Dziewczyna z internetu

kolasss

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
282
Punkty reakcji
1
Więc co mam sobie kupić mercedesa czy volvo? Które są lepsze dla podrywu.
A tak na poważnie co się tak na prawdę liczy w podrywie
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Więc co mam sobie kupić mercedesa czy volvo? Które są lepsze dla podrywu
Wydaje mi się, że wystarczy jak usuniesz ten kisiel z głowy, zaaplikujesz mózg i nauczysz się go używać. Ponadto trochę chęci i dobrej woli też będzie na miejscu. Samochód jest tu zbędny, ale oczywiście Ty wiesz lepiej...albo to my Ci wmawiamy, że wszystkie laski są be, bo lecą na kasę i auta. Boże ale z nas małe kłamczuszki :p

EDIT.
A tak na poważnie co się tak na prawdę liczy w podrywie
1. Dobry wygląd
2. Pewność siebie
3. Inicjatywa
4. Wyobraźnia
5. Umiejętność myślenia
 

Xanii

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Przeczytaj sobie w dziale podryw Wypracowania J.B. Po przeczytaniu tego juz bedziesz troche wiedział :D


Pozdro! :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Przeczytaj sobie w dziale podryw Wypracowania J.B. Po przeczytaniu tego juz bedziesz troche wiedział
Tak tylko dodam od siebie, że J.B, to nie jest nazwa jakieś bakterii ani proszku do prania, tylko użytkownik, który bądź co bądź wie co i jak. Jego artykuły dadzą Ci (mam nadzieję) coś do myślenia.
 

kolasss

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
282
Punkty reakcji
1
A może po prostu trzeba być sobą i mówić to co się wie w danej sytuacji powiedzieć. Oczywiście wypracowanie przeczytam BB)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
A może po prostu trzeba być sobą i mówić to co się wie w danej sytuacji powiedzieć.
To jest dobre, ale trzeba znać granice. Coś musisz jednak w sobie zmienić, bo chyba do tej pory bycie sobą marne szanse Ci dawało u panienek nieprawdaż? Zweryfikuj swoje poglądy/podejście/zainteresowania/sposób bycia/whatever else.

EDIT.
Od razu uprzedzam, że nie chodzi o to, że masz udawać kogoś innego albo zmienić się, bo Piotrek tak mówi. Po prostu zrób coś ze sobą tak, żeby było dobrze.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
A może po prostu trzeba być sobą i mówić to co się wie w danej sytuacji powiedzieć. Oczywiście wypracowanie przeczytam BB)

Chłopie bądź sobą a nie ciapą i usuń z głowy swoje babskie myśli.

Ja również mieszkam w Warszawie ale obrażaj ile chcesz na forum;) Mam to w du.pie.

I jeszcze raz dla przypomnienia:

Posłuchaj się rad a będzie dobrze.

Zachowujesz się jakbyś nigdy nikogo nie poderwał. Chcesz być prawiczkiem do końca życia? No to wyłącz GG, skasuj konto na fotce i idź z kolegami na piwo a potem gdzieś się pobawić. Niech wezmą koleżanki i jazda na parkiet.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
idź z kolegami na piwo a potem gdzieś się pobawić. Niech wezmą koleżanki i jazda na parkiet.
Chyba autor już pisał, że nie ma kolegów (mogę się mylić, bo wiele tematów czytam i się udzielam). Niech najpierw znajdzie kolegów/odświeży stare znajomości.
 

kolasss

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
282
Punkty reakcji
1
Nie dawało szans bo nie miałem dużo okazji... ponieważ nie mam znajomych. Wyobraźcie sobie że wszystkich kolegów co macie nagle znikają(ich znajomi i znajomych kolegów znajomi ;p) i co wtedy robicie ?

EDIT: nie obrażam Warszawiaków, pokazałem sposób nie odpowiedni dla mnie ;p
 

Xanii

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To wszytko już mu pisaliśmy kilka razy... Niema sensu juz chyba dalej pisać w tym temacie :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Wyobraźcie sobie że wszystkich kolegów co macie nagle znikają(ich znajomi i znajomych kolegów znajomi ;p) i co wtedy robicie ?
Sam tak miałem. W moim przypadku zniknięcie=olali mnie. Co wtedy zrobiłem? Miałem to w :cenzura:e. Sam sobie w życiu radzę...co nie znaczy, że Ciebie namawiam do tego, żeby nagle stać się samotnikiem, takim jak ja.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
i nie bawię się w żadne fotki.pl
Tylko w Nasze Klasy tak? Sorry wg. tematu laska, o której mowa jest Ci znana z netu. Sama chyba się nagle nie pojawiła od tak pstryk i już co?
 

Xanii

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To popraw znajomosci z kumplami z klasy... A bycie samotnikiem nie jest miłe...
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Chyba autor już pisał, że nie ma kolegów (mogę się mylić, bo wiele tematów czytam i się udzielam). Niech najpierw znajdzie kolegów/odświeży stare znajomości.

Dobra kenryl. Ja również czytam posty od początku ale na pewno znalazłby się choć jeden kolega albo 2. Nie wierze w to, że nikogo nie ma i jest tylko mama i tato.

A tak idąc dalej: Autorze jak brakuje Ci pewności siebie zapraszam na siłownię. To jednak facetowi dodaje pewności siebie.
 

kolasss

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
282
Punkty reakcji
1
mam kumpla który się tak napalał że wie jak podrywać, robić z ludzi jaja a jak przyszło co do czego to .. szkoda gadać ...
 

Xanii

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ale jaki to ma sens w twoim przypadku? Że typek jest pozerem? Szkoda gadać...
 
Do góry