Dziecko o imieniu Adolf Hitler

Status
Zamknięty.

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
wraca Adolf ze szkoly z podbitym okiem i zlamanym karkiem
-mamo .. za co?!
-bo tuz tuz hitler kaput II
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Ciekawe jak to dziecko (gdy dorośnie) będzie szukało pracy... firmy o pochodzeniu żydowskim może sobie darować :)

Ja zydem nie jestem ale jakbym prowadzil jakas firme i by mi przyszedl koles co sie nazywa Adolf Hitler to zeby nawet za darmo chcial pracowac to i tak bym go nie przyjal. Od razu widac ze jakas patologia i psychopaci.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja zydem nie jestem ale jakbym prowadzil jakas firme i by mi przyszedl koles co sie nazywa Adolf Hitler to zeby nawet za darmo chcial pracowac to i tak bym go nie przyjal. Od razu widac ze jakas patologia i psychopaci.
I przez to zwykły, nikomu nic nie winny człowiek (przyjmijmy takie założenie) nie może uczciwie na siebie zarabiać.
Przez ludzkie uprzedzenie i głupotę rodziców.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Masz jakieś spaczone poglądy, których nie podzielam i od których się zdecydowanie odcinam.
Dodam jeszcze tylko, że to iż urodziłeś się białym było czystą formą przypadku. Tak często odwołujesz się do pewnych naturalnych uwarunkowań... Nie masz wpływu na to gdzie i kim się rodzisz i choćby z tego względu nie powinieneś żywić niechęci do innych ras- skrajnej niechęci tłumaczonej przewrotnie i butnie jako coś wrodzonego, naturalnego.
Piszesz jakbyś stał się niewolnikiem jakiś kuriozalnych fobii, jeszcze ta retoryka- "Neger", "Biały" w dodatku jednych piszesz z małej innych z dużej litery.
Być może Twoje poglądy nie idą w parze z emocjami- tzn. afiszujesz się ze swoją niechęcią, tak naprawdę emocjonalnie jej nie odczuwając. Albo nakręcasz się i pobudzasz usilnie na taką niechęć.
Jeżeli jednak emocje idą w parze z poglądami, to nie jest to naturalne, jesteś "obrobionym" rasistą.

ojeju nie popłacz sie tylko wnuczku demokracji

Ja zydem nie jestem ale jakbym prowadzil jakas firme i by mi przyszedl koles co sie nazywa Adolf Hitler to zeby nawet za darmo chcial pracowac to i tak bym go nie przyjal. Od razu widac ze jakas patologia i psychopaci.

A ja bym przyjał jakby mial kwalifikacje. Dodatkowo fajnie by sie patrzylo na miny klientów czy kontrahentów, którzy by z nim np. podpisywali umowy :D
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Przez ludzkie uprzedzenie

Masz jakieś uprzedzenia wobec imienia Adolf ;) powinni zakazać imienia Józef czy Edward , Wojciech też mi się źle kojarzy. Precz z komuną

A ja bym przyjał jakby mial kwalifikacje. Dodatkowo fajnie by sie patrzylo na miny klientów czy kontrahentów, którzy by z nim np. podpisywali umowy

pensja 2000 zł , wrażenie ......bezcenne :D:D
 

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
Ja także nie spotkałam nikogo o takim imieniu. Raczej ludzie chcą uniknąć skojarzeń, a CI rodzice manifestują swoimi dziećmi własne poglądy. Żal mi ich głupoty i braku spojrzenia w przyszłość, jak mogą tym życie swoim pociechom utrudnić. Bo przecież ludzie w większości twierdzą, że są tolerancyjni, ale jak przyjdzie co do czego, to na wierzch uprzedzenia i stereotypy wypływają.
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
A ja bym przyjał jakby mial kwalifikacje. Dodatkowo fajnie by sie patrzylo na miny klientów czy kontrahentów, którzy by z nim np. podpisywali umowy :D

