Extaza I Inne Takie

SuperGość

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jestem tu nowy. Może ten temat juz gdzieś był? Nieważne zaczynamy nową dyskusję.

Opowiadajcie krótko czy próbowaliście i jakich narkotyków. Ja jeszcze 2 lata temu niegdy bym nie przypuszczał że kiedykolwiek spróbuje. Głośno to krytykowałem.
Po pierwszym razie (extaza) brałem przez 1,5 roku,prawie co tydzień. I co? I nie żałuję. Gdyby nie szkodliwość zdrowotna dalej bym brał. Wiodłem bujne studenckie życie, przezyłem wiele imprez po których nie powinienem dostać rozgrzeszenia. Jednak impreza kiedy pierwszy raz spróbowałem ext. była jak dotąd najlepsza w moim zyciu, mimo ze nie było ani sexu ani tańców i w sumie tojuż niewiele z niej pamiętam. Pamietam tylko że było przeeeeeecudownie. Może to troche infantylne ale nie znajduje innego słowa.
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Nie brałam ale mam szczera chec tego sprobowac jak narzie moj chłopka mi nie pozwala ale jak jus go nie bedzie w moim zyciu... :D
 

tass

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
:)
Jak ktos chce sprobowac to i tak sprobuje, a tym bardziej to czy wezmie ponownie zalezy od tej osoby. Ja jestem przzeciw bo nie lubie ogladac ludzi z wygieta twarza:/
A tak sobie pomyslcie, jezeli pix robi cos takiego z twarza, to wyobrazcie sobie co robi z mozgiem :]
pozdr
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
to zależy od osoby co pixa robi z twarzą, brałem raz i był fajny trip bez zwały ani przypału
ziółko w miarę regularnie w weekendy, rzadko w tygodniu
speed - 3 może 4 razy w życiu, generalnie nie polecam - zwykły stymulant, nie ma bajki, a zwała jest okropna
dekstro(1 raz) - zależy co kto lubi, ale mi fajna bajka weszła
wódka z redbullem - ładnie wchodzi, aczkolwiek bajka nie chwyta
gałeczka - kapa w mordzie, poważny plus tego dragu, to bajka za 1,80zł :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
nie brałam, nie biore i nie będe brać...
Oklepca - Ty masz 14 lat i już sobie tak życie marnujesz...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Czy ja wiem.. chyba nie dla mnie :p Ja wolę pamiętać dlaczego i z kim było mi przecudownie :]
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
a ja kiedyś tak bardzo chciałam tego spróbować... tyle się o tym nasłuchałam jakie to fajne i w ogole.. Ale w pore się opamiętałam! I teraz już wiem że tego napewno nie spróbuję bo niepotrzebne mi to do szczęścia!
 

SuperGość

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
to zależy od osoby co pixa robi z twarzą, brałem raz i był fajny trip bez zwały ani przypału
ziółko w miarę regularnie w weekendy, rzadko w tygodniu
speed - 3 może 4 razy w życiu, generalnie nie polecam - zwykły stymulant, nie ma bajki, a zwała jest okropna
dekstro(1 raz) - zależy co kto lubi, ale mi fajna bajka weszła
wódka z redbullem - ładnie wchodzi, aczkolwiek bajka nie chwyta
gałeczka - kapa w mordzie, poważny plus tego dragu, to bajka za 1,80zł :D

Gałka? a co to takiego?
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja powiem tylko tyle...

EX + facet + laska + trance + sex oraalny = wielki odplyw....

aj tego sie nie da opowiedziec... to trzeba sprobowac:]
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
Ja nie wiem po co to brać...! Takie wyrzucanie kasy w błoto...(chociażby to 1.80)! Naćpać sie a potem chodzić zmulonym!czysta głupota! Wiem bo miałam chłopaka który ćpał! :/ :bag:
Nie wiem...może narazie tak mówie a potem będę ćpała! Tego nie wiem ale mam nadzieje że do tego nie dojdzie!
No to na tyle moich komentarzy :)
 

SuperGość

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja nie wiem po co to brać...! Takie wyrzucanie kasy w błoto...(chociażby to 1.80)! Naćpać sie a potem chodzić zmulonym!czysta głupota! Wiem bo miałam chłopaka który ćpał! :/ :bag:
Nie wiem...może narazie tak mówie a potem będę ćpała! Tego nie wiem ale mam nadzieje że do tego nie dojdzie!
No to na tyle moich komentarzy :)

