elminio

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Osobiście korzystam z hostingu GVO Polska gdzie w pakiecie za ok 35 zł miesięcznie otrzymuje nie tylko hosting ale również rewelacyjny autoresponder, system stron przechwytujących, system do video-marketingu, oraz pokój konferencyjny do prowadzenia spotkań online na własność. Wszystko to jak również darmowe szkolenia nt. wykorzystania tych narzędzi w jednym miejscu (spod jednego konta). Dla niezdecydowanych pierwszy tydzień (testowy) kosztuje tylko 3,5 zł więc warto spróbować, bo według mnie jest to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku.PS. Parametry i szczegóły techniczne na stronie: http://hostthenprofit.gvopolska24.pl
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Witam,

Osobiście nie polecałbym webd.pl... Miałem z nim kiedyś problemy związane właśnie ze stabilnością, a konkretniej z bazą danych.
Być może od tego czasu coś się u zmieniło, bo korzystałem z tego hostingu ponad rok temu, ale mimo to nie mam najlepszego zdania.

Również nie polecałbym www.teamhost.pl - jeden z najtańszych hostingów, ale jak wiadomo gorsze są tańsze, a lepsze są droższe.

Pozdrawiam!

Masz racje - dużo się zmieniło w webd.pl Obecnie korzystam z ich usług i jestem zadowolony - nie muszę czekać długo na odp. z supportu nawet przystępne ceny za usługi. Ja polecam webd.pl
 

sheraton35

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ale tego...

nie polecam nazwa.pl i home.pl - cena/jakość bardzo słabo. Obsługa jest bardzo dobra. Obłsuga techniczna w nazwa.pl jest najlepsza jaką znam ale co z tego jak ceny mają w kosmos a serwery wirtualne zwiechy lub przycinki.
Dla tych dwóch gagatków serwery prof. vps to masakra, 600zł/mies. to przesada nawey gdyby ten serwer to szatan z piekła rodem :)

Dla stron wizytówek starczy spokojnie serwery z nazwa.info lub domeny.pl

No a domeny. To taniość widzę nazwa.info
W postach powyżej widziałem też jakieś dobre cenki...

Jeśli ktoś ma wymagający system, przeważnie konkretne sklepy lub systemy seo to polecam serwery w chmurze tak jak ma to facebook, nk czy google+
Osobiście korzystam z http://takecloud.pl/

Jakość/Cena 10, obsługa stawia wiele do życzenia....

Sam szukałem najtańszego i najlepszego hostingu. W sumie to zależy od Twoich potrzeb. Rok czasu byłem w 8p.pl, ale moje wymagania się zwiększyły i chciał poszukać czegoś lepszego. Priorytetem dla mnie była nieograniczona ilość podpiętych/zaparkowanych domen, nieograniczona ilość baz danych i jak najwyższy czas wykonywania skryptu PHP. W Netmerku masz dwie pierwsze rzeczy bez ograniczeń, a PHP_MemoryLimit ustawione na 64MB, czyli w zasadzie tak jak u liderów HOME, AZ, Nazwa (żadnego z nich nie polecam, a nawet odradzam).

W czym tkwi szkopuł. Otóż najlepiej na początek znaleźć serwer w promocji, np. Netmark za 29.50 netto/rok to świetna okazja i możesz być pewien, że za rok przyjdzie zapłacić za niego 2-3 razy tyle.


Czy ktoś może polecić mi netmerk? (62zł/2lata)
Chodzi mi konkretnie o domeny. Netmerk ma bardzo dobre ceny.
- czy nie problemów z meldowaniem zewnętrznych DNS?
- czy jest możliwość ustawienia CNAME inny, ANAME inny dla jednej domeny?

Np. rejestruję domenę - -> na pocztę kieruję ją na serwer X - -> na stronę www kieruję ją na serwer Y

Jeśli chodzi o hosting nwtmerk po przeliczeniu na konto dla wymagających 50,100, 150gb wychodzi b. drogo

Generalnie nie polecam home.pl promocje tam to jak prepaid w orange. Zgłaszane problemy i kontakt z home wygląda podobnie jak w tpsa lub netia :)

Dla nowicjusza kompletnie zielonego polecam nazwa.pl tamci ludzi naprawdę się starają aby być zawsze pod ręką i służyć pomocą. Są bardzo dobrze rozwinięci jeśli chodzi o obsługę Klienta, osoby kontaktowe są kompetentne, brak żargonu, rzeczowe odpowiedzi. Szczególnie polecam czat również infolinia jest dobrej jakości.

Dla wymagającego nazwa.pl z serwerami wirtualnymi... niestety... Czasy wyk. skr. php, transfery... Mowa oczywiście o serwisach po 10 tys. podstron, 30gb zajętości. Dla stron wizytówek, prostych sklepów jest idealny. Również dla resellerów dzierżawiących miejsce jest super, bardzo łatwo zarządzalny.

3 posty, jeden po drugim. Połączone.
 

Honorrata

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
obserwują coraz częsiciej b2bdeal.pl. teraz mają ofertę doment na 2 lata z uti.pl za 29 zł. Myślicie że to spoko oferta? dajcie jakieś rady czy warto to brac czy nie?
 

Przemkokali

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Sz-ek
Zgodzę się z przedmówcą - korzystałem z usług tej firmy. Bardzo miła obsługa oraz bardzo doświadczona ekipa, świadczy o tym, że zależy im na swoich klientach. W Internecie są różne opinie i pozytywne i negatywne. Z tymi drugimi się w 100% nie zgadzam. Polecam
 

abbott40566

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Z kolei ja polecam hosting serversfree.com
Jest w pełni darmowy i posiada bardzo dobre parametry rzadko spotykane wśród darmowych hostingów. Co najważniejsze jest szybki i cechuje się całkowitym brakiem reklam. Naprawdę polecam.
 

newuserx

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja bym polecił ten hosting stron www. Dobra obsługa, a teraz jeszcze mają promocję 30% rabatu na wszystkie pakiety. Konto 1GB kosztuje tylko 17,5 zł / rok.
 

kondzik3321

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam hosting firmy http://mintshost.pl. Miła, szybka administracja. Bardzo tania oferta, za 15 zł na trzy miesiące mam 50Gb transferu, 5Gb miejsca na dysku. Hosting co też należy do jego pozytywów często ma jakieś promocje. Polecam
 
B

black15

Guest
A ja polecam hosting 2hi . Firma solidna, mimo że stosunkowo krótko na rynku. Bardzo dobre usługi. Więcej można znaleźć na stronie www.2hi.pl
 

iwona2568

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Warto przejrzeć propozycje firmy GVO.Za niewielkie pieniądze dostajesz hosting pod który możesz podpiąć aż cztery domeny,poza tym otrzymujesz sporo innych przydatnych "narzędzi"marketingowych jak autoresponder czy pokój video konferencyjny.http://pvv.pl/gvopolska
 
Do góry