Dlaczego Polska nie jest Niemcami?

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Oprócz radykalnego prawa zakazującego oszustw bankowych i parabanków w Europie
Zachodniej i Niemczech istnieje prawo do bankructwa .
Jest skierowane do osób posiadających kredyt mieszkaniowy .
Jeśli nie może spłacać kredyty za mieszkanie to wtedy przekazuje
klucze do mieszkania bankowi i wtedy jest wolny od długów i wielu przypadkach
rzeczy które są tym domu przekazuje bankowi.
Ta osoba jest wolna od długów i nic już nie ma.
To rozwiązanie warto naśladować i chroni to przed bańką spekulacyjną
a dodatkowo wymusza obniżenie rat i ułatwia ugodę .
Państwo powinno chronić społeczeństwo przed oszustami
bankowymi i naszym kraju
Banki dzięki absurdalnej swobodzie mają
największe zyski w całej Europie.
Naszym kraju prawo i sądy chronią banki.
Sąd Hiszpański , Chorwacki i Węgierski uznał
kredyty frankowe za spekulacyjne .
Hiszpanii spłacają resztę kwoty
bez dodatkowych opłat.
Węgry spłacają kredyt po
kursie zawarcia umowy.
Chorwacja osoby które zbankrutowały
przez ten kredyt rząd spłacił za nich
kredyt.
Naszym kraju sądy sobie znanych powodów
odrzucił zbiorowe pozwy i zrobił wspaniały prezent
banką .
Nawet po utracie mieszkania nadal mają długi
i już spłacili sporą część mieszkania a
kredyt przekracza wartość mieszkania.
Większości krajów istnieje prawo do bankructwa .
Chroni od nędzy własnych obywateli i od wyzysku .
Państwo nie powinno wynagradzać wyzysku i oszustwa
a banki już wystarczająca zarobiły na tym mieszkaniu
i po zwróceniu mieszkania oznacza wolność od długów .
Nastąpi likwidacja i zakaz działania lichwy a skutkiem będzie
likwidację firm typu chwilówki które są jawnym oszustem
i nie wiadomo czemu takie firmy istnieją i praca tych firmach
stanowi zagrożenie bo wiele z nich oferuje dojazdy do klientów
a pracowniczy nie dostają do ochrony uzbrojonych ochroniarzy ani
broni a ryzyko napadu i morderstwa jest wysokie i
oprócz oszust nie gwarantują bezpieczeństwa pracownika .
Dlatego wzorem Europy Zachodniej powinna
powstać prawo zakazujące oszukańczych ofert a
kredyty powinni móc udzielać tylko banki a zadłużenie
nie powinno przekraczać połowy dochodów .
Dawniej to prawo chroniło społeczeństwo od wyzysku ze strony Żydów i
spora część tej grupy zajmowała się lichwą .
Dzisiaj też chroni od wyzysku ze strony Żydów .
Wielki Kryzys nie wybuchł by gdyby Bank Centralny w USA
zablokował bankę spekulacyjną i ograniczył udzielanie kredytów .
Niestety USA system bankowy opanowali Żydzi i powody własnej chytrości
zrujnowali świat.
Ograniczenie lichwy i wyzwolenie gospodarki powinno być najważniejszym celem.
Tak samo jako utrzymanie jednorodności etnicznej.
Przez wieki było to oczywiste w całej Europie.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
45 minut liczyłem i wyszło mi tak:
- 92 białych
- 74 czarnych

Monachium, okolice Karlsfeld, mała przyuliczna kafeteria, weekendowe popołudnie w ok.godz.16.

Serio chcecie Niemców w Pier.dol.onii??
A... w jakim kolorze?? :D :D
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Mnie się Polska kojarzy z pijaństwem pamiętam jak wróciłem z Tajlandii i jadąc o 6 rano autobusem w Warszawie to pierwsze co czułem to zapach alkoholu. W inny krajach tego tak nie doświadczałem , w Polsce zobaczysz często żulka z piwkiem w busie a natomiast w takiej Tajlandii to ja prawie nie widziałem by ludzie pili na ulicach poza jakimiś pubami. A w komunikacji miejskiej zobaczyć kogoś z piwem w ręku itp. to nie do pomyślenia , na dodatek tam nie ma czegoś takiego jak sprzedaż alkocholu tylko od 18 roku życia jak u nas , poziom kultury wyższy niż u nas , ale z drugiej strony ludzie bardziej z temperamentem typu pierwsza lepsza kłótnia i ludzie walczą "na noże".

