FC Barcelona

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Real Madryt 0-2 F.C. Barcelona
Kolejne (czwarte już) el Clasico dla drużyny z Katalonii. Nie było to 2:6 z zeszłego roku, ale nikt na to nie liczył ;) Nie był to może piękny mecz jak ten z Arsenalem, jednak Barca wykonała powierzone zadanie i znacznie przybliżyła się do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii, bowiem po wczorajszym zwycięstwie nad Królewskimi(?) podopieczni Guardioli posiadają 3-punktową przewagę nad drużyną z Madrytu.
Fenomenalny mecz Xavi'ego który zaliczył dwie asysty, którymi obsłużył Messiego i Pedro. :)
Visca el Barca!!!
 
M

marco9512

Guest
Cóż muszę pogratulować Barcy za zwycięstwo.

Choć mnie rozczarowała postawa Realu i Barcy. To były chyba najgorsze ich mecze w tym sezonie. Moim zdaniem Real dominował ale zabrakło strzałów. W końcu nie zawsze da się wejść z piłką do bramki.

Gra traciła na wartości głownie przez sędziego, który nie umiał kompletnie sędziować.

Cristiano jak i Messi nie zagrali jakiegoś wielkiego meczu. Ale moim zdaniem Cristiano zagrał lepiej.
 

Aamadi

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mecz średni, ale Barca udowadnia że jest najlepsza. Powinna wygrać LM bez problemów zwłaszcza, że Inter ostatnio nie zachwyca a Bayern i Lyon są daleko za Barcą.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Espanyol Barcelona 0:0 F.C. Barcelona
Derby Barcelony na remis, niestety jeśli Real w dzisiejszym potkaniu wygra przewaga znacznie stopnieje, jednak Barca cały czas będzie liderem :) Teraz czekamy na Inter :)
Visca el Barca!!!
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Inter 3-1 Barca
Niestety, Inter na własnym obiekcie pokonał drużynę z Katalonii, jednak bramka zdobyta przez Pedro daje nadzieję, gdyż na Camp Nou Barca musi wygrać przynajmniej 2:0 a to jest do zrobienia ;)
Visca el Barca!!!
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
nie jestem fanem barcy ale się wtrące do tematu:)

jak inter strzeli bramke to barca musi 4...przepraszam ze dołuje :D
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
To musiał być smutny wieczór dla kibiców barcy, ale wszystko jeszcze możliwe
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wszystko jeszcze przed Barcelona. Pamietajcie ze czeka nas rewanz w Hiszpanii a tam Barca tak latwo sie nie podda.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barca 1:0 Inter
Gdyby to nie była Barca powiedziałbym że nie można wygrać wszystkiego, jednak oni udowodnili że można ;)
Spodziewałem się świetnego widowiska, jednak Murinho swoją taktyką zepsuł piękno tego sportu... Barca moim zdaniem grała doskonale, jednak 10 zawodników we własnym polu karnym to za dużo. Fakt faktem, Inter przeszedł dalej, taki jest sport, czas skupić się na lidze ;)
Visca el Barca!!!
 

Adamo20

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wielka szkoda Barcelony... i wielka strata dla atrakcyjności LM...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Szczerze mówiąc - należało się barcelonie (szczególnie ostatnie minuty) - za mecz z Chelsea.

Teoretycznie lubie barce, jej styl gry i w ogóle hiszpańską lige oraz - zawsze niezbyt lubiłem Inter, ale -
Murinho - bardzo lubie tego faceta od niesamowitego meczu Porto-Lazio w UEFA (4-1 - fantastyczna, widowiskowa gra, tak jak i w całym pucharze). Później dodatkowo zabłysł innymi walorami (przy lepszych rywalach w LM musial sie wykazać defensywa).
Poza tym - zawsze mocno mnie kusi kibicować drużyną skazanym na porażkę.
No i na koniec - Inter swietnie zagrał pierwszy mecz. Inter wrecz na wyzsze zwyciestwo zasłużył.

Co do stylu Interu w tym meczu. Cóż, wyobraźcie sobie, że w takim stylu reprezentacja Polski pokonuje Hiszpanię w fazie pucharowej MŚ czy ME.
Co, do partyzantów też należy mieć pretensję za to, że bezczelnie w krzakach się chowają zamiast dać się zabić na otwartym polu?
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Należało się za Chelsea? Już mnie dobija takie gadanie...
A kto pamięta pierwszy mecz Barcelona - Chelsea w który to Chelsea dzięki sędziemu nie straciła 3 goli ? :) Właśnie.. tego nikt nie pamięta.
 
Do góry