Dobra szkoła językowa w Warszawie?

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Jedna z lepszych szkół w Warszawie, która stawia na mówienie i tylko angielski to właśnie jest English for You, działają od lat, potrafią odpowiednio przydzielić do grupy, gdyż test i rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo drobiazgowa i dokładna. Polecam Nolana, świetny Native z USA . System polski lektor - gramatyka, native spaeker konwersacje jest wyczesane i dobre
 

giron

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sokrates dla mnie daje radę, chodziłem na kursy dla dorosłych, kameralne grupy można sobie złożyc, takie 2,3 osoby, albo zapisać się na normalny kurs, to już zależy co kto woli
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
waldzinka napisał:
Jedna z lepszych szkół w Warszawie, która stawia na mówienie i tylko angielski to właśnie jest English for You, działają od lat, potrafią odpowiednio przydzielić do grupy, gdyż test i rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo drobiazgowa i dokładna. Polecam Nolana, świetny Native z USA . System polski lektor - gramatyka, native spaeker konwersacje jest wyczesane i dobr
Zresztą English for You jest w wielu rankingach number one np tym
http://szkolyjezykowe.zumi.pl/
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
W speak up można dostać nawet 100% dofinansowania to najpierw rozważyłabym tę szkołę, to raz. Dwa to zatrudnia samych profesjonalistów, a to jest bardzo ważne aby kurs angielskiego był bardziej efektywny. Po trzecie zajęcia są bardzo urozmaicone zajęciami multimedialnymi a to sprawia, że nauka idzie szybciej :)
 
M

maalamy

Guest
Zgadzam się z przedmóczynią, do tego dają gwarancję, że Cię nauczą a jak nie to możesz cały kurs powtarzać za darmo :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dlaczego, przecież jak idziemy do szkoły to po to aby nauczyć się języka, czy to za darmo czy za opłatą, chyba że ktoś idzie na silę, ale nie wydaje mi się aby komuś się nie chciało znać perfekcyjnie język angielski
 

KasiaO_89

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bricks in the wall jest calkiem fajne. Pewnie zalezy, na jakiego sie trafi lektora, ale moj byl naprawde spoko. mila atmosfera i kameralne grupy.
 
M

maalamy

Guest
waldzinka napisał:
Kurs musi kosztować, inaczej ludziom sie mało chce
Coś w tym jest, mam znajomego który jest psychologiem i on mówił mi że jak pacjenci przychodzą na darmowe porady to rzadko im to pomaga, a jak już muszą zapłacić to szybciej dochodzą do siebie :D
 
M

maalamy

Guest
To fakt :D chociaż zależy jak się ten przymus rozumie, jak ktoś się uczy bo w pracy wymagają to też przymus niby ale zawsze można ten przymus sobie zamienić na motywację wewnętrzną :) wszystko zależy od podejścia
 

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Po kursie w English For You widzę duży progres jeżeli chodzi o moją znajomość angielskiego. Rzeczywiście w tej szkole uczą języka w praktycznym użyciu. Szkoła dysponuje bardzo dobrą kadrą zarówno polskich lektorów, ale także native speakers. Zajęcia są ciekawe, gdyż bardzo dużo tematów prowadzonych było z wykorzystaniem prasy anglojęzycznej. Gramatyka też była ćwiczona, ale to już rola polskiego lektora. Taki układ - polski lektor od gramatyki i native speaker od konwersacji to bardzo skuteczne rozwiązanie. Wartościowe były warsztaty prowadzone w formie konwersatoriów z native speakers
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Kurs angielskiego prowadzony przez native speakera pozwala na osłuchanie się z autentycznym akcentem, a to duży atut speak up jednak. W tej szkole duży nacisk kładzie się na dużo mówienia i konwersacji z lektorem...
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Właśnie ważne aby na zajęciach byli native speakers
 
M

maalamy

Guest
Dokładnie, bez tego ani rusz. Jeśli ktoś szuka szkoły to w speak upie można się zapisać na warsztaty darmowe i zobaczyć jak wygląda u nich nauka.
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o warsztaty to jest bardzo fajnie w English For You, gdyż tematy są dostosowane do poziomu grupki, na moim poziomie B2, często dyskutowaliśmy o bieżących wydarzeniach na świecie. Lektorzy wykorzystywali bieżącą prasę anglojęzyczną. Mieliśmy na tych warsztatach różnych native speakers, dzięki temu nie tylko
mogliśmy ćwiczyć różne akcenty ale dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy o miejscach z których pochodzą. Czasami dyskusje były bardzo burzliwe. Fajna sprawa
 
M

maalamy

Guest
Takie warsztaty to na pewno fajna opcja,kilkoro moich znajomych było na takich w speak upie i wiem, ze to ich przekonało do zapisania się do szkoły na kurs.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No właśnie tak miała moja siostra, na razie jest zadowolona, a ja ją na te warsztaty namówiłam :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
[SIZE=14.666666666666666px]Widziałem na fb speak upa, że za rozwiązanie jakiegoś quizu można też kurs wygrać, wiecie gdzie ten quiz można rozwiązać?? Na fb czy na ich stronie?[/SIZE]
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Już chyba ten konkurs się skończył, ale są dodatkowe zajęcia Travelling clubs, takie zajęcia rozwijające znajomość słownictwa związanego z podróżowaniem, doskonalące umiejętność wypowiadania się.
 
Do góry