Dziewczyna w sukience...

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
ja bardzo lubię i sukienki i spódnice, bo są bardzo dziewczęce :)
na spodnie kiedyś przyjdzie czas (starośc :p)
 

Catherine

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sukienki są może i ładne, ale to nie dla mnie. Ja nawet spódniczek nie noszę jak nie muszę, a co dopiero sukienki! :p
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Latem dość często zakładam sukienki, ale generalnie to nie przepadam.
 
M

Mia

Guest
dziewczyna w krótkies spódnicy odbierana jest przez społeczeństwo jak bezmózgi lachon niestety.
ja bardzo lubie sukienki i spódnice, a że jestem bardzo przekorna i za wszelka cene próbuje obalić wszelkie stereotypy, bardzo rzadko wkładam na tyłek spodnie.
już nie raz słyszałam od kogos cos w stylu 'wiesz, kiedy Cie poznałem miałem o Tobie inne zdanie. a tu mnie zaskoczyłaś. jesteś inteloigentną dziewczyna"...- i dla takich chwil widze że warto ubrac spódnice i spuścić łomot tym głupim uopgólnieniom społecznym.

inna sprawa ze faceci dziewczyne w spódnicy tarktują jak kawał miecha a nie zywa istote.
nie znasze głupich zaczepek i obleśnych spojrzeń grubych, niewyżytych łysoli, dlatego też ubieram spódnice tylko jak jestem z chłopakiem, który jednym spojrzeniem gasi ich docinki.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A ciekawe czy chłopacy wolą dzewczyny w spodniach czy w sukienkach ??:D

Ja zdecydowanie wolę dziewczyny w sukienkach, bo wyglądają bardziej kobieco i (moim zdaniem) ładniej. Prawie każdy facet ci tak powie, nie mówię, że w spodniach mi się nie podobają, ale po prostu lubię, jak wyglądają kobieco.
 
M

Mia

Guest
mój chłopak woli w spodniach bo podkreslają pupe. a ja tak lubie w sukienkach latac :( ale w sumie jak przyjdzie co do czego to sie gapi na te w sukienkach...ach zrozum tu faceta...
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
ja czasem noszę sukienki, nie tylko od święta. właśnie zastanawiam się nad kupnem takiej fajnej skromnej kreacji na andrzejki, podoba wam się? Wojownik, obejrzałbyś się za mną, gdybym ją miała na sobie?


 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
ja czasem noszę sukienki, nie tylko od święta. właśnie zastanawiam się nad kupnem takiej fajnej skromnej kreacji na andrzejki, podoba wam się? Wojownik, obejrzałbyś się za mną, gdybym ją miała na sobie?

Pewnie, że tak. sukienki, spódnice i buty na obcasach, to (moim zdaniem) zewnętrzne symbole kobiecości, o wiele bardziej mi się podobają dziewczyny w sukienkach, niż np. w spodniach i bluzkach...
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
tzn nie no ja chodzę w spódnicach (sukienek nie lubię :p )
ale byłam w sobotę na przedwczsnych andrzejkach i w ogóle bym nie poszalała gdybym nie była w spodniach xP
ciekawam jak miałabym grać w twistera?
albo tańczyć z filarem? (to taka pijacka zabawa była xP tańczyło chyba z 6 osób z naszym przyjacielem filarem :p)


a ta sukienka mi się nie podoba xP ale kwestia gustu jedynie xP

p.s. wojwniok za mną byś się nie obejrzał ^^ gwarancja bezterminowa :p
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
za sukienkami nie przepadam jakoś... mam jedna która w wakacje na wesele kupiłam... najbardziej lubie nosic króciutkie spódniczki i jakiś fajny top w zimie nieodłącznie z kozaczkami na szpilce :D
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
jak dla starej baby, bez urazy :p

przyznam, że klasyczny krój, szukałam spokojnej wyjściowej kiecki na raczej rodzinną imprezkę. ta sukienka jest od Claire.dk, znalazłam przecenioną o 300pln w outlecie Vabbi. mnie całkiem się ona podoba. :)
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z krainy marzeń xD
Dziewczyny w sukienkach, ja lubię chodzić w sukienkach ale to nie znaczy, że w nich chodze.
Co prawda kiedyś była dla kobiet to prawie jedyna część garderoby teraz my wolimy strój sportowy...
Sukienki zakładamy na jakieś ważniejsze wyjścia lub w lecie gdy jest cieplo...
;)
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
A ja uwielbiam sukienki :) Częściej można mnie w nich zobaczyć, niż w spodniach... Przynajmniej latem, bo zimową porą nie potrzebnie bym zmarzła... Tak więc spódniczką i sukienką mówię tak. Dlaczego coraz mniej dziewczyn je zakłada? Na pewno dlatego, że spodnie są wygodniejsze i praktyczniejsze dla większości.
 
Do góry