Faceci i ich .. "lubie naturalne"

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
odrazu mowie ze nie wiedzialam gdzie to umiescic, wrazie jakiegos "ale" prosze o przeklejenie w odpowiednie miejsce.
wiec tak, wiekszosc chlopakow mowi "lubie naturalne kobiety" uwzgledniajac w swojej wypowiedzi naturalne włosy, paznokcie, brak przesadnego makijazu, nie korzystanie z solary itp..
mowi tak wiekszosc z was panowie, czyz nie mam racji? ale tutaj pokazuje sie nam paradoks tego tekstu, gdyz facet widząc taką nienaturalną barbie (czyt, farbowane tudziez docvzepione włoski, tipsiorki, karnacja niczym u murzynki, mega make up) ogladaja sie z cieknaca slinką nie szczedzac komentarzy.
i jak was tu rozumiec?
probujac to rozkminic przyszło mi do głowy na szybkiego kilka wersji:
1) moze mowiecie tak, żeby pokazac swoja dojrzałosc, nijako mądrosc po to by zrobic wrazenie na dziewczynie "inteligencją"..
2) tudzież działa w was iście męski wzrokowy instynkt, ale skoro wolicie naturalne to po co ... nie rozumiem ;p
3) moze po prostu lubiecie sobie popatrzec na takie, mimo ze sie nie podobaja a jednak wolicie wiazac sie z naturalnymi chociaz z tym to roznie..
wypowiedzcie sie bo nie mam na was siły :p

faceci jestescie łatwi ale z tym to was nie czaje , nie zeby mi to przeszkadzało tylko chce zrozumiec ten paradoks ;p
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
ja też wielokrotnie słyszałam od chłopaków, że podobają im się tylko i wyłącznie naturalne dziewczyny, a tapeciary odpadają, po czym widzę jak zaczynają z taką laską ''kręcić'' i mało się nie posikają ze szczęścia.
standard, myślę, że nie ma co się rozwodzić na ten temat, bo szkoda czasu. facet to facet i nie będzie niczym więcej, więc nie ma co od nich wymagać zbyt wiele. ;)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
ale co.?
przecież tak jest prawie zawsze. mówię prawie, bo czasem zdarzają się wyjątki, ale wyjątki mają to do siebie, że zdarzają się BARDZO rzadko.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No panie nie generalizujcie ;) Ja sam (nie to żebym tak mówił aby pokazać tą w/w 'inteligencję') nie gustuję w takich 'laleczkach barbie'. Tak mam, tak jest i tego podważać nie próbujcie ;] Też zauważyłem takie tendencje nawet u moich kumpli. Taka 'lala' to dla nich 'uosobienie' seksu, jednak jako dziewczynę takiego kogoś, w rozmowach przynajmniej, nie potrafiliby zaakceptować. Przynajmniej tak się wyrażają.

Reasumując świat mediów otacza nas takimi właśnie kobietami, idealnymi kształtami, buźkami jak z obrazka, tlenionymi blond włosami - tak więc w głowach mężczyzn powstał taki stereotyp 'kobiety - przedmiotu seksualnego' Tak ja to widzę. Dziękuje za uwagę, pozdrawiam, USSJ.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Trudno uwierzyć facetom w to , że wolą te normalne , dbające o higienę a nie o tapetę na twarzy co??
Wole naturę i tyle , moja dziewczyna nie wiem czy się malowała , przynajmniej nie widziałem , powiedziałem jej w prost , że nie chce by się malowała bo wygląda pięknie bez tego makijażu.Za dziewczynami , które wyglądają jak prześcieradła ( za przeproszeniem..)się nie oglądam i wśród moich znajomych też nie zauważyłem tego , żeby się zbytnio takimi interesowali :niepewny:
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Ale wiadomo, która z dziewczyn zwróci na siebie uwagę męzczyzny,
Postawi się dwie dziewczyny - jedna przeciętna, bez makijażu, normalnie ubrana i druga - hej seksi lejdi ( ja tak mowie na takie laski )
wiadomo, na ktora bedzie slinotok :p
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
To zależy od gustu heh , dla jednego piękniejsza będzie ta szara myszka , niż ta hiper super sweet pink Doda :lol:
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
heh ... faceci to wzrokowcy :] niech Ci będzie :p
Ale to nie znaczy , że mu się podoba , może go intrygować tym strojem.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
wiec tak, wiekszosc chlopakow mowi "lubie naturalne kobiety" uwzgledniajac w swojej wypowiedzi naturalne włosy, paznokcie, brak przesadnego makijazu, nie korzystanie z solary itp..
mowi tak wiekszosc z was panowie, czyz nie mam racji? ale tutaj pokazuje sie nam paradoks tego tekstu, gdyz facet widząc taką nienaturalną barbie (czyt, farbowane tudziez docvzepione włoski, tipsiorki, karnacja niczym u murzynki, mega make up) ogladaja sie z cieknaca slinką nie szczedzac komentarzy.
i jak was tu rozumiec?

masz jakies bledne informacje,

ja lubie naturalna urode u kobiety, jak widze barbie to wcale sie za nia nie ogladam i nie slinie bo napawa mnie ona obrzydzeniem, nie pocuaga mnie a wrecz odtraca..

co w tym jest niezruzomialego dla Ciebie ? :)

1) niektorzy moga tak robic aby nie wyszlo ze sa prymitywami i pociagaja ich takie prymitywne laski, ale to oznacza ze KLAMIA a nie za sa niezrozumiali

2) mezczyzna jest wzrokowecem i patrzy tylko na te kobiety ktore mu sie podobaja - tez jak dla mnie wszytsko zrozumiale


3) jak wyzej, a to z kim si facet wiaze to zalezy od tego jakie ma piorytety

paradoksu nie ma zadnego, facet to malo skoplikowane zwierze ;)

Ale która najpierw rzuci się w oczy?

