Dżem, Sdm...

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Dżem? Jak najbardziej. Nawet ostatnio na koncercie byłam. Mają naprawdę bardzo ładne piosenki.
 

tomek9119

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ostatnio zacząłem słuchać Dżemu. Fajnie grają i mają dobre teksy. Rysiek wymiata(ł)!
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nowy wokalista też się dobrze spisuje, z tego co słyszałam na koncercie.
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
nei wiem czy jestem fanka bluesa, raczej nie.

ale dzem uwielbiam :) szczegolnie pisoenki z niezapomnianym wokalistą Ryśkiem Riedlem, nawet w tym roku wybierałam się na Festiwal ale niestety nei wyszło :(:(:(:(

a SDM lubię czasem posłuchać :)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
lubię SDM odkąd koleżanka namówiła mnie, bym z nią pojechała na koncert. Było świetnie! Miła atmosfera :)
a w ogóle, dowiedziałam się, czyje piosenki mój wujek od dawna tak namiętnie gra na gitarze :D

co do Wolnej Grupy Bukowina, coś mi się kojarzy. Można podać tytuły jakichś piosenek? Wydaje mi się, że się na to natknęłam kiedyś :)
 

bezpruderyjna

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jestem fanka SDM-u i Dżemu;p
Lecz troszeczke bardziej Dżemu;D
Bo Dżem to jest blues słodki, że daje na luz...;)
 

adzata112

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dżeem.!!
ubóstwiam ich.!
są booscy;)
właśnie teraz słucham "Whisky", a później będzie "Wehikuł czasu" potem jeszcze może "Do kołyski" i tak w kółko ;))
szacun dla fanów Dżemu BB)
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się byc na ich koncercie :D
Rysiek żył, jak żył ale trzeba przyznac, ze miał głowę do tekstów i wielką charyzmę.
W obecnej erze Dody Elektrody i Gosi Andrzejewicz na polskiej scenie przydałoby się jeszcze coś tak dobrego, jak Dżem :D


A no i jeszcze jesen plus.
Mają smakowitą nazwę :p
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Lubię Dżem, na ich koncertach byłam, w wolnych chwilach słucham i interesuję się historią zespołu. Z kolei SDM poznałam przypadkowo, przez mamę, która słuchała tej muzyki za czasów licealnych i.. polubiłam - szczególnie 'Czarny blues o czwartej nad ranem'. :) Osobiście jednak wolę country-blues, inaczej zwany folk bluesem.
 
Do góry