islington

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przedstawiam nową ofertę firehost.pl, zwiększeniu uległ transfer dla każdego z pakietów.
Do końca grudnia do każdego konta wykupionego na rok czasu domena .EU gratis!

Hosting Mini 1,5GB/180GB - 5 z VAT za 1 m-c lub 45 za rok
Hosting Small 3GB/420GB - 10 z VAT za 1 m-c lub 80 za rok
Hosting Large 6GB/780GB - 15 z VAT za 1 m-c lub 140 za rok
Hosting Extra 10GB/1200GB - 25 z VAT za 1 m-c lub 220 za rok

Konta można testować przez 14 dni bez zobowiązań.

Pozdrawiam,
Aleksander Wypiorczyk
 

BrandWeb.pl

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
brandweb1.png


Firma BRANDWEB oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w wyjątkowo niskich cenach.
Gwarantujemy bezpłatną pomoc techniczną i bardzo dobry kontakt z klientem. Nasze serwery znajdują się w Polsce dlatego są niezawodne. Ich uptime wynosi 99.9%. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Hosting WWW i Domeny Internetowe - Brandweb.pl

Pakiet MICRO to:
Przestrzeń dyskowa: 600MB
Transfer: 50 GB
Cena: 5 zł miesięcznie !

Pakiet BASIC to:
Przestrzeń dyskowa: 1GB
Transfer: 100 GB
Cena: 12 zł miesięcznie !

Pakiet BUSINESS to:
Przestrzeń dyskowa: 3GB
Transfer: 200 GB
Cena: 35 zł miesięcznie !

Pakiet PREMIUM to:
Przestrzeń dyskowa: 5GB
Transfer: 300 GB
Cena: 59 zł miesięcznie !

Szczegóły naszej oferty znajdziesz na Hosting WWW i Domeny Internetowe - Brandweb.pl.
 
B

BaRoNeQ

Guest
Google powinno pomóc w takich sprawach ...

Ale jest PRV , CBA ... Tylko na tych Hostingach potrzebujesz troszkę doświadczenia nie aby stworzyć dobrą stronę potrzeba dobrego programu do obróbki grafiki np.PhotoShop osobiście polecam i Adobe Dreamweaver CS4 do kodu HTML i innych to rewelacyjny program dla początkujących .
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Również polecam głowanet klik, świetny stabilny hosting w Polsce (ATM) oraz za granicą Leaseweb. Kontakt naprawdę rewelacyjny, poza tym nie ma problemów z ofertą indywidalną, zawsze można się dogadać. Dodatkowym atutem jest Litespeed. Ceny też bardzo dobre
klik
Poza tym jeszcze unix (klik). Też w ATM, naprawdę rewelacyjna jakość z garancją uptime za niedużą cenę. KLIK
 
M

Marcin99

Guest
A ja polecam usługi firmy ITL, które można by streścić stosując opis tytułu tego tematu. "Dobre i tanie" :)
 

Gugi8

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć... A ja polecam firmę Grand-Host.pl i pomimo tego co piszą złośliwi ludzie na wielu forach, którzy po prostu są złośliwi jak widzą logotypy Unijne to osobiście od siebie mogę polecić tę Firmę. Sama korzystam z ich rozwiązań, jestem BARDZO zadowolona! Tworzą fajne stronki internetowe, mają dobry Hosting (lokalizacja we Francji) nie ma żadnych awarii od samego początku. Stosunkowo Firma jest na rynku kilka miesięcy, ale z tego co zauważyłam to się szybko rozwija.

Naprawdę szczerze polecam.

Pozdrawiam
Magda
 

ideal12

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A propos dobrych i tanich hostingów to trzeba wspomnieć o firmie 2hi http://www.2hi.pl.
Szybko, tanio i fachowo, ogólnie bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta, szybko reagują na emaile!
No i żadnych problemów z połączeniem, poprzedni host z którego usług korzystałem kosztował mnie dużo zdrowia i nerwów...
 

Grupa 2hi

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Wszystkich naszych klientów oraz osoby zainteresowane usługami Grupy 2hi zapraszamy do "polubienia" naszego fanpage'a:

Grupa 2hi - fanpage

Codziennie na naszej stronie piszemy o ciekawych akcjach, wydarzeniach ze świata Internetu i mediów. Znajdziecie tam też informacje o aktualnych promocjach oraz planowanych przez nas konkursach. Możecie podzielić się również Waszymi spostrzeżeniami, uwagami dotyczącymi naszej działalności.



Pozdrawiamy,
Wasza Grupa 2hi.
 

Attachments

  • 2hi-logo.jpg
    2hi-logo.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 30

Gsortyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejże, ja polecam GłowaNet
Korzystam z ich usług do stron i sklepów. Zawsze pomogą, gdy będą pytania, nawet w dziwnych godzinach przez 7 dni w tygodniu. A do tego gwarancja odpowiedzi i działania hostingu. Zresztą, wystarczy wziąć na 2 tygodnie za darmo do testowania, no i tylko spojrzeć na świetne ceny i parametry.


Ewentualnie jest też gigant: DomenyPL, który na początek oferuje za zero złoty jakiś hostin
 

rossboss

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Widziałem, że polecano hosting linuxpl. I zgadzam się. Jak za rok można naprawde niewiele zapłacić, a obsluga jest profesjonalna. No i 24h na dobe masz pomoc techniczną. Jestem za nich naprawde zadowolony.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Również polecam hekkonet. Cenowo jest bardzo przystępna oferta i miła obsługa, odpowiadają dosłownie w przeciągu godziny na wszelkie zapytania.
 

edek_77

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ze swojej strony mogę polecić dwie firmy hostingowe, na których jeszcze nigdy się nie przejechałem i cenowo są w miarę ok.

1. o12.pl
2. linuxpl.com

W pozostałych, których miałem zawsze jakieś problemy były.
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
A co możecie powiedzieć na temat firmy hostingowej: www.klatka.pl?. Ich oferta wygląda bardzo interesująco, niemniej jednak nie wiem jak to się ma w realu, z działaniem serwerów oraz pomocą techniczną.
 
S

siedlec29

Guest
Jeśli ma być tanio i dobrze to polecam hosting od e-hermer.pl,
Najtańszy hosting kosztuje 15 zł. W tym 1GB miejsa na dysku i 15GB
transfer miesięczny.
- ilość domen bez ograniczeń,
- konta email bez ogrniczen,
- bazy danych bez ograniczeń
- obsługa php i MySQL
Na stronie jest więcej informacji, zobaczcie sami
 

julek27

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
1
Ja korzystam z www.uti.pl i sprawdza się świetnie.
Cena nie jest wygórowana - ja osobiście wolę zapłacić parę groszy więcej
i mieć coś niezawodnego.
Dodatkowo jeśli zapiszesz się w ich PP hosting mozesz mieć za darmo :310:
Kolega zapisał się ok.4 miesięcy temu i już go opłata nie interesuje :tongue:
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić ( o ile w sieci wypada cokolwiek polecać ) ten hosting Nie wiem jak serwis, bo nie musiałam korzystać.
 
Do góry