A tak wracając do tematu to moim zdaniem to prawo zbyt duża biurokracja , owszem Niemcy też mają biurokracje, ale polska jest krajem rozwijającym się , na dorobku a taki sposób funkcjonowania niestety , ale spowalnia rozwój , do tego korupcja układy itp.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pijaństwo to podstawa mentalności polskiej społeczności. To było, jest i jeszcze długo będzie. 25 lat temu znaleźć na ulicy naćpanego bądź narąbanego młodzieńca graniczyło prawie że z cudem nie wliczając w ten fakt weekendów :)
A teraz? A teraz chleje się non stop. U mojej kobity w zakładzie chleją cały czas. I szefy i kadra .... Baaaa! Szefy same polewają! Nie ma godziny 16-stej bez kielicha. U kumpla w warsztacie samochodowym też. Na fajrant codziennie butelczyna a i są tacy spece co bez piwka dniówki nie rozpoczynają. Nie ma co się oszukiwać. Nasz kraj był krajem pijaczków i nic się nie zmieniło a najgorsze jest to że spotkać dziś na mieście narąbane kobity to nie problem.
Ja Polske widzę tak:
- cwaniactwo
- pogarda dla/do wszystkiego
- mega zazdrość
- nienawiść społeczna
- korupcja wszędzie i o każdej porze
- wyzysk
- nagminne oszustwa
- pijaństwo
- qu...estwo
- brak szacunku (nawet do samego siebie)

Oglądacie TV, prawda? Programy typu Uwaga i reszta...
Rodziny w Polsce to już się nie leją. Oni się na...alają!!! Innych słów nie ma!
Brat brata kosą jedzie...
Matka córke topi i sztyletuje...
Wnuczek babkę kosą jedzie...
Tatuś w beczkach dzieci kisi...

Przygłupów mamy coraz więcej i będzie jeszcze więcej dlatego zwiałem w inne rejony eurolandu. Nie za kasą, nie przez Ukraińców, nie przez PO czy PIS. Przez ludzi!
Wczoraj zbierałem swoje truskawki w ogródku. Zbieram, zbieram i słyszę zza muru (nie mam płotu z sasiadką tylko murek 200cm bo inaczej bym ją za...bał) i słuszę:
- już qurffa zbiera, juz qurffa zbiera i będzie handlował

Ehhhh! Ja mam truskawy na kompoty w słoiki na zimę a nie na handel ale nawet i gdyby to co ja to obchodzi?
Tydzień temu sąsiad z tyłu płakał tekstami typu: już się pluszczą bogaccy...
O co chodziło?
O 2 tony betonu + kafelki za 500zł + 50mb wody czyli basen.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Panie K! Po co było tyle kulfonów stawiać kiedy z wpisu przebija się"Żydzi do gazu". To nie lepiej było to w dwóch-trzech zdaniach to ująć? Raczej w trzech no bo trza wskazać kto jeszcze prócz Żydów Polakom w rozwoju przeszkadza. No trza będzie chyba trochę nacji wymienić. Ot i "Naród Wybrany" tylko do czego? Pisania głupot na forum?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pisania bzdur (?) to jeszcze ciul :)
Zobacz jakie branie mają wątki... w ilości wejść.
Platforma czy PIS u ludzi normalnych się dokształcają?

Kibic...
Ty kibicujesz Polsce by się szybciej rozdupcyła czy gospodarczo jeszcze bardziej przyspieszyła??

