no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
365d.pl

zero reklam, nieograniczona pojemność, fajna domena

Jeśli potzrebujecie czegoś naprawdę wartego uwagi, a nie byle tani serwer który będzie miał zawiechy co jakiś czas, to polecam hekko.pl.

Po pierwsze polska firma!
Po drugie od lat kożystam z ich usług i są niezawodni, szczególnie pod względem pomocy w konfiguracji itd itp.
 
S

szatanek13

Guest
Tutaj można znaleźć zniżki po 10 %

https://www.facebook.com/pages/Grupa-2hipl/192233377466548
https://www.facebook.com/pages/webqbiz/159140514149588?fref=ts

A firmy naprawdę niezłe :)
 

webmasterr

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Ci Quicksnake.pl .
Hosting przede wszystkim bardzo tani (3,25 zł miesięcznie ) .
Oferta jest naprawdę ciekawa, też długo szukałem odpowiedniego hostingu aż w końcu trafiłem na Quicksnake i jestem bardzo zadowolony
 

Gracek90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hosting Timnet
10GB/600GB - 79 zł.

Do tego domena pl za darmo.
 

Gracek90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
A zapomniałem dodać jeszcze, że timnet posiada świetny support i w momencie kiedy pojawi się problem, to jest on szybko naprawiany.
 
D

dare2dream

Guest
Nie wiem, czy tego wczesniej nie bylo - ale ja polecam chmurka.pl - cena normalna (nie jak w nazwa.pl czy home.pl), a hosting świetnej jakości..
 

Roman88

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sprawdź sobie hosting PDG.pl za 30zł rocznie masz konto bez limitów, szybko i stabilnie działa, trzymam u nich stronkę firmową, jest dobry support więc mogę polecić.
 

makskolar

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Według mnie najlepsze hostingi oferuje obecnie na naszym rynku nazwa.pl Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony
 

marek198989

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja nie polecam webh.pl...moja strona miała nałożoną karę przez Google przez to, że po serwerze latał wirus...Aktualnie korzystam z 1&1 i jestem bardzo zadowolony :)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Mogę polecić każdemu tani i dobry hosting jakim jest netmark.pl . Nie zawiodłem się na nich przez dobrych kilka lat. Strona zawsze była dostępna, a o wszelkich przerwach technicznych byłem informowany z wyprzedzeniem. Reakcja wsparcia technicznego była natychmiastowa. Pomoc otrzymywałem w ciągu 5-10 minut od wysłania zapytania. Jestem naprawdę pod wrażeniem jakości ich usług, profesjonalizmu.
 

Gabriello77

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja od paru miesięcy korzystam z Prohost.pl, serwer ma sporą pojemność i transfer bez limitu. Ceny też dobre bo przenosząc się z poprzedniej firmy zaoszczędziłem dokładnie 347 zł na rok.
 
K

kargin

Guest
Że kto? Nazwa? 550 złotych za rok ;-) Niedawno od nich uciekłem. Konto w Hekko za 120 brutto obsługuje te same serwisy, tak więc chyba tamten hosting jest dla bogatych. Nie odpowiada mi autorski panel - wolę klasycznego direct admina.
 

tomeors

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nikt jeszcze nie wspomniał o hostingu asp.net - tutaj mogę polecić hostit.pl - oferta na hostit.pl/windows/

Z kodem WINDOWS998 można mieć serwer już za 10 zł / 3 miesiące.
 
K

kargin

Guest
Ale ta cena to żaden hit. My płacimy za hosting 44 złote za rok. 10 GB transferu w miesiącu, świetne parametry. To konto na hekko. Na pewno nie bawcie się w darmowe hostingi, to strata czasu.
 
K

kargin

Guest
Przemkokali napisał:
Zgodzę się z przedmówcą - korzystałem z usług tej firmy. Bardzo miła obsługa oraz bardzo doświadczona ekipa, świadczy o tym, że zależy im na swoich klientach. W Internecie są różne opinie i pozytywne i negatywne. Z tymi drugimi się w 100% nie zgadzam. Polecam
Nie znam firmy, więc trudno mi oceniać. Za podobne pieniądze mam konto w Hekko, z bardzo dobrym supportem. Nie rzucajcie się na przypadkowe oferty, jeśli hosting to tylko w pewnej firmie, żeby wszystkiego w głupi sposób nie stracic.
 
Do góry