Dobra szkoła językowa w Warszawie?

jankolodziejski

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Dokładnie jezeli chodzi o native speakers w English for you to są zdecydowanie osoby z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Miałem zajecia z Nolanem z USA, Jonathanaem z UK. Lektorzy doskonale przygotowani do zajęć, poprawiali błędy. motywowali do zajęć, przynosli bardzo dużo dodakowych materiałów. Polscy lektorzy natomiast to także ludzie z doświadczniem - Bardzo podoba mi się styl Pani Kamili, która dokładnie tłumaczy zagadnienia, potrafi dokładnie przekazać gramatykę, wszystko staj się przejrzyste. Zresztą układ polki lektor i navie speaker w jednej grupie to świetne rozwiązanie

W English for you bardzo starannie dobierają kadrę, bardzo selektywnie. Dzięki temu poziom kursów w tej szkole jest rzeczyiście bardzo wysoki. Native speakers mają doświadczenie w pracy i odpowiednie przygotowanie merytoryczne do zajęć. Polscy lektorzy potrafią spójnie pracować z native speakers i sprawiają że mateiał zajęć jest ciekawy i zrównoważony. Dobra szkoła, gdzie można nuczyć się zarówno do egzaminu i zwyczajnie podszkolić język, szczególnie dobrze wypadają konwersacjie i szlifowanie jezyka w mówieniu
Raczej większość szkól wybiera w rozważny sposób pracowników. Przecież to właśnie działania tych osób wpływają na opinie o szkole, nauczaniu. Moj syn chodzi akurat do Speak Up'a, i z jego relacji wnioskuje, że też pracują tam kompetentne osoby. Dzięki ich podejściu ludzie chcą/ nie chcą też sie uczyć.
 

cijaej

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiadomo, wazni są lektorzy i no i ich metody nauczania. Ja właśnie dlatego chodzę do Długiego Języka już drugi rok.
 

jankolodziejski

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
cijaej napisał:
Wiadomo, wazni są lektorzy i no i ich metody nauczania. Ja właśnie dlatego chodzę do Długiego Języka już drugi rok.
Raczej podejście do uczniów bo metody nauczania wyznacza juz szkoła.
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przychylam się do opinii o English for you. Sporo zyskałem po ich kursach. Dużo lepiej radzę sobie z konwersacjami po angielsku. Kiedyś to "ani be, ani me" Dzisiaj rozumiem i potrafię duże lepiej się dogadać. Konwersatoria z osobami anglojęzycznymi i rozbudowane warsztaty dyskusyjne to zaleta tej placówki. Widać, ze lekorzy mają kwalifikacje i odpowiednie przygotowanie dydaktyczne do pracy w szkole językowej
 

KasiaO_89

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Koleżanka poleciła mi nową szkołę Bricks in the Wall. Dopiero zaczałam i bardzo mi się podoba ten ich system modulowy. To coś nowego dla mnie ale metoda wydaje mi się bardzo skuteczna. I wam też polecam!
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Powiesz nam jak skończysz kurs czy dobrze się nauczyłaś :) Najważniejszym jednak jest to czy szkoła prowadzi naukę języka w sposób komunikatywny, kreatywny, dobrze skierowany pod potrzeby kursanta.
 

koktajlmleczny

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Ja chyba pozostane przy propozycji SpeakUp, bo najlepiej znam z autopsji i chyba raczej juz nigdzie indziej bym nie próbowała.
zgadzam się w pełni, też się tam uczę i jestem bardzo zadowolona :)
 
S

Sttark

Guest
Jeśli chcesz nauczyć się mówić po angielsku, to skorzystaj ze szkoły www.manhattan-edu.pl, mieści się w centrum. Małe grupy, kursy w dogodnych godzinach.
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
heerman1 napisał:
Przychylam się do opinii o English for you. Sporo zyskałem po ich kursach. Dużo lepiej radzę sobie z konwersacjami po angielsku. Kiedyś to "ani be, ani me" Dzisiaj rozumiem i potrafię duże lepiej się dogadać. Konwersatoria z osobami anglojęzycznymi i rozbudowane warsztaty dyskusyjne to zaleta tej placówki. Widać, ze lekorzy mają kwalifikacje i odpowiednie przygotowanie dydaktyczne do pracy w szkole językowej
Wart wpomnieć, że English for you ma wysoką notę w Warszawie przede wszystkim dlatego, że jest długo na rynku od lat 90 i jednak specjalizuje się tylko w języku angielskim. To ważna sprawa, gdyż warto ufać fachowcom od konkretnej dziedziny. Dla mnie English for you to także miejsce, gdzie panuje miła atmosfera i chce się przychodzić na zajęcia. Zwłaszcza, że jest tutaj mieędzynarodowa kadra zarówno z USA, Irlandii czy Australii
 

