Dziewczyna w sukience...

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
czasem nosze, ale i tak wole spodnie.
czuje się w nich bardziej komfortwo niż w sukience.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Podobaja mi sie trzy ostatnie. Tzn ta ostatnia bylaby fajna, gdyby miala inne kolory. Ale kroj jest OK. A ta czerwona i ta taka rozowo-zielona sa genialne :sexy:
Ja lubie sukienki i mam kilka. Choc wiekszosci nie mozna zalozyc np. do szkoly <_< O, to jest moja ulubiona:
 

Attachments

  • sukienka.JPG
    sukienka.JPG
    60,9 KB · Wyświetleń: 66

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
ładna,lubię takie sukiennki,ale jak dla mnie mogłaby mieć jakiś żywszy kolor,bo za brązem nie przepadam ;P
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja nie nosze, bo uważam się za grubą i odczuwałabym dyskomfort i nieestetyke własnego wyglądu. o!
pomijając powyższy fakt, sukienki mi sie bardzo podobają.
 

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
A w mojej szafie jest tylko jedna para spodni i są to spodnie dresowe..(do biegania, tenisa i jazdy na rowerze.. chociaż jak jest ładna pogoda to wolę ubrać spódniczkę..) Ogólnie, od 2 kl LO .. nie miałam na sobie spodni :).. ech, więc problem nie noszenia spódniczek czy sukienek mnie nie dotyczy..
Nie zgodzę się również, że kiecki są na kobiety o rozmiarze 34-36.. wręcz przeciwnie.. dobrze dobrana spódnica czy sukienka doskonale zakrywa.. fałdki czy niedoskonałości.. w przeciwieństwie do spodni :) z których często i gęsto tu i tam się wylewa… :mruga: :mruga:
Kobiety- kiecki górą!!! :)
 

kobieca.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
prosto z serca.
Niestety wszystkie są firmy Victoria's secret....szkoda,że w Polsce nie ma sieci tych sklepów...a mają takie fajne szmatki...buuu....jednak z tego co wiem to chyba na allegro mozna cos znalść i złożyć zamowienie na dany model...ale nie jestem pewna na 100... <_<
tak,tak można na allegro kupić , ja już tak zrobiłam ;]

uwielbiam sukienki,świetnie podkreślają wszystkie atuty :sexy: :D
szkoda tylko, że teraz za bardzo nie ma pogody żeby chodzić w sukienkach :( uhhś
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mam jedną jedyną sukienke i to od kuzynki..
Eee,podziękuję.
Z moimi nogami wstydzę się wyjść na ulicę.
No,chyba że w spódnicy do ziemi
Innych nie uznaje, bom zakompleksiona ._.
(czy natura mogła mnie obdarzyć gorszymi nogami?!)
Tak więc sukienki...jestem na nie, poza tym niewygodne są strasznie, te rajstopy itp..ble
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ładna,lubię takie sukiennki,ale jak dla mnie mogłaby mieć jakiś żywszy kolor,bo za brązem nie przepadam ;P

To jest akurat taka ciemna zielen, nie braz :D. Ale byc moze na zdjeciu nie widac wyraznie.

A w mojej szafie jest tylko jedna para spodni i są to spodnie dresowe..(do biegania, tenisa i jazdy na rowerze.. chociaż jak jest ładna pogoda to wolę ubrać spódniczkę..) Ogólnie, od 2 kl LO .. nie miałam na sobie spodni :).. ech, więc problem nie noszenia spódniczek czy sukienek mnie nie dotyczy..
Nie zgodzę się również, że kiecki są na kobiety o rozmiarze 34-36.. wręcz przeciwnie.. dobrze dobrana spódnica czy sukienka doskonale zakrywa.. fałdki czy niedoskonałości.. w przeciwieństwie do spodni :) z których często i gęsto tu i tam się wylewa… :mruga: :mruga:
Kobiety- kiecki górą!!! :)

