Dziecko o imieniu Adolf Hitler

Status
Zamknięty.

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
nazizm, rasizm, volkizm to przecież to skrajność.. jak można o tym nie wiedzieć... holocaust... przecież ideologię, które dominowały podaczas II wojny światowej to samo zło... nie wiem czemu, ale czuje w Twoim poście jaką dziwną nutkę ironi... no nic.. myślę, ze miliony zabitych ludzi w obozach koncentracyjnych lub obozach pracy są wystarczającym na to, że te poglądy są chore...

Rasizm jest naturalnym zachowaniem i odruchem czlowieka, a to czy jest dobry czy zly to sprawa dyskusyjna.

A ci państwo nie są nazistami tylko neonazistami, taka drobna aczkolwiek ważna róznica :]

Nie zgadzam sie ze nazizm to bylo samo zlo, owszem był wypaczony strasznie ale bylo kilka rzeczy dobrych np.- kult sportu, wiele wynalazków i dynamiczny rozwój technologii, III Rzesza była pierwszym państwem na świecie, które miałą program telewizyjny, jak również pierwsza zaczeła zakazywać używania pestycydów, eksperymentów na zwierzetach (wiem ze to dziwnie brzmi), a co najsmieszniejsze to ze napisy na papierosach "palenie zabija" to autorski pomysł Hitlera.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Rasizm jest naturalnym zachowaniem i odruchem czlowieka, a to czy jest dobry czy zly to sprawa dyskusyjna.

A ci państwo nie są nazistami tylko neonazistami, taka drobna aczkolwiek ważna róznica :]

Nie zgadzam sie ze nazizm to bylo samo zlo, owszem był wypaczony strasznie ale bylo kilka rzeczy dobrych np.- kult sportu, wiele wynalazków i dynamiczny rozwój technologii, III Rzesza była pierwszym państwem na świecie, które miałą program telewizyjny, jak również pierwsza zaczeła zakazywać używania pestycydów, eksperymentów na zwierzetach (wiem ze to dziwnie brzmi), a co najsmieszniejsze to ze napisy na papierosach "palenie zabija" to autorski pomysł Hitlera.
Nuworld ten dynamiczny rozwój technologii jest zawsze przy okazji wojny, a technologię odrzutową testowano na więźniach obozów. Więc nie opowiadaj jakie to dobro, bo jak to czytam to nie wiem, czy kpisz czy co.

Zapomniałeś też dodać do swojej śmiesznej listy, że Hitler zwolnił kobety z przymusu pracy co było ewenementem podczas IIWŚ oraz wprowadził przymusowe ubezpieczenia.
Ale koniec offtop.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
CYTAT(misioor @ 18.12.2008, 23:01) *
to raczej Ty sobie poczytaj :
KOD
1. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia przyjęcia oświadczenia o wyborze dla dziecka więcej niż dwóch imion, imienia ośmieszającego, nieprzyzwoitego, w formie zdrobniałej oraz imienia niepozwalającego odróżnić płci dziecka.

imiona Wiśniewiskich nie podpadają pod ten artykuł<chociaż kierownik USC konserwatysta mógłby się przyczepić>,ale AH na bank by już nie przeszedł

Jednak polskie prawo bywa mądre.

ok, przyznaje się do niewiedzy. a jak z imieniem tracey? to zwykłe imie, ale i dla faceta i kobiety o ile się orietnuje smile.gif u nas byłoby niedozwolone?

CYTAT(Polinnn_szzz @ 19.12.2008, 22:03) *
to okropne.. nie dość, że b ędzie nosic takie imię.. to na dodatek pewnie bzie wychowywane według tych strasznych ideologii... to CHORĘ!!!!

co wiesz o tych ideologiach? ja nic, wytłumacz mi czemu chore? a i raport, za szoook

Morion,nie chcę Cię obrazić,ale jak już jesteś tym modem to weź się chłopie naucz czytać.Przecież stoi jak byk:
Kod:
1. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia przyjęcia oświadczenia o wyborze dla dziecka więcej niż dwóch imion, imienia [b]ośmieszającego, nieprzyzwoitego[/b], w formie zdrobniałej oraz imienia niepozwalającego odróżnić płci dziecka.
imienia niepozwalającego odróżnić płci dziecka.
oraz
Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia
czyli wszystko zależy od tego co kierownik usc uzna za nieprzyzwoite,ośmieszajace i niepozwalające odróżnić płci

btw

Wybacz moją szczerość,ale nigdy nie byłeś specjalnie lotny,a teraz chyba od tego modowania jeszcze Ci sodówka uderza.
Nikt nie używa tak często wulgaryzmów jak Ty,a sam banujesz ludzi za jakieś głupstwa czy raporty wysyłasz.
Ciężka sprawa.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nuworld ten dynamiczny rozwój technologii jest zawsze przy okazji wojny, a technologię odrzutową testowano na więźniach obozów. Więc nie opowiadaj jakie to dobro, bo jak to czytam to nie wiem, czy kpisz czy co.