A pytam bo... ta Pani która strajkowała z kalekami w Sejmie na wieść o tym że PIS "da" aż se qurvneła do kamery :) Ona kibicowała kalekom, no wiesz :)
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
pan k napisał:
Zachodniej i Niemczech istnieje prawo do bankructwa . Jest skierowane do osób posiadających kredyt mieszkaniowy . Jeśli nie może spłacać kredyty za mieszkanie to wtedy przekazuje klucze do mieszkania bankowi i wtedy jest wolny od długów i wielu przypadkach rzeczy które są tym domu przekazuje bankowi. Ta osoba jest wolna od długów i nic już nie ma.
Wytłumacz mi proszę mechanizm tego co napisałeś. Czy Ty czytasz co piszesz?
Napisałeś, że ktoś kto bierze kredyt na mieszkanie i go spłaca...a po jakimś czasie nie może go spłacać to bankrutuje i bank mu zabiera mieszkanie, które spłacał przez 10 lat?
Przecież to czysty absurd. Komu niby to się ma opłacać?
To są jakieś żarty...to nie lepiej osobie która nie może spłacić mieszkania po prostu go sprzedać i oddać bankowi tylko resztę, która została do spłaty?



pan k napisał:
Państwo powinno chronić społeczeństwo przed oszustami bankowymi i naszym kraju Banki dzięki absurdalnej swobodzie mają największe zyski w całej Europie. Naszym kraju prawo i sądy chronią banki. Sąd Hiszpański , Chorwacki i Węgierski uznał kredyty frankowe za spekulacyjne . Hiszpanii spłacają resztę kwoty bez dodatkowych opłat. Węgry spłacają kredyt po kursie zawarcia umowy.
Węgrzy spłacają po kursie zawarcia umowy i to jest właśnie bańka spekulacyjna.
Nie może być tak, że jedni brali kredyty w złotówkach...a drudzy bawili się w spekulantów walutowych i brali w obcej walucie przyjmując ryzyko kursowe, by potem w razie wystąpienia tego ryzyka mieć "fory" od Rządu.
To jest dopiero czysty absurd. Ja brałem kredyt w złotówkach pomimo, że rata w CHF była znacznie tańsza. W tym samym czasie kolega brał w CHF - płacił dużo taniej przez kilka lat jechał na tym wózku...a teraz co? Jak ma raptem drożej teraz CHF to ja jako podatnik czy klient banku mam za to płacić? A z jakiej racji? A co by było gdyby Frank znacznie staniał i on by miał za FREE połowę mieszkania? To mogło działać w dwie strony i biorący kredyty doskonale o tym wiedzieli.
Jak kupuje jakieś akcje firmy....czy walutę, czy złoto inwestycyjne to licze się z tym, że mogę zarówno stracić jak i zyskać.
I co...jak stracę to Państwo ma mnie chronić? Ja w ogóle nie rozumiem Twojej logiki. Kupujesz populistyczne hasła zamiast pomyśleć logicznie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zapomina się o tym że kredyty frankowe były bardzo na ręce kredytobiorcom, polepszała się w sposób sztuczny ich sytuacja kredytowa
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
"Franek" był dogadany z "Donaldem". To wszystko było mega przemyślane i celowe.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a że aktualny premier karierę zrobił w bankowości to wynik oczywisty, banki nie zginą
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
zapomina się o tym że kredyty frankowe były bardzo na ręce kredytobiorcom, polepszała się w sposób sztuczny ich sytuacja kredytowa
Rzeczywistości miały doprowadzić do bankructwa Polskiego społeczeństwa .
Nastąpić miała kolonizacja Żydowska .
Dlatego kredyty Frankowe oferowano masowo i
nawet oferowano je osobą które nie spełniają warunków
by dostać kredyt własnej walucie i normalnie
takie osoby nie dostają żadnej ofert i Europie Zachodniej
oferowanie kredytu obcej walucie bez zarabiania w
tej walucie jest zakazane .
Dzięki tym pieniądzom zbudują mieszkania i kupią wyposażenie
do nich i ten sposób przygotują majątek dla
osadników Żydowskich.
Później Nastąpi bankructwo i kryzys a Polska waluta straci na wartości .
Kredyty walutowe są wrażliwe na kurs walut i kryzys gospodarczy a
później za darmo zyskają te mieszkanie a wcześniej
zarobią nadmiar pieniędzy na ratach plus opłaty za spready które
są nielegalne i fikcyjne ubezpieczenie od kredytu .
Zyskają ich majątki i mogą później promować odwróconą hipotekę a
dostaną nie wiele pieniędzy za to mieszkanie a sytuacja ekonomiczna zmusi ich do tego .
Bank płaci za mieszkanie a ta osoba zapisuje im mieszkanie a
ich mieszkania trafi do osadników Żydowskich .
Miały spełnić się słowa .
prezydent Izraela Szymon Peres. Podczas konferencji ekonomicznej w Tel Awiwie, prezydent Peres powiedział:
“Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. […] Dla naszego małego kraju jak nasz, to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.”
Za rządów Schetyny i jego ekipy masowo rozdawano obywatelstwa Żydom i kredyty frankowe.
Te kredyty miały doprowadzić do ruiny Polskie społeczeństwo i przez kredyt miało nastąpić bankructwo
Polski a wtedy za darmo zyskują mieszkania a wcześniej zyskali na ratach nadmiar pieniędzy .
Rządy na Południu Europy i naszym regionie Europy nie prowadziły zakazu kredytów walutowych i
zrobiły prezent temu państwu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Waluty to jeden z największych wałow tego chorego świata. Jestem zdania iż od minimum 2,3 a nawet 4 dekad powinna istnieć na całym świecie tylko jedna waluta no ale gdyby odebrano ludziom możliwość machania przekrętów na kursach walut to by się świat biznesu zanudził.
Od usłyszanych w mediach fraz typu że złotówka osłabiła się w stosunku do dolca i dlatego ceny idą w górę puszczam nadmiar bąków, tak mi kichy skręca na wieść o kolejnym kicie, micie, wale.
Cena żywności wyprodukowanej na Polskiej ziemi polskimi rączkami podlewając polską wodą pakując w polskie opakowania a potem konsumując polskimi ząbkami po czym wydalając polskimi pupami na polskim sedesie do polskiej rzeki drożeje bo... dolar skacze.
Nigdy tego nie pojmę. Co ma wspólnego z dolarem polska kura wcinająca polskie ziarno w chwili w której polak ją wyhoduje, ukatrupi a drugi polak na obiad wpitoli.
No co ma dolar do tego że dziś kura kosztuje 5.99, jutro 5.79 a po jutrze 6.29. ????
W którym to qurva czasie począwszy od hodowli do zeżarcia poszły w górę koszta wyhodowania, podatków, płac i reszty???
 
