Farben Lehre

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Nie jest to moj ulubiony zespol ale czasem zdarzy sie posluchac :)
z tych bardziej lubianych : pozytywka, atomowe zabawki, helikoptery, wiecznie mlodzi (nie wiem czy dobre tytuly mam :p)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Słyszałem kilka kawałków live i muszę powiedzieć, że na mimo wieku kapelki ich granie oceniam na duuuuży plus :D
 

kapow

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Farben Lehre? Fajny zespół. :) Zawsze najbardziej lubiłem "Piosenkę leniwych słoni" i "Judasza".
 

turecky

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Łódź xD
Farbeni to zdecydowanie fajna kapela :) Grają fajnie i dynamicznie,maja tez fajne teksty :p ale nie wszystkie :D
Moje ulubione piosenki to "judasz" , "terrorystan","atomowe zabawki" i w sumie to wszytskie lubie :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A co sądzicie o nowej płytce "Snukraina"? Ja jestem pod wrażeniem, że chłopaki dalej potrafią zaskakiwać ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Troche jak Metallica z plyta st. Angiel. Zaskoczyli, owszem, ale to juz jednak nie to. Widac, ze lata uplywaja. Ale fakt, plyta jest nawet dobra i to chyba mnie najbardziej zaskoczylo, bo myslalem, ze sie chlopacy wypalili.
 

turecky

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Łódź xD
Ja to ostatnio ich na okrągło słucham,i mnie coś wzięło coby sobię ich kawalki na gitarce pograc i się ucze :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ich kawałki są na tyle banalne, że problemu z ich nauką naprawdę niewiele. Nawet ze słuchu ;)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Pewnie ze mi sie podobają! To bardzo dobry zespół! :D Ze snukrainy podoba mi sie "corrida"
 

kropeckaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
No lubie ten zespół.Jak narazie z ich piosenek doba mi sie:"Judasz","matura","Pozytywka","Pogodna",Spodnie z GSu i Niepiosenka ale szuam jeszcze innych ich piosenek
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Nawet lubie posluchac ich muzyki... lubie szczegolnie te 2 piosenki: atomowe zabawki, helikoptery xD
 
Do góry