Swiecaca lalka rzuci sie w oczy, co nie znaczy ze wywola pozytywna reakcje, prawdziwe piekno ciezko dostrzec :)

Tak czy siak gusta sa rozne, jeden woli barbie a drugi kobiete z klasa i wdziekiem

Wszytsko jest jak najbardzej zrozumiale droge panie, co najwzyej mamy doczynienie z klamstwem mezczyzn

u kobiet to samo, zarzeka sie taka ze nie leci na szmal a zaraz pozniej widac ja z boyem w ladnym samochodzie, czy jej dzialanie jest niezrozumiale ? nie.. po prostu klamala zeby nie wyjsc na zdzire ;)
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Kobiety zapewne też wzrokowcy :p
Troll w pełni się z Tobą zgadzam :p
Fakt można zauważyć, że te barbie ( hej seksi lejdi) za partnerów mają dość przeciętnych nieinteligentnych kolesi, albo równie barbiowatych kolesi, którzy nic nie robią, tylko je traktują jak zabawki.
No a jakże by inaczej skoro to laleczki są :)
 

e_moll_ka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
250
Punkty reakcji
8
Wiek
62
u kobiet to samo, zarzeka sie taka ze nie leci na szmal a zaraz pozniej widac ja z boyem w ladnym samochodzie, czy jej dzialanie jest niezrozumiale ? nie.. po prostu klamala zeby nie wyjsc na zdzire ;)

no to prawdę mówiła, bo nie leciała tylko jechała, no i wiesz,że niektórzy myślą o samochodach jak o przedłużeniu męskości :lol: ale tak poważnie to w patrzeniu coś jest.
Zasadnicza różnica miedzy patrzeniem męskim i kobiecym,kryje się chyba w polu widzenia.Kobieta widzi w szerokim pasmie, wielu aspektach ale krótko.Mężczyzna ma wyostrzone dalekowzroczne widzenie i chyba nie rozpraszają go szczegóły.W relacjach partnerskich chyba wszyscy dobrze sie czujemy z osobami zachowującymi sie naturalnie.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Kobieta widzi w szerokim pasmie, wielu aspektach ale krótko.Mężczyzna ma wyostrzone dalekowzroczne widzenie i chyba nie rozpraszają go szczegóły

Bo po kiego zwracac uwage na jakies nieistotne bzdury, liczy sie dalekosiezne planowanie i efekt :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Generalnie to wytapetowane, biuściaste laski podobają się każdemu facetowi. Może tam zgrywać romantyka, ale prawda jest taka, że każdy mężczyzna zwróci uwagę na wyeksponowaną dziewczynę. Też nie lubię kiczu, grubej tapety i choć podśmiewuję się z lalek barbie, to nic nie poradzę jak każdy inny facet - że zwracam na nie uwagę. To odruch instynktowny, mózg podejmuje decyzje jeszcze przed świadomym wyborem i nie ma w tym nic dziwnego, bo w dużym stopniu jesteśmy zwierzętami. Natomiast jak najbardziej lubię naturalną urodę i nie ma w tym sprzeczności. Wytapetowana laska faktycznie może przyciągać uwagę, ale jako obiekt jak wspomniałem - czysto seksualny. Natomiast dziewczyna, która zachowująca się i ubierająca naturalnie świadczy sama o sobie, że prędzej porozmawiamy z nią na jakieś bardziej wygórowane tematy i spędzimy ciekawiej czas.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Generalnie to wytapetowane, biuściaste laski podobają się każdemu facetowi. Może tam zgrywać romantyka, ale prawda jest taka, że każdy mężczyzna zwróci uwagę na wyeksponowaną dziewczynę

Rozcisz sobie prawo do oznajmiania w imieniu wszytskich facetow?

Skoro ja pisze ze mi sie nie podobaja to mi sie nie podobaja tak ? :mruga:

To odruch instynktowny, mózg podejmuje decyzje jeszcze przed świadomym wyborem i nie ma w tym nic dziwnego, bo w dużym stopniu jesteśmy zwierzętami

Mezczyzna odruchowo zwroci uwage tak, ale odruchowo mu sie cos nie spodoba bo to troche bardzej skomplikowany proces.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Panowie , każdy z nas jest inny.
Prawda:Nie każdemu spodoba się to samo , nawet wzrokowo.
Spojrzeć , też nie spojrzy każdy choćby dla tego , żeby pokazać na siłę , że się nie interesuje taką "barbie".
 
Do góry