Filmy które oglądaliście wiele razy

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Powrót do przyszłości - wszystkie części. Znalazło by się pewnie jeszcze kilka tytułów, hmm.. Spirited Away, Mój brat niedźwiedź, oraz Django.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Johnego Wicka mimo, że to bardziej męski film. Keanu Reeves świetnie wtopił się w rolę. Teraz w kinie jest druga część ale jeszcze nie byłam, Mam nadzieję, że mój chłopak da się namówić na wyjście do kina :) Jak na razie to dzisiaj o 20 w TV Puls leci John Wick (pierwsza część). Na pewno nie przegapię i chętnie obejrzę już z dwudziesty raz :D
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja już niezliczoną ilość razy oglądałam Dirty Dancing. Ten film kojarzy mi się z czasem kiedy byłam nastolatką więc mam do niego ogromny sentyment. No i uwielbiam ścieżkę dźwiękową.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Do moich ulubionych filmów akcji dorzucam jeszcze Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych. Fabuła podobna do 13 dzielnicy ale jest genialny! :) I jeszcze gra w nim Paul Walker <3 szkoda, że już nigdy nie zobaczymy go w nowej roli :'( Dla tych co nie widzieli to w niedzielę na TV Puls będzie leciał wspomniany Brick Mansions Najlepszy z najlepszych. Na pewno będę oglądać
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ostatnio znowu oglądałam Co się wydarzyło w Madison County. Eastwood i Streep -mistrzowski pokaz. Zawsze na mnie to działa i zawsze wzrusza.
 

Patiti

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2017
Posty
12
Punkty reakcji
1
Monia101 napisał:
Ostatnio znowu oglądałam Co się wydarzyło w Madison County. Eastwood i Streep -mistrzowski pokaz. Zawsze na mnie to działa i zawsze wzrusza.
O tak, świetny film!!

Między piekłem a niebem z genialną kreacją Williamsa, Singing in the rain, Star Was, wiele produkcji Disneya, które gdzieś tam zostają w człowieku (czy Król Lew, czy Zakochany kundel), Society of dead poets, Moulin Rogue i wiele, wiele innych. :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
A mi teraz się przypomniał fajny thriller z Keanu Reevsem "constantine" bo zapowiadali, że jutro ma lecieć na pulsie. Lubię filmy w takim klimacie. Jakoś nie spotkałam się jeszcze z podobnym filmem
 
Do góry