W sumie masz racje :). Ale w zimie tez nie nosisz spodni? Tak to bym nie mogla, zamarzlabym :p. W lecie, ewentualnie poczatek jesieni i koniec wiosny nosze przez wiekszosc czasu sukienki i spodniczki (o ile jest cieplo). W zimie jednak wole spodnie.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
hehe,no ,bynajmniej nie wyglada na ciemną zielen ;P

ja w zimę często w spódnicach chodze :p ciepłe rajtuzki,wyżesz buty i jest ok :)
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Nie lubię chodzić w sukienkach. Nawet nie mam sukienki :D
Jak juz coś,to wolę chodzić w krótkich spodniczkach. Nawet mam kilka.
Oczywiście najlepsze są spodnie,bo wygodne i zawsze praktyczne :lol:
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
ja to zazwyczaj nosze sukienki na spodnie... bo i fajnie sie wyglada i jest wygodnie... ale lubie tez chodzic o tak o w sukienkach i spodnicach;) i mam gdzies to, ze moje nogi nie sa najpiekniejsze - sa moje i dlatego je lubie:)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
tylko jest czasem trudno dobrać odpowiednią sukienke do figury :p ja normalnie zatrudnie styliste :p kto mi doradzi jaka dla mnie będzie najlepsza? :D
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Nie nosimy sukienek , bo tak jest wygodniej... Chcialysmy rowouprawnienia wiec w spodniach tez naturalnie wygladamy... jedne nie chodzą w sukienkach, bo maja dylemat jakie buty ubrac, albo nie ma do sukienki zadnych butow...albo nie ma niczego co moznaby nalozyc na nią jak jest zimno, albo nie mamy dodatkow do niej... Albo nam pogoda nie dopisuje... Inne nie noszą, bo uwazaja, że maja krzywe nogi, czy w ogoel wyglad si enie podoba... A fakt jest taki, ze KAŻDA kobieta wyglada dobrze w sukience czy w spodnicy... Ja ogolnie uwielbiam sukienki... i lubie w nich chodzic... ale do tego musze miec pogode...We wakacje staram sie codziennie miec sukienke/ spodnice na sobie...A jeansu to tylko wieczorkiem, kiedy sie ochlodzi.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Lubię sukienki ;) , planuję jakąś kupić,teraz, ale się waham, bo pogoda nie sprzyja :\ .
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Ładne, ładne...
ale nie na mnie :D
ja mam tylko jedną sukienkę :D kupiłam ją na komers xD
i jeszcze muszę iść w niej na wesele :/

ale mm... te sukienki z Victoria's Secret chętnie bym ubrała :lol: może nie wszystkie, ale tą ostatnią na bank :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja bylam kilka razy w tym roku w szkole w krotkiej brazowej spodniczce i brazowych, grubych rajtkach, ale w szkole mi sie rajtki bez przerwy zaciagaja :p. A w dlugiej spodnicy nei wyjde; najdluzsza spodnica/sukienka, w jakiej wygladam OK, to kawalek za kolana. Choc to i tak juz nie to samo co taka kawalek przed kolano :p.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Mi się bardzo zaczeły podobas sukienki , takie krótsze wakacyjne mam w swojej szafie 3 sukieneczki wszytskie kupione w tym roku , jedna eleganca czarno - biało - czrwona kosztowała troche bo 220zł , ale bardzo mi sie podoba ... Mam rowniez jedna turkusową , taka bardzo przewiewną na duże upały , kupiłam ją na tarku za 24 zł , ale śliczna jest , oraz mam jedną jasno błekitną z Bon Prixa chyba za 36 zł , ma namalowaną palme ....
Bardzo zaczeły podobac mi się sukienki , i zamierzam swoja garderobe uzupełnic w sukieneczki , rożnego roczauje.
Mi się zdaje ze dziewczyny nie nosza sukienek ze wzgledu na swoje kompleksy związane z wagą.
 

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Mi się zdaje ze dziewczyny nie nosza sukienek ze wzgledu na swoje kompleksy związane z wagą.

Masz calkowita racje. Ja przez pare lat, w lecie, nawet nie pomyslalam o spodniach. Przez ten rok przytylam i jakos nie bardzo sie w sukienkach widze.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja lubię chodzić w sukienkach, ale ... właśnie zawsze jest jakieś ale <_<
U mnie moja mama nie daje mi kasy na kiecki bo mówi że zaraz mi się odechce i będe chciała spodnie.
Także w mojej szafie mam tylko jedną sukienkę taką czarną wiązaną w różowe kwiaty (taki orientlny klimacik).
Więc sukienki górą :) Tylko szkoda że ja ich nosić nie mogę :(
 
Do góry