S

serwor

Guest
pan k napisał:
Nastąpić miała kolonizacja Żydowska . Dlatego kredyty Frankowe oferowano masowo i nawet oferowano je osobą które nie spełniają warunków by dostać kredyt własnej walucie i normalnie takie osoby nie dostają żadnej ofert i Europie Zachodniej oferowanie kredytu obcej walucie bez zarabiania w tej walucie jest zakazane . Dzięki tym pieniądzom zbudują mieszkania i kupią wyposażenie do nich i ten sposób przygotują majątek dla osadników Żydowskich.

Masz kolego przestarzałe informację to już dawno nieaktualne, teraz nowym Izraelem będzie ukraina , żydom potrzebni biedni niewolnicy a Polacy za bardzo się wzbogacili i trudno by było wrócic do starego......... wasze ulice nasze kamienice..... Na ukrainie to bez trudu do zrobienia i trwają prace w tym kierunku. Żydzi widzą że USA traci z roku na rok siłę i pieniadze.
A przecież bez wsparcia USA Izrael padnie w 10 lat. W promieniu 1000 km mają samych wrogów.

A co do kredytów walutowych dlaczego ja mam płacić dla tych którzy chcieli być mądrzejsi niż inni?
Na dodatek patrioci którzy brali kredyty w złotówkach mają dopłacać volskojczom którzy brali kredyty w żydowsko-bangsterskich frankach?
Coś czuję od ciebie czosnkiem.