KasiaO_89

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
apra napisał:
Powiesz nam jak skończysz kurs czy dobrze się nauczyłaś :) Najważniejszym jednak jest to czy szkoła prowadzi naukę języka w sposób komunikatywny, kreatywny, dobrze skierowany pod potrzeby kursanta.
Jeżeli chodzi o konwersacje, to są na bardzo wysokim poziomie i bardzo skuteczne, już teraz łatwiej mi się rozmawia i podchwyciłam amerykański akcent;) bo mam świetną lektorkę, dlatego wam też polecam!
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Dokładnie jezeli chodzi o native speakers w English for you to są zdecydowanie osoby z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Miałem zajecia z Nolanem z USA, Jonathanaem z UK. Lektorzy doskonale przygotowani do zajęć, poprawiali błędy. motywowali do zajęć, przynosli bardzo dużo dodakowych materiałów. Polscy lektorzy natomiast to także ludzie z doświadczniem - Bardzo podoba mi się styl Pani Kamili, która dokładnie tłumaczy zagadnienia, potrafi dokładnie przekazać gramatykę, wszystko staj się przejrzyste. Zresztą układ polki lektor i navie speaker w jednej grupie to świetne rozwiązanie

W English for you bardzo starannie dobierają kadrę, bardzo selektywnie. Dzięki temu poziom kursów w tej szkole jest rzeczyiście bardzo wysoki. Native speakers mają doświadczenie w pracy i odpowiednie przygotowanie merytoryczne do zajęć. Polscy lektorzy potrafią spójnie pracować z native speakers i sprawiają że mateiał zajęć jest ciekawy i zrównoważony. Dobra szkoła, gdzie można nuczyć się zarówno do egzaminu i zwyczajnie podszkolić język, szczególnie dobrze wypadają konwersacjie i szlifowanie jezyka w mówieniu
Ja wybrałem tę placówkę po zrobieniu sporego "researchu" tu i tam. Zdecydowana większość opinii o English for you jest na plus tej szkoły. Widać, że starają się trzymać poziom nauki. Metoda też przemawia za nimi, gdyż nauka w duże mierze opiera się na praktycznych konwersacjach z native speakers, zwyczajnie uczą mówić. Także łatwiej zdać egzamin, gdyż dużo punktów zarówno do FCE i CAE dostajemy za speaking.
 

Marta Gralec

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o Warszawę to ze swojej strony to mogę polecić szkołę Nauka u Ciebie. Istnieje możliwość realizowania planu zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Ja uczę się w trybie indywidualnym i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam na świetnego lektora, zajęcia prowadzone są z odpowiednim zaangażowaniem, a co najważniejsze są konstruowane w taki sposób, że doskonale wpływają na mój progres. Dużym plusem jest również to, że zajęcia prowadzone są w miejscu, które ustalam ja, a z uwagi na to, że pracuję to jest do zbawienne. :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Podejrzewam, że chodzi o szkołę. Jednak raczej ufałbym znanym markom. Zawsze jest również kwestia wyboru, bo czasem kursy online są dobrą opcją. Zwłaszcza jeżeli nie ma czasu na dojazdy lub najbardziej odpowiadają nam zajęcia późnym wieczorem.
 

kajtek32

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kursy online wcale nie odbiegają od normy. Tak jak wcześniej wspominali, taka forma jest wygodna jak ktoś nie ma czasu, alb po prostu po pracy itp, już się nie chce nigdzie wychodzić. Sam osobiście wole ciepłe kapcie :D i laptop przed sobą, dlatego zapisałem się na naukę online. Trochę się obawiałem, ze mogą to być wyrzucone pieniądze w błoto, ale spróbowałem, zapisałem się do Rapid-English i jestem mega zadowolony, wszystko sprawnie i przede wszystkim nauczyłem się języka. Zdecydowanie wole naukę przez rozmowy BB)
 

Ragnarok69

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podobało mi się w Pi School, bardzo mili, naprawde dobrze uczą. Rok temu zdawałem maturę z j.angielskiego i brałem lekcje u nich właśnie. Miłe wspomnienia :D
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
W Wawie jednak liczą się tylko szkoły, które będą specjalizowały się w konkretnym języku. Jeżeli chodzi o angielski będzie zdecydowanie to English For You, Szkoła działa od 1999 roku, sporo na rynku. Kursy przede wszystkim obejmują konwersacje z native speakers, ale aspekt gramatyki nie jest absolutnie zaniedbany. Fajne to , że zajecia są rozdzielone, część tematu ogarania native speakers uzupełniając to co wprowadził polski lektor. Bardzo dużą zaletą są dodatkowe konwersatoria prowadzone przez native speakers. Można sporo doweidzieć się oanglojęzycznym świecie
 

cijaej

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moim zdnaiem Pi School jest spoko - fajne mają zajęcia, atmosferę no i lektorów :)
 
Do góry