Dobra szkoła językowa w Warszawie?

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Sporo u nich ogólnie kursy potaniały, a studia to chyba najlepszy okres na naukę angielskiego :) bo niestety ten angielski który jest na uczelniach jest słaby, u nas był niby poziom b2+ a nic rzez te kilka semestrów nas nie nauczyli :/
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak wiele osób także i ja wypowiem się pozytywnie o English For You. Zajęcia fajnie ułożone, podział pracy między lektora polskiego i native speakers, dużym plusem są dodatkowe konwersacje, taki bonus dzięki któremu można dużo bardziej i mocniej wciągnąć się w angielski. Grupki i nauczyciele też dobrze dobrani. Generalnie kursy w English For You nastawione na komunikację. Duży dostęp do różnorodnych native speakers., można poznać zarówno brytyjski i amerykański angielski. Atmosfera w szkole bardzo miła, panie w sekretariacie starają się na każdym kroku pomóc, jeżeli pojawiają się problemy
 

Tymon21

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mogę polecić szkołę językową Pi School, bo bardzo miło ją wspominam. Uczyłem się tam języka angielskiego i dzięki temu wysoko zdałam maturę z angielskiego. Mój kuzyn z Piaseczna obecnie bierze od nich kursy z języka hiszpańskiego, ponieważ czeka go wymiana międzynarodowa i czuje, że jest już bardzo przygotowany do wyjazdu. Ogólnie bardzo miła atmosfera na zajęciach, program nauczania jest o wiele bardziej skuteczny i atrakcyjny dla kursanta niż w zwykłej szkole. Polecam
 
N

Noc666

Guest
Potwierdzam, szkoła językowa Pi School jest naprawdę dobra! W te wakacje chodziłam do nich na taki przyspieszony kurs j.angielskiego przed urlopem i bardzo jestem zadowolona. Poziom nauczania wysoki, nawet ja sporo ogarnęłam w tak krótkim czasie ;)
 

becia2

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
heerman1 napisał:
Jak wiele osób także i ja wypowiem się pozytywnie o English For You. Zajęcia fajnie ułożone, podział pracy między lektora polskiego i native speakers, dużym plusem są dodatkowe konwersacje, taki bonus dzięki któremu można dużo bardziej i mocniej wciągnąć się w angielski. Grupki i nauczyciele też dobrze dobrani. Generalnie kursy w English For You nastawione na komunikację. Duży dostęp do różnorodnych native speakers., można poznać zarówno brytyjski i amerykański angielski. Atmosfera w szkole bardzo miła, panie w sekretariacie starają się na każdym kroku pomóc, jeżeli pojawiają się problemy
Też chodziłam właśnie do English For You i kurs bardzo dużo wniósł jeżeli chodzi o moją znajomość języka, przede wszystkim otworzyłam się namówienie
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
A to fakt, że szkoła musi nauczyć porozumiewać się w języku, a przełamać się z mówieniem nie jest łatwo. Dlatego mega fajne były dodatkowe zajęcia tematyczne w speak up. Jak się próbuje rozmawiać o tym, co interesuje, to jest dużo łatwiej się przełamać i rozmawiać.
 

jajanek97

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2016
Posty
11
Punkty reakcji
5
Jeśli chcesz uczyć się nie tylko angielskiego to polecam empik school na Marszałkowskiej. Lektorzy są zawsze dobrze przygotowani do zajęć i potrafią nas zaskakiwać ciekawostkami. Bardzo dużo rozmawiamy, więc to pomaga w pozbywaniu się wstydu związanego z mówieniem :)
 

kasiiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowałam się powierzyć naukę bardziej sprawdzonej szkole, jak dla mnie taką placówką jest właśnie English For you. Mnie bardzo podpasowały takie kursy, gdzie dużo miałam konwersacji z przeróżnymi nativami to było jednak bardzo korzystne, gdyż musiałam się bardzo oswoić właśnie z tą częścią jezyka, najlepiej dogadywałam się z naszą nativką Mary. Potrafiła doskonale motywować do spraw konwersacyjnych. Współpraca pomiędzy lektorem polskim i nativem od konwersacji ukałdała się dobrze, polecam English For You
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Odnośnie empik school to ja zapisałam się tam własnie na hiszpański. Po kilku pierwszych zajęciach jestem oczarowana wręcz prowadzeniem zajęć. Podoba mi się tam wszystko, a najbardziej oczywiście dostępne promocje :p Polecam zerknąć na ofertę
 