Panie K jest pan zwolennikem PiS, czyta pan żydowską Gazetę Polską, ogląda TV Republika. A tam wszedzie czosnek czuć.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Amen.
Tak, to prawda... żydom bidul potrzebny do zapirtalania za frajer no ale ... kierując się takowym stwierdzeniem idzie wywnioskować tylko jedno. Czyżby cała Warszawa była żydowska??? Swojemu przecie od średnio 2,3 lat tu nie dają. Mam na myśli pensje. Gdzie nie zerkniesz tam Ukraina. Czy Polak walący w rogi Polaka to właśnie żyd?
No i o co kaman z tą walutą?
Źle mnie zrozumiałeś.
Dlaczego masz niemcom płacić? A komu pi.erd.o.lonia banki oddała? A czemu po wejściu do eu od razu euro nie weszło? A po ciula w eu tyle walut? A Szwajcary z frankami w środku Unii czemu nie są w Unii?
Serwor. To są wszystko wały. Nie powinno być tylu odmian walut ile jest i mam na myśli cały świat a nie Polskę czy Eu. Przecie oni doskonale wiedzieli że frank w górę pójdzie. To był doskonale przemyślany ruch. Super pomysł na to jak zgolić z polskiej bidoty hajs. Gdyby nie istniały takowe jak eur, chf, gbp, pln i setki innych a istniał tylko takowy jak światowy dolar to numerów tego typu by nie było no ale bez dymania ten świat istnieć by nie umiał. 90% maklerki to mafie i przekręty i to urfffa legalne. To nie jest gospodarka. To nie jest biznes uczciwy. Kursy walut to światowy wał i tyle. Gdyby nie kursy walut ujjj wie przez kogo codziennie ustalane to 90% chorych giełd p.wartość. i domów maklerskich by nie istniała.
To nie Twoja wina.
To nie moja wina.
A propos żydów. Czemu wszyscy żyda się boją? Ilu tych żydów jest? Przecie żyd to nie Islam. Sądzisz że se Ukrainę wezmą? Polski nie dostali to i Ukrainy nie dostaną. Ukrainiec roku 2018 to nie Polak roku 1988. Prędzej Polaka wydymasz jak Ukraińca a to że pracują u nas za 2€/h to raczej nie dymanie Ukraińca. Na Ukrainie owe 2€ to tyle co w Polsce wieść o pracy Polaka na budowie w UK za 15GBP/h. Przecie 75zł/h to w ujjj kasy, prawda?

Zatem... pytanie wieczoru:
Kto tak naprawdę jest dymany i przez kogo? :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
od końca:
Kto tak naprawdę jest dymany i przez kogo?
wszyscy przez wszystkich, przy czym większości telewizor wytłumaczył, że jest to powód do dumy i szczęścia...
na przykład aktualnie mamy zabawę Trumpa z cłami i wojnami celno-barierowymi, jak się pojawiły o tym pierwsze wzmianki "wszyscy eksperci wiedzieli", że są wymierzone w Chiny, to tak fantastyczni eksperci, że nawet nie wiedzieli o tym, że poniżej 10% importu stali oraz poniżej 5% importu aluminium USA pochodzi z Chin - realne czołganie dotyczy Niemiec, Kanady i w dużej mierze Meksyku, niestety nie pasowało do "gotowców", więc te gotowce powielano, mimo, że nawet niezbyt rozgarnięty gimnazjalista mógł powiedzieć: sprawdzam i zweryfikować eksperckość ekspertów z telewizora...
ps. te zabawy Trumpa nie mają też na celu pustego flekowania partnerów gospodarczych, największy importer świata, może po prostu korzystać z tego, że nim jest i właśnie to robi
czasy globalizacji, która miała już tylko przyspieszać skończyły się 2 lata temu, teraz coraz więcej objawów tego, że nastąpił odwrót od tejże ideologii ekonomiczno-politycznej (w sumie to jej modyfikacja, bo nie odrzucenie w całości)
oczywiście ulubieni eksperci też nie widzą tego (przypominam, że nowoczesny Petru, też był takim ekspertem)
liczą się tylko interesy, tych, którym łatwiej wygrać...

Co ma wspólnego z dolarem polska kura wcinająca polskie ziarno w chwili w której polak ją wyhoduje, ukatrupi a drugi polak na obiad wpitoli.
już śpieszę z informacją, kilkanaście lat temu, prowadziłem najlepszą w Polsce firmę paszową (polską), zmiennie od 20 do 35% kosztów produkcji tej kury zależy od wahań złotówki (najważniejsza jest śruta sojowa oraz enzymy i aminokwasy egzogenne, nie produkowane w Polsce)