Zapomniałeś też dodać do swojej śmiesznej listy, że Hitler zwolnił kobety z przymusu pracy co było ewenementem podczas IIWŚ oraz wprowadził przymusowe ubezpieczenia.
Ale koniec offtop.

Haha ja pisalem o czasach przed wojną, byl taki raport który wykonał jakiś polski ekonomista czy inny naukowiec w roku 1938 i okreslil ze roznica miedzy Polską a Niemcami jesli chodzi o gospodarke i ogólny rozwój jest niewyobrazalna, niedająca sie opisac liczbami.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion,nie chcę Cię obrazić,ale jak już jesteś tym modem to weź się chłopie naucz czytać.Przecież stoi jak byk:
Kod:
1. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia przyjęcia oświadczenia o wyborze dla dziecka więcej niż dwóch imion, imienia [b]ośmieszającego, nieprzyzwoitego[/b], w formie zdrobniałej oraz imienia niepozwalającego odróżnić płci dziecka.
imienia niepozwalającego odróżnić płci dziecka.
oraz
Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia
czyli wszystko zależy od tego co kierownik usc uzna za nieprzyzwoite,ośmieszajace i niepozwalające odróżnić płci

btw

Wybacz moją szczerość,ale nigdy nie byłeś specjalnie lotny,a teraz chyba od tego modowania jeszcze Ci sodówka uderza.
Nikt nie używa tak często wulgaryzmów jak Ty,a sam banujesz ludzi za jakieś głupstwa czy raporty wysyłasz.
Ciężka sprawa.
tylko że nie możliwość odróżnienia imienia to też kwestia punktu widzenia, np jakieś imię może wydawać się dla określonej płci. tracey zawsze myślałem że jest kobiece, dopóki się nie spotkałem kiedyś jakoś z męskim wydaniem tego. może to być sytuacja że 'nieprawidłowo' facet dostał przydzielone. to by oznaczało że może być.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wszystko zależy od kierownia USC,naprawdę tak cieżko to pojąć?
łatwo, ale jakoś mi całego Twojego posta ostatnio nie wyświetliło, myślałem że czepiłeś się względem płci dziecka. a co do mojej moderacji, moge to sobie używam, co do wulgaryzmów używam ich częściej od innych ale rzadziej kierując je bezpośrednio do użytkowników, czy omijając cenzurę. właściwie to częściej sam się cenzuruje. za co kogo banuje nie Tobie wiedzieć bo nie masz uprawnień by zaglądać w ich opisy, raportuje jak trzeba, to było tylko zwykłe nabijanie postów bez treści. o moje banowanie będziesz mógł się czepiać jak dojdę do Ciebie.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
moge to sobie używam
tym zdaniem w zasadzie się skopromitowałeś,ale używaj sobie,przynajmniej w wirtualnym świecie
za co kogo banuje nie Tobie wiedzieć bo nie masz uprawnień by zaglądać w ich opisy
znam jedną sprawę,bo przypadkiem zajrzałem do działu o sprawach forum i zbanowałes tam gościa bo się z Toba nie zgadzał
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tym zdaniem w zasadzie się skopromitowałeś,ale używaj sobie,przynajmniej w wirtualnym świecie

znam jedną sprawę,bo przypadkiem zajrzałem do działu o sprawach forum i zbanowałes tam gościa bo się z Toba nie zgadzał
to była ironia.

