Farben Lehre

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Moim zdaniem świetny zespół xD
Wybieram się na koncert w najbliższym czasie xP

Ahh te Leniwe Słonie :p
Głupawki przy tym dostaje xP
O już się śmieje xD
Na samo wspomnienie =P
 

czarna_owca

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
za samą muzyką specjalnie nie przepadam,ale posłuchć czasem lubię. a sam zespół sympatyczny, da się z nimi pogadać :) i jak dla mnie to na koncertach wypadają bardzo dobrze
 

Ahtung

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Bardzo lubie FL świetna muzyka i zajefajne texty:) 100 pozytywnej energii:):) Piosenka leniwych słoni - pollecam:)
Uwielbiam tą piosenkę. Co w nich najlepszego? To że grają tak jak chcą. Spotkałem opinię że są komercyjni ale ta komercja działa na ich korzyść. Uwielbiam Pozytwkę, Atomowe zabawki, Helikoptery, Pogodną , Rozkołysankę i Garażówkę.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
dla mnie są dziwni,muzyka i słowa bardzo mało ambitne ,ale kojarzą mi sie z zeszłorocznym woodstockiem i świetną zabawą xD
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Bardzo często słucham. Znam na pamięć dużo tekstów. Mają to "coś".

Sprzedali nas... :D

A ulubione piosenki: Helikoptery, Judasz, Handel, Rozkołysanka, Piosenka Leniwych Słoni, Matura, (w tej kolejności)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
no to pawda maja to "coś", sa bardzo charakterystyczni i maja swoj styl.No i oczywiscie swietne teksty...
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
też uwielbiam 'Spodnie' i 'Maturę'-od razu woodstock się przyppomina i ta wspaniała atmosfera... :]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie przepadam. A "Spodnie z GS-u" to szczególnie działa mi na nerwy.
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
Farben lehre to genialny zespoł!!
Byłam na ich koncercie w Zawierciu w drukarni i już niemogę się doczekać następnego...grali niesamowicie!!

Szkoda tylko że z 15zł cena koszulek skoczyła na 35zeta...to był dla mnie szok ale...^^

Niedawno wróciłam z kolonii i skoro mowa o farbenie podzielę się z wami moim występem na festiwalu.:D Spiewaliśmy "Kwiaty" a potem "Piosenkę leniwych słoni" ale tego już nie nagrywali;)

http://www.sendspace.com/file/cys4kw

:) Niestety nie powiem wam która to ja bo po co:p mam trampki :sexy:

Pozdrowienia dla wszystkich fanów!! Yo ;)
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
Ogólnie nie rzucaja mnie na kolana i piosenki oraz gra średnio mi sie podobają. :p

z tych utworu co słyszałam [a słyszałam dużo] to podoba mi sie tylko Matura i Pisoenka leniwych słoni, ta druga głownie ze względu na trafny tekst :D
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
nigdy nie mogę się zebrać żeby coś ściągnąć, i w rezultacie słucham w kółko spodni i helikopterów ; P
 
Do góry