Extaza I Inne Takie

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
No to tak....

Lat mam 17. I wiem, że teraz sie zacznie: "w tak młodym wieku sobie życie marnujesz" itp...bla bla bla Ok. ja to wiem
Ale kiedy jak nie teraz? Jak będę dorosła- rozsądna i rozważna?! :mruga:

Czego oczekuję? Hmmmm....
"podróży w głąb siebie" to raczej nie. To dla mnie jakoś tak psychopatycznie brzmi:p
Ale żeby się jakoś wyjątkowo bawić na jakiejś imprezie, to czemu nie:)
Czyli raczej do tej euforii bym się skłaniała

Jakieś rady?

Hm. W/g mnie 17 lat to za mało na substancje psychoaktywne, po prostu psychika nie jest jeszcze ukształtowana i dragi mogą narobić niezłego burdelu. No ale skoro już musisz - spróbuj czegoś z legalnych dopalaczy (niczego na BZP! to syf). Ale np ketony - Lu Doves lub Diablo XXX (nie mylić ze zwykłym Diablo, który jest na BZP).
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
Hm. W/g mnie 17 lat to za mało na substancje psychoaktywne, po prostu psychika nie jest jeszcze ukształtowana i dragi mogą narobić niezłego burdelu. No ale skoro już musisz - spróbuj czegoś z legalnych dopalaczy (niczego na BZP! to syf). Ale np ketony - Lu Doves lub Diablo XXX (nie mylić ze zwykłym Diablo, który jest na BZP).


Legalne dopalacze??? To coś da?

Co do mojej psychiki to zgadzam się. Bo ona właśnie teraz mi się kształtuje.... i dlatego próbuje nowych rzeczy :D
Po to żeby mi się ukształtowała w końcu. A nie mogę jej kształtować w "ciemnocie":p



Podejście Mycota rozumiem, bo ja jeszcze 3 lata temu w życiu nie podejrzewalam że kiedyś wogóle będę chciala spróbować.
W sumie to myślalam tak jak on. hmmmm..... możliwe, że jemu też się odmieni.

Co do wypowiedzi ObywatelaMC to według mnie rada kiepska
Ale to chyba dlatego, że dzisiaj po piątkowym wieczorze na wieeeeelkim kacu jestem :bag:
Nie opłacało się:p
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Wszystko jest dla ludzi. A tym bardziej wszystkiego trzeba sprobowac x))
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Sorry ale zawsze rozbawia mnie ten text "wszystkiego trzeba spróbować" a kał jak smakuje? :lol: dobry?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Ja wyznaje zasade ze wszystko jest dla ludzi ale twarde narkotyki nie!
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
"Sorry ale zawsze rozbawia mnie ten text "wszystkiego trzeba spróbować" a kał jak smakuje? dobry?"

A mnie zawsze rozbawia to jak ktoś bierze wszystko całkowicie dosłownie.
Gratuluje rób tak dalej, a daleko zajdziesz :p
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
"Sorry ale zawsze rozbawia mnie ten text "wszystkiego trzeba spróbować" a kał jak smakuje? dobry?"

A mnie zawsze rozbawia to jak ktoś bierze wszystko całkowicie dosłownie.
Gratuluje rób tak dalej, a daleko zajdziesz


tak, zapewne dalej zajdzie jak bedzie wszystkiego wtym narkotykow probowal . Imo z jego wypowiedzi nie do konca wynika ze bierze to doslownie, to przenosnia byla. CHyba.
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
"tak, zapewne dalej zajdzie jak bedzie wszystkiego wtym narkotykow probowal . Imo z jego wypowiedzi nie do konca wynika ze bierze to doslownie, to przenosnia byla. CHyba."

Przenośnia? Moim zdaniem on się czepiał i koniec.