Rejka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmm a Pi School? bo nie ukrywam że szukam kursów na wakacje - i moją uwage przykuła wlasnie ta szkoła. Raz że mam blisko/ po drodze do tej szkoły a dwa ze maja spory wybór różnych wakacyjnych kursów! a takie coś mi się najbardziej podoba!
 

kasiiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Warto tera zapisać się na kursy wakacyjne w English For You, koleżanka chodziła na taki intensywny kurs i była bardzo zadowolona z tematu, uporządkowała gramatykę i poprawiła płynność w mówieniu
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Odnośnie wakacji, to widziałem w speak up promocję z dużym rabatem i darmowymi podręcznikami. Nauka wakacyjna na pewno ma swoich zwolenników, ja wolę regularną całoroczną. Choć jeżeli ktoś zamierza zacząć, to przecież po wakacjach zawsze mozna kontynuować.
 

becia2

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
kasiiaaa napisał:
Warto tera zapisać się na kursy wakacyjne w English For You, koleżanka chodziła na taki intensywny kurs i była bardzo zadowolona z tematu, uporządkowała gramatykę i poprawiła płynność w mówieniu
Tak też uważam. Kursy wakacyjne w English For You są fajną opcją na powtórzenie gramatyki i przede wszystkim poprawienie mówienia. Kursy prowadzone są w bardzo małych, kameralnych grupkach. W jeden miesiąc można zaliczyć cały semestr nauki, więc całkiem sporo. Dodatkowym plusem jest różnorodność native speakers zarówno z USA i Anglii. Dzięki temu można poprawić akcent i płynność wymowy. Dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo dużym plusem
 

katika2

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodziłam do English For You i bardzo dużo się nauczyłam. Zaczynałam swoją przygodę z angielskim od poziomu A2 zakończyłam na B2. Więc doświadczenia w temacie to mam. Bardzo widać nacisk na mówienie. W każdej grupie przynajmniej połowa zajęć prowadzona jest przez native speakers. Bardzo ciekawe zajecia urozmaicone dodatkowymi materiałami, zresztą szkoła zajmuje wysokie pozycje w rankingach i to dobrze świadczy o placówce. Poznałam wielu fenomenalnych lektorów
 

agnieszka866

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myśle, że najlepszym wyborem co do szkoły języka angielsko to polecam LINGUA NOVA. Sam chodziłem do niej, gdyż zawsze chciałem płynnie mówić po angielsku, a co ważne chciałem mieć również jakiś papierek w ręku. Zajęcią prowadzonę były w bardzo skrupulatny sposób. Po pierwsze mają tam wielu lektorów. W moim przypadku Pan John, uczył mnie poprawnego stosowania idiomów, poprawiał jak dokładnie się wymawia i co ważne zmuszał nas do interakcji w grupie. To pozwoliło mi na zaliczenie egzaminu z łatwością na poziomie CAE. LINGUA NOVA to jest świetną szkołą, która nauczy język angielski w Warszawie.
 

suzik26

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! Ja z kolei mam świetne doświadczenie ze szkoły Richmond English School na Nowym Świecie. Miałam serie indywidualnych zajęć i lektorka była rewelacyjna. Bardzo dużo konwersacji, mojego wypowiadania się, ona zawsze mnie poprawiała i robiłyśmy naprawdę ciekawe, zróżnicowane rzeczy. W szkole są i grupy i zajęcia indywidualne także naprawdę polecam. Stosunkowo nowa szkola, ale jest to filia szkoly w Londynie wiec super. Pozdrawiam cieplutko
 

kingnew

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chodziłam do wielu szkół w Warszawie. Jednak dopiero w English For You odnalazłam się najbardziej. Jak dla mnie bardzo się liczy atmosfera miejsca. Chodząc do tam polubiłam naukę angielskiego. Poznałam do tego wyjątkowych lektorów. Pani Kamila i Beata to klasyka. Podejście bardzo indywidualne, doskonały warsztat i przygotowanie do zajęc. Widać duża autonomię jeżeli chodzi o prowadzenie kursu. Dostawaliśmy sporo dodatkowych materiałów dzięki czemu nauka była bardzo ciekawa. Native speakers Nolam, Chad, Brandon z USA oraz Jonathan z UK to prawdziwa elita. Poprawiają błędy, zmuszają do mówienia, moderują dyskusje. Wszystko to okraszone bardzo wartościowymi warsztatami konwersacyjnymi w fajnie urządzonym klubie dyskusyjnym. Szkoła warta czasu i pieniędzy. Uczą mówić i to z efektami.
 
Do góry