Elektroniczny papieros. Czy ktos uzywa?

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Jak napisałem wyżej, dobry e-papieros zaspokaja potrzeby związane z paleniem. Przede wszystkim e-p nie dymi, to mgiełka a nie dym więc nic dziwnego, że ma inne właściwości.
 

akuraten

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie polecam sprzetu za 15~zl, bateria krotko trzyma i efekt nie ten sam.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Elektryczny papieros to głupota
Paliłem to cholerstwo raz
I powiem szczerzy że to tak jakby zamiast dymu powietrze wdychałem
To wciskanie kitu ludziom żeby zarobić
Tam się niby pucują, jakie to zdrowe
Pamiętam że pomidory też były zdrowe
Dopóki naukowcy nie zbadały i że raka wywołuje powiedzieli
Nie polecam nikomu palenie Elektrycznego papierosa
Albo rzuć całkiem, albo pał jak normalny człowiek
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Raczej małe masz pojęcie o e-paleniu, żeby wypowiadać tak kategoryczne twierdzenia. Dobry sprzęt + odpowiedni płyn to podstawa. No ale trzeba trochę poczytać i dobrać e-p do swoich potrzeb.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
D K Ja ci nie zabraniam palić
Ja swoje zdanie powiedziałem co o tym sądzę
Nie zdziw się tylko jak ci za parę lat powiedzą że to największa zaraza rakotwórcza
Nie rozumiesz jednej rzeczy że to jest chemia ( która może bardziej szkodzić niż pomagać niż palenie tytoniu)
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mam od niedawna e-papierosa Mild i jestem zadowolona. Smakowo jest wg mnie znacznie lepszy, nie śmierdzę, nie potrzebuję już popielniczki. No i podobno zdrowszy jest, czy to prawda to nie wiem xD napewno nie ma tych wszystkich substancji smolistych. :) Osobiście polecam, ale wybierajcie jakieś lepsze modele, nie takie za "15 zl". Jak ktoś już pali i bardziej się opłaca kupić droższy i lepszy ;)
 

camel77

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Miasto
Płock
Moje zdanie jest takie że jesli ktoś pali zwykle papierosy (analogi) to niech przeliczy ile wydaje na nie miesięcznie i za to kupi epapierosa + liquidy.
Tych za 15 zl nie ma sensu kupować bo można się tylko zrazić.
Firma mild ma bardzo dobre zestawy ogromnym plusem jest gwarancja na rok, minusem jest gwint do ktorego mozna dokrecic tylko produkty milda a innych firm już nie.
Jeśli ktoś chce cos kupić dobrego prosze o pw zeby nie robic tutaj zbędnej reklamy.
Pozdrawiam wszystkich epalaczy
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Moje zdanie jest takie że jesli ktoś pali zwykle papierosy (analogi) to niech przeliczy ile wydaje na nie miesięcznie i za to kupi epapierosa + liquidy.
Tych za 15 zl nie ma sensu kupować bo można się tylko zrazić.
Firma mild ma bardzo dobre zestawy ogromnym plusem jest gwarancja na rok, minusem jest gwint do ktorego mozna dokrecic tylko produkty milda a innych firm już nie.
Jeśli ktoś chce cos kupić dobrego prosze o pw zeby nie robic tutaj zbędnej reklamy.
Pozdrawiam wszystkich epalaczy


Widzę że wszyscy podchodzą do tego finansowo
Panowie jeśli chcecie palić tanio to wystarczy "tiutiun"
żadnych kosztu hodujecie tą zarazę jak kapustę
Wystarczy tylko wiedzieć skąd tą zarazę zdobyć
Żadnych kosztów a tytoń jak każdy
Jeszcze raz podkreślę e-papieros to chemia (i ja uważam że bardziej szkodzi niż to co daje nam natura)

A tiutiun to tytoń nie sądzę żeby prawo zabraniało to hodować
Nie wiem jak w Polsce ale na Ukrainie tego się nie zabrania
 
L

lukas11136

Guest
a ja zapytam :) Czy paląc takiego papierosa też czujemy to gryzienie w gardle itp ? Bo bez tego .. to nie papieros :/
 

agreen

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja moge od siebie polecić Cigito Tango za 99 zł + plyn boge 30 ml za 36 zł (w necie zamówiłam). Ewentualnie jeśli ktos sępi kasy to może wziąć za 69 zł Cigito Fun. Moja opinia? dymi przyjemnie, estetycznie wygląda (szczególnie dla kobiety) zaciąganie jest bardzo lekkie, nie powoduje jakiegos drapania czy szczypania w gardle. Nie słyszałam też aby komuś padł od tak. Poza tym jak zamówisz przez neta to masz gwarancję. Według mnie jako e-papieros na początek jest ok, szczególnie dla osób które palą max 10-15 papierosów dziennie. Na klirku trzyma 2-3 dni, a dziennie idzie 1,6 ml, a spadek napięcia jest odczuwalny dopiero po rozładowaniu się baterii, która jest bardzo solidnie wykonana. No i model ten nie jest jakoś oszałamiająco drogi!
Uważam, że nie ma co od razu wyrzucać 500 zł na mega wypasionego e-papierosa. Mój chłopak na pierwszy rzut zakupił Volishe za 400 zł i od kilku miesięcy leży nieużywany.
 
Do góry