S

szyszana

Guest
A pokażesz jakie serwisy prowadzisz na tych hostingach? Mam wrażenie, że nie masz tam zupełnie nic, zgadza się? ;-)
 

T4L80TT

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
public_html/
Od siebie polecę Mintshost, tanio i w porządku, można się o wszystko dogadać z administratorem. Miałem tam VPSa, a obecnie dysponuję resellerem i serwerem wirtualnym.
 
S

szyszana

Guest
A co tam dokładnie trzymasz? Pokażesz nam swoje serwisy? Ja tam cały czas wszystkim obracam na kontach dzielonych i żadnych specjalnych problemów z tego tytułu nie mam.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Od kilku lat cały czas Firehost, rzeczywiście szybki serwer, działający jak należy - usługa nie sprawia żadnych problemów.
Radzę zaczynać od darmowego testu, 2 tygodnie mieliśmy. Poniżej stówki rocznie mnie to kosztuje.
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja polecam hekko.pl mam tam wykupiony jeden hosting EasyPack+ i sprawdza się bardzo dobrze. jest nawet domena do konta za free :)
 
S

szyszana

Guest
Jest - też to miałem. Przy takich stawkach to mega się opłaca. Ogólnie to był pierwszy hosting w którym na poważnie podchodzą do supportu - przynajmniej z mojego doświadczenia.
 
V

Vaffik

Guest
A u mnie superhost. Z ludźmi z Gdyni idzie się dogadać. Hosting i strony uruchomili mi (pierwsz raz) po przesłaniu zdjęcia dowodu wpłaty więc ufają ludziom. Hotline bardzo szybkie. Max.kilka godzin i zgłoszenia rozpatrzone. Ceny? Normalne. Awarie? Jedna na przełomie np. 3 ostatnich lat. FTP szybkie, pełen dostęp. Hosting w pełni kongigurowalny i zawsze uaktualniany więc wersje PHP, Perl i np. MySQL najnosze. Zresztą, można konfigurować dowolnie (od najstarszych do najnowszych). Panel Admina dość rozbudowany. Jedyna wnerwiająca rzecz to odświeżanie AWstats (raz na 24h) ale już się przyzwyczaiłem. Transfer roczny bez limitów.
Kolejna ważna rzecz: nie ma podziałów na firmy i osoby prywatne jak np. w home.pl! To bardzo ważne.
Przerobiłem na terenie Polski już kilku hostingowców i stwierdzam że superhost to super host i tyle w temacie.
 
S

szyszana

Guest
Pokaż nam swój serwis to raz, a dwa - brak limitu transferu oznacza, że możesz być robiony w konia na setce innych parametrów i za ich przekroczenie wylecieć, więc tak naprawdę to zupełnie nic nie oznacza.
 

Krystian Nowicki

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niekoniecznie, ja mam hosting w Cal i tam także nie ma limitu transferu a pozostałe parametry serwera są także bardzo dobre. Cena nie jest wygórowana.
 
S

szyszana

Guest
Nie ma czegoś takiego jak hosting bez limitów - to jedno wielkie oszustwo. Kolejna kwestia - ty nigdy nie miałeś tam swojej strony. Widziałem takie same spamerskie posty na wielu serwisach. Szkoda gadać.
 

Darek Kostecki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dobry i nie drogi hosting można znaleźć w Cal.pl Sam korzystam już kilka lat i nie zmieniłbym na innego dostawcę.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Zarówno domeny jak i hosting trzymam w jednym Firehost. Serwer działa jak należy, usługa jest szybka, ma porządny support, pakiety są tanie. Zaczynajcie od darmowego okresu testowego, a później opłacajcie już za cały rok - tak się najbardziej opłaca.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
maczka napisał:
Zarówno domeny jak i hosting trzymam w jednym Firehost. Serwer działa jak należy, usługa jest szybka, ma porządny support, pakiety są tanie. Zaczynajcie od darmowego okresu testowego, a później opłacajcie już za cały rok - tak się najbardziej opłaca.
jaką opcję wybrać pod początkujący blog? ;)
 
S

szyszana

Guest
Najmniejsze konto na hekko. Ewentualnie to za 80 zł, bo wtedy dadzą ci w cenie domenę PL.
I chyba tak wyjdzie to zdecydowanie najtaniej. Nie widziałem w żadnej firmie tańszego pakietu.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
szyszana napisał:
Najmniejsze konto na hekko. Ewentualnie to za 80 zł, bo wtedy dadzą ci w cenie domenę PL.
I chyba tak wyjdzie to zdecydowanie najtaniej. Nie widziałem w żadnej firmie tańszego pakietu.
taniej znaczy nie gorzej? u mnie w rachubę wchodzą także żebym mógł swobodnie w trakcie trwania wybranej opcji, mógł zwiększyć na większa opcję gdy strona będzie tego wymagała. I żeby po roku czasu przy przedłużaniu domeny nie zatkało mnie cenowo ;)
 
S

szyszana

Guest
Dokładnie. Właśnie daję ci przykład, że tanie hekko potrafi dać jakość - a jeśli przetestujesz wiele znanych serwerów, to wyjdzie, że nawet nie zapewniają podstawowego zakresu usług.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
A jestem nie za bardzo zadowolona z mojego obecnego hostingu, dlatego rozglądam się za czymś nowym.
Mam jeszcze trochę czasu, póki co chcę wypróbować kilka w tym na pewno dhosting.pl, który zaciekawił mnie swoją ofertą.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Hekko od kilku lat jest w moim przypadku zdecydowanie niezawodne, działa szybko, problemów nie sprawia. Duży plus za stabilność, niezawodność, bo też sam serwer naprawdę działa pierwsza klasa, ale to już sobie musicie testować i oceniać na własną rękę.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Raczej w hostingach wiele się nie zmienia. Hekko przecież od lat dobrze stoi.
A ogólnie ludzie działają raczej na tych serwerach, które są niezawodne. Tutaj akurat ceny usług są na tyle niskie, że naprawdę nie ma co kombinować.
Zresztą - Hekko daje na starcie z rabatami konto i domenę za 40 zł/rok.
Taniej się tego nie ogarnie.
 
Do góry