No jakby przyszedl mi w zakladzie hale pozamiatac to moze i bym go przyjal, ale do jakis negocjacji z kontrahentami o duze pieniadze to bym go w zyciu nie wyslal. Chcialbys miec na wszystkich logach i wizytowkach "nuworld & Adolf Hitler" ? I to na przyklad bylaby firma o branzy spozywczej. Idziesz do sklepu i kupujesz majonez od Adolfa....
I nie wiesz czy to majonez babuni czy Z babuni...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No jakby przyszedl mi w zakladzie hale pozamiatac to moze i bym go przyjal, ale do jakis negocjacji z kontrahentami o duze pieniadze to bym go w zyciu nie wyslal. Chcialbys miec na wszystkich logach i wizytowkach "nuworld & Adolf Hitler" ? I to na przyklad bylaby firma o branzy spozywczej. Idziesz do sklepu i kupujesz majonez od Adolfa....
I nie wiesz czy to majonez babuni czy Z babuni...
nie przesadzajcie, ludzie raczej już by się smiali, że komuś się coś takiego przydarzyło. a wizytówki byłyby niepowtarzalne
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Śmiali by sie ?Chyba nie wiesz w jakim Państwie zyjesz... :/
zacofane mohery to im czas się liczy, a one najwięcej mogą, w tej chwili na szczyt mentalnie jako tako dochodzą normalni ludzie, szczegół że to co za nimi idzie to dzicz i ścierwo nic nie warte, między którym mało wartościowego ludu
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
wilk i pies, mogły by mieć szczenięta. gwarantuje Ci że tylko odosobnione przypadki dałoby się do takiej sytuacji doprowadzić

Nie wiem,czy mogłyby mieć.Ale sam chyba rozumiesz,że mieć nie będą z braku pociągu między osobnikami<dlatego,że to różne gatunki>.Natomiast jak pokazuje rzeczywistość ludzie czują pociąg do partnerów innej rasy i często łaczą się w miedzyrasowe pary,dlatego,że jesteśmy jednym gatunkiem,a nie jak pies i wilk różnymi,kumasz?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nie wiem,czy mogłyby mieć.Ale sam chyba rozumiesz,że mieć nie będą z braku pociągu między osobnikami<dlatego,że to różne gatunki>.Natomiast jak pokazuje rzeczywistość ludzie czują pociąg do partnerów innej rasy i często łaczą się w miedzyrasowe pary,dlatego,że jesteśmy jednym gatunkiem,a nie jak pies i wilk różnymi,kumasz?

Zartujesz chyba - wilk i pies to ten sam gatunek i bez problemu mogą miec potomstwo. No oprócz chyba jamników i yorków i tego typu...

Co ty miales z biologii pałe? :(

Co do tego pociągu o którym mowisz to jest nieprawda, mi sie najbardziej podobają biale dziewczyny a np. Azjatki totalnie NIE...fuu

Niektóre czarne wygladają ladnie np. Rihanna, Beyonce ale...one są robione na białe - prostowanie wlosów i zresztą są mulatkami.

Takie typowe czarne z Afryki nieeee.

Niektóre Turczynki lub Arabki tez mi sie podobają ale to tez chyba biala rasa albo coś blisko niej.

Sam przyznasz ze biala rasa jest po prostu najbardziej różnorodna a w innych ludzie wygladają niemalze tak samo...

Chociaz o gustach sie nie dyskutuje, tylko nie generalizuj ze kazdy chcialby sie polaczyc w multikulti parę bo to nie prawda.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Arabki to semitki.
Turkowie sa z Azji ale tak im sie wyewoluowalo w to czym dzisiaj sa.

A biala rasa to niby skąd...tyle ze najbardziej sie rozwinela :) W pieknego bialego labedzia :D

Co do Turków to irytuje mnie ze wiekszość mysli ze to Arabowie, zupełne nieporozumienie, za co od niejednego Turasa mozna dostać w ryj bo oni sie nienawidzą :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ni dość że mogą to i miewają. ale bywa że w sytuacji w której wilk innego wilka by nie zagryzł psa pożre.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Zartujesz chyba - wilk i pies to ten sam gatunek i bez problemu mogą miec potomstwo. No oprócz chyba jamników i yorków i tego typu...
pies to udomowiony wilk,ale jest klasyfikowany jako inny gatunek

Co do tego pociągu o którym mowisz to jest nieprawda, mi sie najbardziej podobają biale dziewczyny a np. Azjatki totalnie NIE...fuu
a co to ma do rzeczy co się tobie podoba?Normalne jest ze ludzie czują pociąg do partnerów innych ras.
 
Status
Zamknięty.
Do góry