Jesli Ty teraz już mówisz ze może kiedys będziesz ćpała to na 100% spróbujesz. Ja wcześniej twierdziłem że NIGDY nie spróbuje , ajednak się stało i trwało jakiś czas.
Zresztą za młoda jesteś żeby miec wyrobione zdanie, Ty dopiero uczysz się życia.
Mimo to odradzam próbowania bo się wciągniesz i będa kłopoty. Ja ich wprawdzie nie miałem,ale nie trudno o nie.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Nigdy nie można mówić nigdy. .. Ale co do dropsów i fety to strasznie ryje beret ... siada na pamięć i się ma po tym zawiechy różne .. oczywiście jak się trochę to pobierze... nie polecam...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja w tym roku 14 i mysle ze spróbuje trawy w przyszłosci. jednak ja sie ograniczam, jestem wytrzymała :) i tak samo z fajkami- zapaliłam, a dzisiaj wiem, ze ja sie umiem powstrzyymac, teraz tylko buszek czasmi :D, to wszystko... z alko- ja tylko czekam by zobaczyc co sie bedzie działo kiedy z NIMi gdzie będzie ON przezyc impreze na trzeżwo. Z tymże, koles który mi sie podoba, bierze koła, czy cuś. Ma 17 lat, rovcznikowo włąsciwie 18, ale On nawet jak jest narąbany :) to się zachowuje normalnie :p i jest rosądnym kolesiem i mądrym :p ale to tak na marginesie, nie mogłam sie powstrzymac :p :p nooo a co do trawy, zanam dziewczyne, która pierwszy arz bakała majac 12 lat :p moja byla przyjaciółka, taka dobra kjolzenka własciwie :)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Wydaje mi sie ze nie waro brać ani jarać to tylko rujnuje zycie trzeba nauczyć sie dobrze bawic bez uzywek
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Raz w życiu przypaliłem sobie z kumplami szkiełko gandzi. Zero zmuły. Za to joker trzymal z godzinę. No ale już nie palę, spróbowałem i wiem jak to jest. Nie ciągnie mnie do tego.
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Tak sie tlyko wydae ze po zazyciu przez pare chwil ekstra zabawa smiech slychac wszedzie i wogle ale czy tak naprawde nie lepiej sie tego nauczyc bezdragów? No popatrzcie , w dzisiejszych czasach żadko sie psotka osobe któa kiedyś nie zażywała narkotyków. Teraz jest to modne. Na ażdej dbrej zabawie znajdzie sie chociaż mały skręt ale istnieja też tkaie zabawy które są bez używek a tam przynajmneij weisz co robisz a nie najarasz sie pujdziez z facetem do lozka a potem masz całe zycie przerąbane spowodu małego człowieczka to nie jest wina dziecka tlyko tego kto je urodzil .... powinien miec swiadomosc ze takie zyczy moga sie zdazyc
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A nawiązanie fo tego dziecka : chciałem zauważyć że zło ( jakim niewątpliwie jest narkomania i alkochol zresztą też) powoduje następne zło jakim jest aboprcja. Bo jak taka małolata "zrobi sobie dzieciaka" na haju. To potem usuwać chce. Czyli innymi słowy zabić człowieka :( .... wszystko sie sprowadza do zagłady :(
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
chciałem zauważyć że zło ( jakim niewątpliwie jest narkomania i alkochol zresztą też) powoduje następne zło jakim jest aboprcja. Bo jak taka małolata "zrobi sobie dzieciaka" na haju. To potem usuwać chce. Czyli innymi słowy zabić człowieka sad.gif .... wszystko sie sprowadza do zagłady

Hehehe, nie ma to jak nasz świętobliwy teoretyk z ogromnym bagażem doświadczeń życiowych. Czyli za wszelkie zło na świecie odpowiedzialne są siejące spustoszenie, przepaskudne narkotyki? Mylisz się, taboretowy chłopcze. Dragi mogą być jedynie nic nie znaczącym dodatkiem, który tylko zmienia w pewnym stopniu postrzeganie rzeczywistości. One same w sobie nie są powodem...
btw. narkotyki nie są dla małolatów.
 
Do góry