A co do narkotyków, jedni uważają, że warto spróbować inni że nie. Każdy ma swoje zdanie. :)
Ja uważam, że spróbować warto, bo jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział i swoje wypowiedzi będziesz opierał wyłącznie na wiedzy innych.

A i spróbować to SPRÓBOWAĆ. Ja nie mówię o "regularnym" braniu co kończy się uzależnieniem.

Poza tym nie chodzi mi też o naprawde twarde narkotyki, bo nie wyobrażam sobie np. że mogłabym dać sobie w żyłę.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Tylko po co ktos wynalaz dragi??? dla kogo..
Marnujesz zycie przez branie, ale przynajmniej wiesz co to jest!! Jak dla mnie, poki ktos sie nie uzalezni to czemu nie?? Jak bym nie sprobowala teraz, za kilka lat bym zalowala ze nie wiem co to tak naprawde jest! Jak to jest byc na odlocie.

Nu kiedys widzialam jak kumpel , dawal sobie w szyje dragi.. widok ohydny.

Wszyscy mowia ze na cpunie nie mozna polegac, ze dla nich nie ma przyjaciol. A wlasnie ze mozna, bo dla nich przyjaciel czasem znaczy o wiele wiecej niz dla innych.
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Praktycznie wszystkie narkotyki z założenia miały być lekarstwami lub środkami wykorzystywanymi legalnie np. w armii :)
A dlatego, że ludzie potrafią wszystko zaadaptować dla swojej przyjemności to wyszedł z tego trochę taki kwas. Powiem tak wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach ( jak ktoś :cenzura: lubi to też może żreć i nikt mu tego nie zabroni). Jeżeli człowiek jest mądry spróbuje raz, drugi tego czy tamtego i powie basta. A jak ktoś jest słaby i nieszczęśliwy to będzie brnął w te :cenzura: aż się udusi... tyle na temat dragów.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ja wyznaje zasade ze wszystko jest dla ludzi ale twarde narkotyki nie!

Wymień mi te twarde narkotyki, bo chcę się pośmiać ;)

Praktycznie wszystkie narkotyki z założenia miały być lekarstwami lub środkami wykorzystywanymi legalnie np. w armii :)

Praktycznie wszystkie naturalne enteogeny (psychodeliki takie jak bieluń, ayahuasca (DMT + MAOi), grzyby psylocybinowe, powój hawajski zawierający LSA, jad żab z rodziny Bufo zawierający 5-Meo-DMT oraz bufoteninę, kaktusy San Pedro i Peyotl zawierające meskalinę) były używane jedynie w obrzędach religijnych, zaś dostęp do nich miała bardzo ograniczona ilość osób, były objęte swoistym tabu (tak jak dzisiaj żaden żul nie pójdzie do kościoła, nie wyjmie z tabernakulum wina mszalnego i go nie wypije). Wtedy problem "używania dla przyjemności" nie istniał. Mówić, że narkotyk jest zły to tak jak mówić, ze nóż jest zły, bo ktoś zamiast do krojenia chleba, wykorzysta go do popełnienia samobójstwa. Oczywiście sa takie dragi które są złe "z natury" i wszystkie one zostały otrzymane syntetycznie przez człowieka (mowa tu głównie o depresantach - morfina, heroina, benzodiazepiny etc, ale również stymulantach - amfetamina, metkatynon i inne, osobiście do tego wora wrzucam jeszcze alkohol).

