johny1230

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja posiadam Hosting w http://www.ionic.pl/aff.php?aff=221 za przyzwoitą cenę, masz 2 GB miejsca, dowolną liczbę domen możliwych do podpięcia. Wszytsko działa bez zarzutu.
 
H

Hastler

Guest
Chwale sobie linuxpl.com obecnie kończę już roczny abonament i zastanawiam się nad przeprowadzka dość niechętnie ale potrzebuje więcej miejsca znalazłem biznes-host.pl za 60 pln o dziwo 10gb miejsca i transfer 50gb na miesiąc wiec cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych ale jak wygląda to w praktyce może ktoś polecić tą firmę ?
 
A

angelika3623

Guest


Unixstorm.org


Start-1 Pojemność: 200 MB
Limit transferu: 4 GB / m-c
Bazy MySQL: 1
Konta E-mail: 1
Cena za rok: 24.60 PLN


Start-2 Pojemność: 600 MB
Limit transferu: 10 GB / m-c
Bazy MySQL: 5
Konta E-mail: 5
Cena za rok: 43.05 PLN

Start-3 Pojemność: 2 GB
Limit transferu: 18 GB / m-c
Bazy MySQL: 10
Konta E-mail: 10
Cena za rok: 61.50 PLN
 

sheraton35

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
to że w da jest instalator wordpress to żadna nowość prawie każdy hosting to udostępnia za nie więcej jak 50zł/rok

pdg.pl, chmurka.pl, netmark.pl, ann.pl, 2hi.pl, jchost.pl, jupe.pl, webq.biz, unixstorm.org, hekko.pl

Ale może ktoś mi powie, który z nich jest najlepszy cena zł/szybkość ping/dostępność %
 
Q

quick.snake

Guest
Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena - wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.
Więcej na
www.quicksnake.pl
 
Q

quick.snake

Guest
Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena - wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.

Szczegółowy opis usług
  • wsparcie techniczne nonstop
  • sprzęt wysokiej jakości
  • szybka i bezpieczna administracja usług
  • regularne kopie zapasowe do 30 dni wstecz
  • nieograniczony traffic (transfer danych)
  • nieograniczona ilość kont FTP oraz baz danych
  • nieograniczona ilość subdomen (domen trzeciego rzędu)
  • gwarantowany dostęp 99,8%
  • do każdego pakietu strona internetowa za darmo
  • wiele darmowych usług rzadko spotykanych gdzie indziej
  • multum pakietów usług dodatkowych

Więcej na www.quicksnake.pl
 

Dorota Ewa Kowal

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
oj tam- drogo coś...
ja mam stronę na www.dih.pl i chwalę sobie to bardzo. Do tej pory nie było przerwy w działaniu serwera, firma jest naprawdę spoko, w razie problmeów można liczyć na pomoc techniczną z ich strony
 

kamil.k

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Düsseldorf
Hej
Ja mogę szczerze polecić 8p.pl bo sam mam tu hosting, jestem bardzo zadowolony jest tani i stronki mi śmigają, a do tego jest polski więc ma super ping. :023: . Mozesz spokojnie coś w 8p znaleźc dla siebie :310:
 

ArtuRro_Mhm

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
A ja polecam superhosta! I nie ma co dużo pisać, wystarczy wejść na stronę. Wciąga! :)
 

Adek02

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hej, mój kumpel miał w hekko, ale szczerze powiedziawszy nie wiem jak działa. Ja mam w 8p.pl i chwalę sobie :)
 

ArtuRro_Mhm

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
No na prawde wystarczy troche poszukac! ;) Polecam hi2, ale to moja subiektywna opinia. Googlujmy :D
 
N

natulka123

Guest
Od około 2 lat prowadzę portal informacyjny, przyłączone mam do niego forum i blog. Całość generuje około 2000tys. wejść dziennie i spokojnie starcza mi wersja podstawowa z timnet.pl : dysk 10 GB i transfer 600 GB za 79 zł rocznie, także grosze. Przez cały ten czas nie było żadnych problemów, awarii i tym podobnych rzeczy. Na starcie administracja też mi sporo pomogła, bo nie znałam się za bardzo na webmasteringu. Także jakby ktoś planował stworzenie czegoś owego w sieci ten hosting w zupełności wystarczy.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Korzystam z webd.pl i jak narazie bez problemów, a cena atrakcyjna.
 
Do góry