odnośnie kredytów frankowych przypomnę, że dwa największe pakiety miały (tak, już nie mają) Nordea Bank i dobry, "prawilny" Deutsche Bank, pierwszy całkowicie wyszedł z Polski, drugi pozbył się "garba", mówiąc prosto, wyczesały klientów w najlepszym okresie, a później pozbyły się problemu, np. pakiet Nordei kupił PKO BP
od banków i banksterów oczekujcie wszystkiego, ale nie uczciwości, bez przesady...
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
I tak wygląda odpowiedź czysto inteligentna!
Kibic, widział Ty to???
Ucz się zatem...
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
serwor napisał:
Nastąpić miała kolonizacja Żydowska . Dlatego kredyty Frankowe oferowano masowo i nawet oferowano je osobą które nie spełniają warunków by dostać kredyt własnej walucie i normalnie takie osoby nie dostają żadnej ofert i Europie Zachodniej oferowanie kredytu obcej walucie bez zarabiania w tej walucie jest zakazane . Dzięki tym pieniądzom zbudują mieszkania i kupią wyposażenie do nich i ten sposób przygotują majątek dla osadników Żydowskich.

Masz kolego przestarzałe informację to już dawno nieaktualne, teraz nowym Izraelem będzie ukraina , żydom potrzebni biedni niewolnicy a Polacy za bardzo się wzbogacili i trudno by było wrócic do starego......... wasze ulice nasze kamienice..... Na ukrainie to bez trudu do zrobienia i trwają prace w tym kierunku. Żydzi widzą że USA traci z roku na rok siłę i pieniadze.
A przecież bez wsparcia USA Izrael padnie w 10 lat. W promieniu 1000 km mają samych wrogów.

A co do kredytów walutowych dlaczego ja mam płacić dla tych którzy chcieli być mądrzejsi niż inni?
Na dodatek patrioci którzy brali kredyty w złotówkach mają dopłacać volskojczom którzy brali kredyty w żydowsko-bangsterskich frankach?
Coś czuję od ciebie czosnkiem.

Panie K jest pan zwolennikem PiS, czyta pan żydowską Gazetę Polską, ogląda TV Republika. A tam wszedzie czosnek czuć.
Nadal nie porzucili tego planu.
Postanowili skazić Chrześcijaństwo uwielbieniem Izraela i
USA udało się to.
Dlatego Powstała sekta Idż pod prąd która zajmuje się
nienawiści wobec wiary przodków a ich kapłan jest typowym człowiekiem
nienawiści i błaznem a dodatkowo zajmuje kultem
wszystkiego co Żydowskie .
Stworzyli własną partie która jest kopią Ruchu Narodowego.
Sposób patologiczny wielbią Amerykę i Izrael.
Ten ruch ma zabrać Ruchowi Narodowemu głosy
i stworzyć własną agenturę reprezentującą
interesy Izraela .
Popieram Ruch Narodowy.
Obecny rząd jest taranem który robi miejsce dla nich.
Po śmierci swojego szefa ulegną podziałom i nie ma tym
środowisku osoby zdolnej do kierowania tą partią i
dlatego Ruch Narodowy jest drugim wyborem dla nich .
Następne wybory stworzą drugie Węgry.
Sejmie będą dwie partie lub liczyć się będą tylko dwie partie .
Będzie to PIS i Ruch Narodowy .
JKM i jego środowisko przestało istnieć.
Poważne osoby już powinny opuścić to środowisko.
Ich działacz zarażał świadomie kobiety kiłą a
JKM ignorował ten fakt .
JKM powinien razem z tym działaczem iść do wiezienia za to.
Jego partia pełni funkcję burdelu i powinna zostać rozwiązana przez sąd .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zadziwiająco dużo wiesz o funkcjonowaniu burdeli ?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
:D


Ps. JKM to powinien zagrać w "Uchu Prezesa" ...
Serio mówie. Gość w polityce ssssssie sssie maaamaaaarnuje.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
zadziwiająco dużo wiesz o funkcjonowaniu burdeli ?
Normalnej partii nie tolerują osób zarażonych chorobami wenerycznymi a
JKM pomimo informacji o tej osobie nic nie zrobił.
Specjalnie dla niego jego partia organizuje konkurs piękności na
wybiera sobie kochankę.
Normalnie też żadna organizacja nie powinna tolerować swoich
szeregach notorycznego rozwodnika bo oczywiste jest
że taka osoba nie po trafiająca dotrzymać najważniejszej
przysięgi małżeńskiej nie dotrzyma innych obietnic i
ma naturę oszusta .
Taka osoba może być bez problemu szantażowana
przez służby , mafię i oszustów .
 
Do góry