FC Barcelona

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Jest temat o AC Milanie ktorego nie lubie to moze byc i o FC Barcelonie... no to zapraszma fanow tutaj.... :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ronaldinho w Chelsea??Coraz głośniej w mediach o transferze Ronaldinho z Barcelony do Chelsea. Roman Abramowicz jest ponoć gotów wyłożyć na Brazylijczyka 100 mln euro. Jest ponadto gotów drugie tyle przelać na konto piłkarza za podpisanie pięcioletniego kontraktu.Według spekulacji brytyjskiej prasy Ronaldinho zarabiałby w Chelsea astronomiczne pieniądze. Za tydzień kasowałby 223 tys. funtów, co byłoby nowym rekordem Premiership.Abramowicz byłby więc skłonny wypłacać Brazylijczykowi 31 857 funtów dziennie, co przy kursie średnim NBP z 25 września (5,38) oznacza, że piłkarz "kasowałby" około 171 400 złotych. Na godzinę zarabiałby więc ponad 7 tys. złotych, a na minutę niespełna 120 złotych. Czy gra, trenuje, je czy śpi...Do tej sumy należałoby doliczyć premie za zwycięstwa i wywalczone tytuły. O wpływach z reklam nie wspominając...

Jak ja bym tyle chciala nie no zartuje mi tam duzo pieniedzy do zycia nie potrzeba... :)

hehe a slyszeliscie o tym ze Oleguer Presas moze byc aresztowany na napad na policjanta...w najgorszym przypadku grozi mu 3 lata...Policja przybyla zamknac jakis bar i paru klijentom sie to nie spodobalo a podobno momiedzy nimi walsnie byl on...Ale jak by sie pojawią się zarzuty klub będzie wspierał piłkarza... :)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Na szczęście odzyskuje forme.Podania am juz wypracowane,teraz przyszła pora na uderzenia :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
W tę niedzielę minie 100 dni, odkąd piłkarzem FC Barcelony stał się Thierry Henry. Zaprezentowany oficjalnie 25 lipca kibicom Blaugrany, rozpoczął swoją przygodę z Barcą na niższym pułapie od pozostałych piłkarzy, ponieważ wtedy wciąż był nie do końca sprawny po kontuzji odniesionej w meczu z PSV, jeszcze broniąc barw Arsenalu Londyn.

Ten problem, który na początku nie pozwalał rozwinąć Francuzowi skrzydeł, jest już teraz rozwiązany. Jego wprowadzanie do systemu gry Barcy było stopniowe aż do momentu kontuzji Samuela Eto`o. Wtedy natychmiast zajął miejsce Kameruńczyka.

Henry po raz pierwszy pokazał się w trykocie nowego klubu podczas tournee po Szkocji. Tam jednak nie błyszczał. Dopiero w ostatnich tygodniach Titi zaczął przyzwyczajać nas do takiej gry, z jakiej pamiętamy go z lat ubiegłych. Ustrzelił hat-tricka z Levante, bardzo dobrze rozumie się na boisku z Leo Messim, ale zapewnia, że to nie jest jeszcze szczyt jego możliwości. Jak sam powtarza, kondycyjnie powróci do optimum pod koniec października. Znowu będzie czuł w nogach tę dobrze mu znaną moc. Jeśli tak, prawdziwy Henry jeszcze przed nami.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
mozliwe ze odejdzie:) ale ja bym sie z Barsy nie ruszal:D

Nikt by nie chciał,ale z checia wywaliłbym Valdesa...jest jednak problem-jest Katalończykiem,kibice nie będa sie chcieli go pozbyć,mimo,ze jest bramkarzem na poziomie Tima Wiesego z Werderu...
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Nikt by nie chciał,ale z checia wywaliłbym Valdesa...jest jednak problem-jest Katalończykiem,kibice nie będa sie chcieli go pozbyć,mimo,ze jest bramkarzem na poziomie Tima Wiesego z Werderu...

Nie porównuj tych 2 klubów i bramkarzy. Bo to są 2 zupełnie inne krople wody. Tim na poziomie Werder'u za:cenzura:iście borni, a jakby był w Barcelonie, to byłoby zupełnie co innego...
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Nie porównuj tych 2 klubów i bramkarzy. Bo to są 2 zupełnie inne krople wody. Tim na poziomie Werder'u za:cenzura:iście borni, a jakby był w Barcelonie, to byłoby zupełnie co innego...

Klub nie ma znaczenia.Tu o umiejetności i charakterystykę chodzi.Wiese takie same błędy by robił jak Valdes,gwarantuję Ci to.A Werder swoja drogą zasługuje na lepszego golkipera.Bo tim odstaje od reszty.Za chimeryczny jest.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
spadac Valdez musi byc co wy chcecie od niego... ja sie ciesze ze jest Valedez
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1

Moim, skromnym zdaniem Valdes to słaby bramkarz. Barca zasługuje na kogoś o wiele lepszego na tej pozycji.

Nooooooooo,chociaż jeden fan,co nie tylko widzi dobre strony w swoim ulubionym klubie :)).

Jestem gotów zadeklarować,że Rustu Receber kiedy na krótko był w FCB byłby teraz lepszy od Victora...
 

Polaczek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Mój pokój :D

Moim, skromnym zdaniem Valdes to słaby bramkarz. Barca zasługuje na kogoś o wiele lepszego na tej pozycji.
Swieta racja :D czemo nie mamy bramkarza typu: Casilas czy Cech? wkoncu takie Chelsea moze byc dobre ale nie jak BARCA dobre...innymislowy fajnie by bylo zeby nam go dali :D A i Ronnie odszedl za dokladnie 114 mln ale mi go nie zal,po za slawa to nic nie nadzialal forma slaba.Henry,Dos Santos i Krkic go zastapiom :p
 
Do góry