Filmy które oglądaliście wiele razy

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A co powiecie o filmie TED? W kinach jest 2 część, ale jak ktoś nie widział to w TV dzisiaj będzie o 20:00 na TV PULS. Dla mnie motyw z gadającym miśkiem najlepsza :D
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Teda nigdy nie oglądałem, w sumie nie mam nic ciekawszego do roboty to sobie go obejrzę. Recenzje miał dobre.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zatem dziewczyny zapraszam przed TV :) Bo przy tym filmie nie będziecie się nudzić, a moim zdaniem wart zobaczenia :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Z takich co wiele razy, to chyba jeszcze dopiszę "Testosteron". Wracam do niego średnio raz na kilka miesięcy i podoba mi się zarówno jako film, jak i jako spektakl w teatrze.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ja wiele razy oglądałem film "święci z Bostonu" Baardzo lubię ten film. Podobnie mam z "Podziemnym kręgiem". Uwielbiam też Serie o Facetach w Czernii i Władcę Pierścieni :) Lubie wracać do tych filmów po kilka razy.
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Oddaję głos na Benkartów! Jest wiele filmów, które są arcydziełami i zasługują na uznanie, ale nie każdy z nich ma się ochotę oglądać kilka razy.
 

Mimi_Fru

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Radio (2003)
Wielki Mike
Zielona Mila
Wyspa Tajemnic
Iluzjonista
Trylogia Władcy Pierścieni

Trochę by się jeszcze znalazło..
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Pożegnanie z niewinnością
Aurore
Zaczarowana
Ella zaklęta
Efekt motyla
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Kevina i Grincha, skoro Święta przed nami ;) Nie dało się inaczej, skoro leciało w każde Święta. I parę innych świątecznych klasyków, np. "Milion na gwiazdkę", zresztą w sobotę znów ma lecieć. Poza tym "Chłopaki nie płaczą" i "Matrixa" - każdego znajomego, który nie przerobił, musiałem z osobna uświadomić. A tak w ogóle to wesołych wszystkim!
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
"Grinch" będzie jutro rano na Pulsie. Jakoś 9.45 jeżeli dobrze pamiętam. :) Idealne na przebudzenie przy śniadaniu w łóżku. :D
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Ja to mam naprawdę dużo takich rzeczy które uwielbiam oglądać po wiele razy jednym z takich filmów "bajek" jest np Ratunku, jestem rybką! które będzie jutro na pulsie 2 :D także na pewno nie omieszkam razem z rodzinką go obejrzeć akurat przy obiedzie bo jest około 15:00
 
Do góry