Filmy które oglądaliście wiele razy

D

Dobrawa

Guest
Ja włąśnie się relaxuje i z synkiem oglądamy na TV4 Hooka. Akurat tak jak się skończy to o 12.55 na Pulskie będzie jedna z najpiękniejszych baśni, którą zamierzamy już całą rodziną zobaczyć - czyli "Baśnie Barci Grimm – Kot w Butach". Niezapomniana bajka, dla całej rodziny. Jak nie macie planów żadnych to warto zobaczyć
 
T

TomaszTomasz

Guest
Kiedyś w tv leciał film, komedia Hudsucker Proxy. Film z lat 90-tych. Oglądnął bym raz jeszcze. Jeśli macie namiary na ten film w necie, bez problemowego obejrzenia, płacenia itd to dajcie znać.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja z racji tego że jednym z moich ulubionych aktorów jest Jason Statham filmy z nim oglądam po kilka razy :) a tak się składa że jutro na pulsie o 20:00 będzie leciało " w obronie własnej" to grzechem byłoby nie zobaczyć bo akurat ten film oglądałam najrzadziej.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dzisiaj w TV sporo ciekawych propozycji jest, ale jak zobaczyłam że gra Statham to nie ma innej opcji :D dzisiaj TV PULS! Nie ma chyba bardziej męskiego aktora :D I nie tylko ja tak uważam ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Wiele razy oglądałam takie filmy jak Resident Evel, Underworld, Ja, Frankenshtein. Uwielbiam je i moge oglądac dość często. Ja,Frankenstein leci dziś o 20.00 na tvPuls i też zamierzam oglądać. Mój mąż jeszcze go nie widział, więc pewnie zrobimy sobie dziś kino domowe :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dirty Dancing - też uwielbiam. Dzisiaj to już nie obejrzę, bo też zaplanowałam na wieczór Ja, Frankenshtein. Akurat wieczór ze znajomymi mamy i polecali bardzo ten film :D
 
T

TomaszTomasz

Guest
Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy. Rozmowa matki z synem na początku filmu the best :) Nie ma już takich aktorów jak Maklakiewicz.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A "Likwidator" kojarzycie?:) Uwielbiam filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem. Dobry film Akcji. Dzisiaj w TV jest o 20.
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Lubię wracać do różnych tytułów, jest tego
naprawdę sporo. Przykładowo - Trainspotting,
Requiem dla snu, Panny z Wilka....
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
ja często wracam do bajek Disneya - Mulan, Potwory i Spółka, Księżniczka i Żaba, Zaplątani :) to mnie odpręża :D
 
Do góry