Długość Stosunku

jego_złośnica

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wiesz?
u mnie to różnie, ale czasu nie odliczam więc dokładnie nie powiem xD ale gdzieś też tak pewnie koło 10-15 minut
 

Samin Feathalion

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczecin
sosad, to ty masz jakąś wściekłą chcicę chyba :p
<zwija się ze śmiechu> sorry ale już mi odbija bo za długo jestem na nogach.

To naprawdę różnie bywa gdzieś tak od 5 do20-30 minut
A tak w ogóle to wiele kobiet ma orgazm przy stymulacji że tak powiem "ręcznej" i innych tego typu pieszczotach a nie przy penetracji także spokojnie koledzy bo nie ma się czym przejmować.
Zręczne dłonie zastosowane na partnerce ułatwiają "główny kurs"
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
:D HEHE ALE WY cieniasy jesteście, strasznie krótko...;p;p;p TRENING CZYNI MISTRZA;]


<żarcik, nie bierzcie tego do siebie:)>
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tam wolę krótko, a później się przytulić i spać :)
zbyt długi- tak powyżej godziny seks mnie męczy :] tzn to już nie jest to samo odczucie
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
ja tam wolę krótko, a później się przytulić i spać :)
zbyt długi- tak powyżej godziny seks mnie męczy :] tzn to już nie jest to samo odczucie


po czesci popieram :)

Co do długiego seksu to kiedys zrobi sie nudne :p

My zmieniamy bardzi często podczas stosunku pozycje i jest cudnie :D
i mój facet potrafi rozpalić :D
więc za każdym razem jest cudnie :D

Co do stosunku raz za razem to za tym drugim i każdym kolejnym jest dłużej.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
co masz na myśli mówiąc rozładować?? spuścić z kija?? :)
tak :)


tylko lepiej to zrobić w odpowiednim odstępie czasowym... bo można mieć małego zonka :D

btw. wtedy po pierwszym orgazmie z partnerka nie mialbym ochoty na drugi. juz to pisalem ale dla mnie najlepsza konfiguracja zdarzen w łózku to odrazu moj orgazm nie wazne jakim sposobem, piescic kobiete ręką/językiem do odzyskania sprawnosci a potem stosunek ;]
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Hmmm u mnie to tak do 1h max. no chyba, że mamy wolny domek to potrafimy nawet dłużej aby nacieszyć sie sobą i bliskością do woli :) Często zmieniamy pozycje, kiedy jest blisko przerywamy i pieścimy sie oralnie bądź po prostu spoglądamy na nasze nagie ciała...podniecenie nie spada a jak ciało odpoczywa :D
lepiej jeden a porządny niż np.3 tylko po to żeby dojść i już.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Fajnie by było gdyby trał jak najdłużej :p
Ale niestety,nie jest tak dobrze :)
Zależy:) Czy mamy czas czy nie:p
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
To zalezy raz dłużej raz krócej max 1,5 godziny ....
Ale to zalezy od tego gdzie sie to robi ... i jakie ciśnienie .... poza tym sa rózne sposoby na przedłużenie ...
 

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
jak często uprawiacie seks? jak często macie na to ochotę? Mam problem ze swoim facetem.. wydaje mi się, że mamy w kwestii łóżka zupełnie różne temperamenty. Uwielbiam namiętny seks i mam ochotę kilka razy dziennie, a mój facet ze względu na stres i pracę zaspakaja mnie co dwa dni a czasem co trzy :( . Często się o to kłócimy... to nie tak że jestem wredna dla niego. Po prostu chcę abyśmy oboje byli zadowoleni z naszego pożycia. Co powinnam zrobić? A może ktoś uważa, że to wręcz nienormalne???
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Dlaczego nienormalne? Każdy ma inny temperament i każdy ma inne potrzeby, to indywidualna sprawa. Nie nalezy tego rozpatrywać pod kątek "a bo oni się kochają kilka razy dziennie a my tylko raz w tygodniu"!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
przeciez kazdy potrzebuje namietnosci, musisz z nim o tym porozmawiac ale nie zapominaj o jego potrzebach, jezeli nie ma ochoty to go nie zmuszaj...my uprawiamy seks prawie codziennie :)
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Kocham się z chłopakiem od pół roku... nigdy jeszcze nie miałam orgazmu. Czy to dlatego, że nasz stosunek nie trawa dłużej nic pół godziny ??
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Kocham się z chłopakiem od pół roku... nigdy jeszcze nie miałam orgazmu. Czy to dlatego, że nasz stosunek nie trawa dłużej nic pół godziny ??

No więc nie każda kobieta przeżywa orgazm pochwowy.. I nie zależy to od długości stosunku tylko od ''jakości''.. Bo do orgazmu pochwowego kobiety potrzebne jest inicjowanie punktu 'g'.. A aby go znaleść trzeba umiejętności i cierpliwości..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
spokojnie, mi się udało chyba póltorej roku
do tego trzeba cierpliwości
a co do czasu to wcale od tego nie zależy- czasem kocham się pół godziny i nie potrafię dojśc, a czasem 2 minuty i dochodzę
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja mam to szczęście, że lubie bardzo długo a mój partner na szczęscie mi to umożliwia :p Ale też zalezy od sytuacji ( a raczej od tego ile mamy czasu ) więc jeżeli go mamy mało to ok 20-30 min jeżeli dużo to nawet 1,5 h :D
 
Do góry