Filmy w stylu...

lal1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może znacie jakieś filmy dokumentalne które opisują życie (od małego) i twórczość Snoop Dogg'a.

Bardzo bym prosił... Z góry dzięki...


PozdRo ! ! ! !!
 

kindon

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myślę, że świetnym filmem o przyjaźni jest "To właśnie przyjaźń"(Dostana). Opowiada o przyjaźni między kobietą, a dwoma facetami. Długi(150min), no bo Bollywoodzki,ale fajny.
Inny ciekawy film to: "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" o czterech przyjaciółkach i to tyle. Pod warunkiem, że chodzi po prostu o przyjaźń kończącą się na przyjaźni, bo jeśli o miłość to już inna bajka:
"Kobiety pragną bardziej"(motyw Gigi i Alexa)
"Do biegu gotowi, impreza" za pewne było tego, więcej, ale wypadło mi z głowy.
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
Niestety, chyba nie będę w stanie Ci pomóc, ale jeśli ktoś zna filmy w klimacie:

- Iluzjionista
- Prestiż

Będę b. wdzięczny za podanie tytułów. Chodzi mi głównie o to żeby film toczył się tak ok XVIII, XIX wiek. Bardzo lubię tamtejsze klimaty

A może "Jeździec bez głowy" albo "Z piekła rodem" - oba z J. Depp'em :)
 
A

Aulelia

Guest
Jedyne co przychodzi mi na myśl to "8mm" z Nicolasem Cage.
A czy pamiętacie film o takiej 18 - letniej kobiecie {akcja dzieje się gdzies koło lat 80.}, ktora została zgwałcona przez paru kolesi w pubie? Pamiętam, że mieszkała w jakiejś obskurnej przyczepie. Zrobili jej to na fliperze , na widoku... Film opowiada o drodze, którą przeszła zmagając się z piętnem 'tej brudnej'. Jak się nazywa ten film?
Walencja - może Ty wiesz? A właśnie, Walencja, na Filmwebie nie ma filmu "Gwałt" z 2000 roku, jest jednak polski film z 2001.
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
O przyjaźni jest też film Camp Rock. We wrześniu będzie druga część trzeba oglądnąć myślę, że będzie ciekawa :) Mitchie Torres (Demi Lovato) i zespół Connect 3 (Jonas Brothers) przyjeżdżają kolejnego lata na obóz Camp Rock, ale czeka ich przykra niespodzianka. Okazało się, że część uczestników i instruktorów wybrała w tym roku inny obóz. Po drugiej stronie jeziora powstał konkurencyjny obóz Camp Star, którego najpopularniejszy wokalista wyzywa Camp Rock na muzyczny pojedynek.
 
N

nastka501

Guest
Zgadzam się z Tobą paulus, że trzeba oglądnąć Camp Rock 2. Zapowiada się ciekawie. Ciekawe co to będzie :p
 

krux22

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szukam jakiegoś filmu nawiązującego do epoki Młodej Polski. Najlepiej jeżeli byłby to film dokumentalny ale fabularny też ujdzie.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Najszybciej można znaleźć ekranizacje powieści np. "Komediantka", a obecnie nikt chyba nie wraca do tej epoki...
Z filmów nawiązujących do życia społeczeństwa obecnie jest dobry dokument na HBO : "Czekając na sobotę" Nikt tak trafnie jak Morawscy nie ujął co dzieje się w wielu głowach na myśl o sobocie...)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
witam ;] Szukam tytułów filmów (akcja, komedie, dokumentalne, etc.) których akcja rozgrywa się w północnej mroźnej kanadzie bądź na Alasce, oraz filmów o muzyce country i ich wykonawcach
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
szukam filmów, w których kobieta bawi się facetami a na końcu w jednym z nich się zakochuje, więc jeżeli znacie takie piszcie tytuły;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
szukam filmów, w których kobieta bawi się facetami a na końcu w jednym z nich się zakochuje, więc jeżeli znacie takie piszcie tytuły;)

"Okrucieństwo nie do przyjęcia" - coś w ten deseń, ale nieszablonowo.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
witam ;] Szukam tytułów filmów (akcja, komedie, dokumentalne, etc.) których akcja rozgrywa się w północnej mroźnej kanadzie bądź na Alasce, oraz filmów o muzyce country i ich wykonawcach


Oczywiście serial "Przystanek Alaska", film dokumentalny "Alaska" "Narzeczony mimo woli"
 

esiek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam filmu o pracy piłkarzy lub trenerów piłkarskich za "kulisami" (jak wyglądają treningi, co się dzieje w szatni przed meczem i po itp.) Bardzo proszę o pomoc.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam. Podsuniecie mi kilka propozycji tytułów filmów na wieczorny seans z dziewczyna? Głównie jakies dramaty, melodramaty, miłosne, komedie, horrory ?

Pozdrawiam ;)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
The Joneses - Fabuła dość oryginalna, pojawia się wątek romantyczny
Patrol - Taki dramat ale nie przez cały seans, fajnie się ogląda
Harold & Kumar - Głupia komedia, jak dla mnie śmieszna, najlepiej oglądać na głodnego
Zmierzch - Jak dziewczyna nie oglądała (wątpliwe) to polecam
Marley i Ja - Fajnie się ogląda ale pod koniec jest tak smutno że się rozpłaczecie
Kobiety pragną bardziej - Typowo babski film ale mi się podobał, dobra obsada
Jestem na tak - Przyjemna komedia z Jimem Careyem, oglądałem ze trzy razy
Wedding Crashers - Komedia. Fajna. Polecam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dzięki wielkie, czekam jeszcze na jakieś propozycje,
co do Zmierzchu to już oglądała, jakaś plaga z tym filmem :lol:
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Polecam 'City Island' i 'The Joneses'. 2 na prawdę fajne filmiki :eek:k:
 

esiek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam filmu o pracy piłkarzy lub trenerów piłkarskich za "kulisami" (jak wyglądają treningi, co się dzieje w szatni przed meczem i po itp.) Bardzo proszę o pomoc.
 
Do góry