowcu ;] znacie jakies lepsze filmy online?
 

lorry

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Z takich, które w tej tematyce mogę Ci polecić jest "Paranoid Park", "Fucking Amal", "Trzynastka" i "High Sierra". Wszystkie te filmy w większym lub mniejszym stopniu poruszają tą tematykę.
 

koks12123

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Czy ktos jeszcze sie udzieli?? bardzo potrzebuje duzo filmow bo mnie zżera nuda ;/
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Czy ktos jeszcze sie udzieli?? bardzo potrzebuje duzo filmow bo mnie zżera nuda ;/
Zupełnie jak miłość na pewno ci się spodoba. Narzeczony mimo woli to świetna komedia. Zdecydowanie warta obejrzenia jest Brzydka prawda. Poza tym 27 sukienek, Wpadka, Heartbreaker. Licencja na uwodzenie, Jak stracić chłopaka w 10 dni, Co się zdarzyło w Las Vegas, Ona to on...
 

koks12123

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Forumator.
Dzieki wielkie ;] Napewno wszystko obejrze . Dam znac jeszcze .
Jeszcze raz DZIEKI!! =]
 

Danielek__00

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
1
Witam poszukuje parodii filmów takiego typu jak np. wampiry i świry albo straszny film ; ] bardzo ważna sprawa ; ]
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Witam.
Ostatio oglądm duzo filmow na internecie , z powodu nudów (sami chyba wiecie jak to jest w ferie ;P )
Obejrzałem filmy : step up , step up 2 , step up 3 (;:cenzura:I**E;) , Dziewczyna z sasiedztwa ( tez mi sie podobał ) , Lottery Ticket ( nawet nawet ) Miłosc jest za darmo ( tez mi sie podobał ) .

I prosiłbym o podobne filmy ( chodzi mi o to ze : ktos kogos poznaje , jest klutnia , potem znow sa ze soba , na koniec ładne zakonczenie )

"Dziewczyna mojego kumpla" powinna Ci się spodobać :)
 

Vess

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Poszukuję filmu z motywem choroby. Nieważne, czy głównym bohaterem jest dziecko, czy osoba dorosła. Widziałam już "Środki nadzwyczajne", "Oskar", "Keith". Interesują mnie głównie ludzie chorzy na nowotwory, ale jeżeli znacie jakieś inne, dobre filmy, byłabym bardzo wdzięczna. Może być również choroba psychiczna.
 

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
"Piękny umysł" - główny bohater cierpi na schizofrenię
"Przerwana lekcja muzyki" - bohaterkami są pacjentki szpitala psychiatrycznego
"Lot na kukułczym gniazdem" - również motyw choroby psychicznej
"Źródło" - żona głównego bohatera jest chora na raka, bohater poszukuje lekarstwa
"4 piętro" - bohaterami są nastoletni chłopcy chorujący na nowotwory kości
"Szkoła uczuć" - bohaterka choruje na białaczkę
"Dear friends" - ukazuje przyjaźń dwóch dziewcząt, pojawia się motyw choroby
"Czarny balonik" - autyzm
"W stronę morza" - bohater jest sparaliżowany,; film porusza również problem eutanazji
"33 sceny z życia" - choroba nowotworowa
"A time for dancing" - choroba nowotworowa
"W Krainie Czarów" - zespół Touretta
"Południe - północ" - guz mózgu
"Bez mojej zgody" - choroba nowotworowa
"Mary i Max" - zespół Aspargera
"Oskar i pani Róża" - choroba nowotworowa
"Ostatnia piosenka" - choroba nowotworowa
"Czarny łabędź" - schizofrenia
"... ing" - istotny jest motyw choroby, choć nie zostaje jednoznacznie wyjaśnione, o jaką dokładnie chodzi
"To, co najważniejsze" - śmiertelna choroba serca
"Umrzeć dla tańca" - anoreksja
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
"Słodki listopad" - główna bohaterka ma raka
"Motyl i skafander" - bohater jest sparaliżowany
"Ja w środku tańczę" - niepełnosprawni, dystrofia mięśni
"Fatalne zauroczenie" - choroba psychiczna
"Pająk" - choroba psychiczna
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Takie tematy w dziale: "Filmy podobne do..."

Piętno smierci - rak
Szepty i krzyki - rak
21 gramów - serce
Siedem dusz - serce
Brzezina - gruzlica
Hana-bi - rak
Choć goni nas czas - rak
Życie ukryte w słowach - poparzony i chora psychicznie
John Q - serce
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Co do filmów o nowotworach, świetny(moim zdaniem) jest film Dowcip(ang. Wit) z 2001 roku. Emma Thompson gra tam główną rolę.
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
1. Poszukuję filmów, w których jest zagadka kryminalna, np. takich, jak "Trop", "Zabity na śmierć".

2. Chętnie obejrzałabym jakąś dobrą komedię, inteligentnie zabawną, jakąś taką, która miecie i rozśmiesza do łez. Nie taką w stylu "American Pie", albo jakąś przewidywalną. Podobają mi się takie w stylu "Człowiek, który wiedział za mało" albo "Patch Adams".
 
Do góry