Ecstasy jest jednym z bezpieczniejszych środków (o ile drops zawiera faktycznie MDxx, bo z tym bywa różnie). Ja osobiście nigdy żadnej chemii nie brałem i nie mam zamiaru (oprócz ketaminy i LSD), ale takie uogólnianie w stylu "dzisiaj piguła, jutro hera w kabel" jest żałosne. Szybki cytat z wikipedii:

zgodnie z wynikami badań prof. Davida Nutta z Bristol University i członka rządowej Komisji Doradczej ds. Nadużywania Narkotyków (ACMD) MDMA jest jedną z najmniej groźnych substancji psychoaktywnych. W jego klasyfikacji używek MDMA zajmuje miejsce osiemnaste z dwudziestu, podczas gdy alkohol piąte.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Sorry ale zawsze rozbawia mnie ten text "wszystkiego trzeba spróbować" a kał jak smakuje? :lol: dobry?

hahaha po prostu świetny komentarz.
***optymisticgirl***xD ma rację. Nic nie musicie. Bierzecie te narkotyki, bo macie pwoody.Ale chcecie-nie musicie. Dokonujecie wyboru. Proszę niech nikt nie pisze, że musi.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Wszyscy mowia ze na cpunie nie mozna polegac, ze dla nich nie ma przyjaciol. A wlasnie ze mozna, bo dla nich przyjaciel czasem znaczy o wiele wiecej niz dla innych.


no tak, jak ma kase na towar ^_^


stracilem przyjaciela z ktorym znalem sie od 5 roku zycia... Porzadny gosc byl, w miare mial w glowie poukladane, ale za bardzo wszystkiego probowal.


W zyciu jak mam okazje i potrzebe to proboje nowych rzeczy, zachowan ale w granicach zdrowego rozsadku i tego, co wiem ze mi nie moze zaszkodzic.


"Wszystkiego trzeba sprobowac" seksu z osoba zarazona HIV tez sprobojecie? Podobno zaje.bista adrenalina! Warto!!!!


Nikt przez internet nikomu zdania nie narzuci, ludzie zrobia i tak to co chca. Tez nie rozumiem tych co sie tak strasznie rzucaja jaj ktos ma inne zdanie. Nie warto sie po prostu innymi przejmowac.
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Niektórzy z was chyba wychodzą z założenia że jak czegoś spróbują, albo próbowali to są już skończonymi ćpunami i nie umieją się cieszyć rzeczywistym światem. Po prostu niektórzy maja potrzebę zobaczyć innego świata, ale na dłuższą mete napewno nie ma to sensu. Bo co z tego że jeżeli się naćpasz wszystko jest proste masz nowe pomysły jeżeli na drugi dzień i tak nie wiele z tego co wymyśliłeś pamiętasz i niczego nie zrealizujesz.

Ale koper jako tako pomaga. :p
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
kifer, wiesz na wileu znajmych , ktorzy biora i brac pewnie bd. A dla mnie oni sa kims waznym, moze nie przyjaciele..ale osoby ktore mi w wielu sytuacjach pomogly. I jakos nigdy nie uslyszalm od nich zebym kase dala czy pozyczyla. Oni biora, traca swoja kase a nie moja.
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
kifer, wiesz na wileu znajmych , ktorzy biora i brac pewnie bd. A dla mnie oni sa kims waznym, moze nie przyjaciele..ale osoby ktore mi w wielu sytuacjach pomogly. I jakos nigdy nie uslyszalm od nich zebym kase dala czy pozyczyla. Oni biora, traca swoja kase a nie moja.

A nie przyszło Ci nigdy do głowy aby im pomóc? :eek:k:
Może robią tylko dobrą minę do złej gry? Nie przypominasz sobie jak byłaś zła, a jednak mówiłaś, "jest OK!"? Może i mój punkt widzenia jest ograniczony do mojego środowiska (tego niestety wybrać się nie da, eh, ale żyć trzeba) ale, naprawdę, ludzie kiedyś mogli żyć bez papierosów, bez narkotyków, i innych badziewi, co z tego że spojrzysz na świat z innej perspektywy? Odpowiem Ci, życie w perspektywie łatwiejszej, nie jest wcale łatwiejsze :* .

Pozdrawiam ludzi, którzy wiedzą kiedy zacząć, a kiedy skończyć, bo ta linia co wiek, coraz bardziej się pomiędzy tymi dwoma stwierdzeniami zmniejsza.
 
Do góry