Dieta cud-stosował ją ktoś? Działa?

L

libelule

Guest
hej dziewczyny, troche jeszcze o Cambridge poczytałam, popytałam i dowiedziałam sie tego i owego. Bałam sie troche, bo słyszałam że na tej diecie jest ograniczenie do 400 (!!!) kcal... ale ok, cześć prawdy w tym jest, jednak reszta to plota jak to zwykle bywa ;) ograniczenie do 400 kcal owszem, zdarza sie, ale tylko w pierwszym etapie diety i to pod ścisła kontrolą lekarza - i tylko w przypadkach dużej otyłości (np. koniecznosc utraty wagi przed operacja itp.). Co do "normalnej" nadwagi, to raczej nie jest to tak restrykcyjna obniżka ;) najczesciej miedzy 810kcal a 1500kcal. Wiec już całkiem sensownie i nie tak tragiczne ;)
 

emil1350

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem na diecie zgodnej z grupą krwi, a dodatkowo wspomagam się niedawno przeze mnie odkrytym suplementem XShape. Totalnie likwiduje napady głodu co dla mnie jest kamieniem milowym :)
 
D

Dorka123

Guest
wygląda to wszystko bardzo ciekawie :) ale mi najbardziej podobają się prawdziwe historie osób, które schudły na tej diecie, dla wielu z nich to rzeczywiście była ostatnia szansa :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Dieta Cambridge teraz naprawdę święci triumfy. wiele osób chwali i widać naprawdę duże efekty. Co prawda aby ją rozpocząć trzeba chyba udać się do punktu konsultacyjnego w Warszawie lub w Katowicach dobrze kojarzę? tam tylko można nabyć produkty do diety.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Najlepsza dieta, to MŻ- Mniej Żreć plus ćwiczenia. Chudnie się może wolniej, ale zdrowo i bez efektu jojo. I nie trzeba sobie robić wielu wyrzeczeń;)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Moja mama stosowala taką dietę, nic to za bardzo nie dało...
 
M

Marysiaaq

Guest
[indent=1,35]Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.[/indent]
[indent=1,35] Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej[/indent]
[indent=1,35] Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.[/indent]
[indent=1,35] "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.[/indent]
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
/U mnie dieta MŻ nie działa koniecznie.. ja mam ogromną ochotę na słodkości szczególnie popijając kawę (tak jak teraz :D). w diecie cambridge właśnie to jest fajne, że mają swoje dietetyczne batoniki w różnym smaku :D
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś traciłam sporo kilogramów i to bez diety cud - wystarczyło przestać ciągle podjadać między posiłkami, jeść mniejsze ale częstsze posiłki, zacząć się choć odrobinę ruszać - i nie, przejście z domu do auta nie jest wliczane w ruch, tak samo jak sprzątnie w domu i bieganie po kuchni :) mówię o faktycznym ruchu, fitness, siłownia, basen, albo po prostu pobiegać wokół bloku, cokolwiek realnego. Do tego rezygnacja z jedzenia śmieciowego ... wszystko proste i do zrobienia od ręki przy odrobinie woli dało efekt spadku wagi o ok 15kg w ciągu ok pół roku i teraz wagę trzymam :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Nie stosujcie żadnych głodówek ani diety cud :027: :sleep: to i tak nic nie da. Byłam na diecie cambridge o której wspomnieliście, ładnie schudłam i nie przytyłam po diecie. A dodam że przechodziłam dwie ciąże rok po roku więc miałam sporo do zgubienia. Najważniejsze w niej jest to, że osoba która zna się na rzeczy pilnuje twojej diety i efektów
 

udietetykow

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Diety cud tu nie znajdzecie, ale duużo cuudownych informacji o racjonalnym żywieniu na www.udietetykow.pl
 
Z

Zaneta19

Guest
[indent=1,35]Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.[/indent]
[indent=1,35] Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej[/indent]
[indent=1,35] Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.[/indent]
[indent=1,35] "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.[/indent]
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Ja stosowałem cambridge i schudłam już sporo, ale diety cud moim zdaniem nie ma, trzeba konsekwentnie dążyć do celu, ćwiczyć, odżywiać się zdrowo i z pomocą lekarza bądź specjalisty, nie na własną rękę, ze specjalistą cambridge można się umówić dzwoniąc na infolinie, a chociaż bez żadnych ubytków na zdrowiu, więc zamiast cudów rozsądek i wytrwałość :)
 

Szczupluka_Moni

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dieta cud to zwykly lep na osoby, ktore bardzo chca schudnac w krotkim czasie i malym wysilku.
Nie ma czegos takiego jak diety cud, cudowne sprawdzone sposoby odchudzania.
Nadwaga moze byc przyczyna genetyczna i wizyta u dietetyka jest niezbedna.
Kombinowanie na wlasna reke to najgorszy sposob na zrzucenie wagi.
 
D

Dziubek_1

Guest
Dieta cud to zwykly lep na osoby, ktore bardzo chca schudnac w krotkim czasie i malym wysilku.
Nie ma czegos takiego jak diety cud, cudowne sprawdzone sposoby odchudzania.
Nadwaga moze byc przyczyna genetyczna i wizyta u dietetyka jest niezbedna.
Kombinowanie na wlasna reke to najgorszy sposob na zrzucenie wagi.
co racja to racja...
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Nigdy bym się nie zdecydowała na taką dietę bo na takiej diecie traci się masę mięśniową a nadal jesteś otłuszczona mimo spadku wagi bo mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz a przeciesz w odchudzaniu chodzi o to by spalić tkankę tłuszczową a nie mięśnie.
 
Do góry