jaka to sprawa?
chodzi o VT_Pequeno? nie zbanowałem go.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
ban ostrzeżenie co za różnica,pamiętam tyle,że popełniłeś błąd i nie chciałeś się do niego przyznać,tyle mam do powiedzenia w tym temacie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ban ostrzeżenie co za różnica,pamiętam tyle,że popełniłeś błąd i nie chciałeś się do niego przyznać,tyle mam do powiedzenia w tym temacie
to nie był mój błąd, obraził grupę ludzi nazywając ich frajerami. dostał procenty. jeśli to nie powód do procentów to zaczne się do Was tak odnosić. skoro to nie powód, to za pewne nikomu ni będzie przeszkadzać. tym razem minus dla Ciebie, bo nie znasz sytuacji, a wnioskujesz jaki zły jestem z żalów jakiegoś gościa.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
A ja misioor dałem ci 20% nie za to, że kłócisz się z Morionem tylko za to, że w złym miejscu (Takie rzeczy to sobie na PW). Parę postów temu prosiłem o nie offtopowanie.
Morion z tego co wiem to w polskim prawie imię ma od razu wskazywać na to do jakiej płci je przypisać także będąc USC nie nadałbym dziecku imienia Trace, czy jak to się tam pisze.
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Rasizm jest naturalnym zachowaniem i odruchem czlowieka, a to czy jest dobry czy zly to sprawa dyskusyjna.
Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz...
A ci państwo nie są nazistami tylko neonazistami, taka drobna aczkolwiek ważna róznica :]
Jak dla mnie oddawanie czci byłym nazistom w taki bezczelny sposób, jak choćby nadawanie swym dzieciom imion zbrodniarzy jest wystarczającym powodem, aby poglądy takich neonazistów nazywacz draństwem.
Nie zgadzam sie ze nazizm to bylo samo zlo, owszem był wypaczony strasznie ale bylo kilka rzeczy dobrych np.- kult sportu, wiele wynalazków i dynamiczny rozwój technologii, III Rzesza była pierwszym państwem na świecie, które miałą program telewizyjny, jak również pierwsza zaczeła zakazywać używania pestycydów, eksperymentów na zwierzetach (wiem ze to dziwnie brzmi), a co najsmieszniejsze to ze napisy na papierosach "palenie zabija" to autorski pomysł Hitlera.
Stary daj spokój, to był spaczony system i spaczona ideologia, a sam Hitler był niezrównoważonym psychicznie człowiekiem.
Nazizm to było samo zło. Zrozum, że niemal wszystkie działania Hitlera były powodowane skrajnym ekspansywnym nacjonalizmem.
Kult sportu... owszem Hitler sam pisał, że najpierw trzeba postawić na rozwój cielesny, a dopiero później charakter i wiedzę. Jako ciekawostkę podam, że w rozwoju fizycznym młodym chłopcom zalecał trenowanie boksu, jednak nie zapominajmy czemu miało to wszystko służyć.
Silni, wysportowani chłopcy to był "dobry materiał" na przyszłych żołnierzy, sama nauka, to była czysta indoktrynacja, którą radio i telewizja "usprawniała" czyniła jeszce skuteczniejszą.
Ja nie chcę twierdzić, że samo posiadanie silnej, sprawnej armii było złe- ale plany Hitlera były jednoznaczne. Wydumał sobie, że Niemcom należy się więcej "przestrzeni życiowej" niż innym.

Wskazywanie na pewne pozytywne przejawy nazizmu jest pewnego rodzaju truizmem, taką oczywistością- tzn. że i w charakterystyce diabła można wskazać na to, że kiedyś był aniołem.
Można powiedzieć, że Hitler działał dla dobra narodu niemieckiego, tyle że te działania były ekspansywne- nastawione na szkodę innych państw.
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Panowie, polecam film "Fabryka zła"- tytul naiwny ale film jest zaj. Jak sie obejrzy to sie troche w glowie rozjasnia w tematach Hitlera itp.
 

aneciulka151

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
423
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
TaM gDzIe gwIazD rĘkoMa SiĘgAm^^
Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz...

Jak dla mnie oddawanie czci byłym nazistom w taki bezczelny sposób, jak choćby nadawanie swym dzieciom imion zbrodniarzy jest wystarczającym powodem, aby poglądy takich neonazistów nazywacz draństwem.

Stary daj spokój, to był spaczony system i spaczona ideologia, a sam Hitler był niezrównoważonym psychicznie człowiekiem.
Nazizm to było samo zło. Zrozum, że niemal wszystkie działania Hitlera były powodowane skrajnym ekspansywnym nacjonalizmem.
Kult sportu... owszem Hitler sam pisał, że najpierw trzeba postawić na rozwój cielesny, a dopiero później charakter i wiedzę. Jako ciekawostkę podam, że w rozwoju fizycznym młodym chłopcom zalecał trenowanie boksu, jednak nie zapominajmy czemu miało to wszystko służyć.
Silni, wysportowani chłopcy to był "dobry materiał" na przyszłych żołnierzy, sama nauka, to była czysta indoktrynacja, którą radio i telewizja "usprawniała" czyniła jeszce skuteczniejszą.
Ja nie chcę twierdzić, że samo posiadanie silnej, sprawnej armii było złe- ale plany Hitlera były jednoznaczne. Wydumał sobie, że Niemcom należy się więcej "przestrzeni życiowej" niż innym.

Wskazywanie na pewne pozytywne przejawy nazizmu jest pewnego rodzaju truizmem, taką oczywistością- tzn. że i w charakterystyce diabła można wskazać na to, że kiedyś był aniołem.
Można powiedzieć, że Hitler działał dla dobra narodu niemieckiego, tyle że te działania były ekspansywne- nastawione na szkodę innych państw.



Zgadzam się z Tobą Michał;)
Szczytem wszystkiego jest,zeby nadac swojemu dziecku tak na imie...
Nie rozumiem tych rodziców!!!
 

izaxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Jego rodzice chyba mają dziwne poglądy co do Hitlera może on był dla nich autorytetem a może rodzice dali tak na imię dla sławy swojego dziecka i dla zabawy . Co za idioci żeby tak skazać swoje dziecko ? Rodzicom chyba brak rozumu przecież to wiadome od razu że dzieciak będzie miał przerąbane w szkole i dalszych latach ....Ciekawe jak nie zmieni nazwiska to czy będzie miał żonę ? Rodzicom gratuluje głupoty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry