Dieta cud-stosował ją ktoś? Działa?

tako_123

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kurcze, tak jak wszyscy tutaj słusznie zauważają - dieta cud nie istnieje, w tydzień nie zrzucisz tłuszczyku... Trochę ciężko się z tym pogodzić, ale w takim czasie można sobie jedynie zrobić krzywdę. Moim zdaniem jedynym słusznym wyjściem aby nie zrobić sobie krzywdy, jest stopniowe zmienianie nawyków żywieniowych oraz trybu życia. Polub jakiś sport. Zaakceptuj siebie taką jaką jesteś, ale postaw Sobie cel - zmianę.

Jedyne co tutaj się liczy to wtrywałość. Jedz tak jak jadłaś, ale zacznij się ruszać. Powoli zobaczysz jak organizm reaguje na takie bodźce.
Tutaj jest jedna najważniejsza rzecz - stałość! Wiadomo, że wszystko chciało by się na już i teraz, ale niestety życie tak nie pieści.

Wiec jeszcze raz - powolna zmiana nawyków żywieniowych, trochę sportu - i przede wszystkim ciągłe dążenie do tych celów!
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
88
Punkty reakcji
0
O losie...temat rzeka. Mozna o tym pisac i pisać mam wrażenie. A i tak jak się okazuje ciągle jest mało. Nie istnieją cuda w odchudzaniu. To konkretne działanie albo zachowawcze albo operacyjne np. poprzez balon żołądkowy. Tutaj w szpitalu medicover szczegółowo rozpisane sa metody walki z nadwagą https://odchudzanie.medicover.pl/ ale nie ma wśród nich diety cud
 

mirelaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dieta cud? Pewnie chodzi Wam o jakieś szybkie diety,które obiecują zrzucenie wagi w ciągu kilku miesięcy. Da się,bo próbowałam, ale.... jest to bardzo niezdrowe i nie polecam.Odchudzanie to długotrwały proces, który wymaga wyrzeczeń, samodyscypliny, dieta jest niezbędna, ale i aktywność fizyczna. Nie warto chudnąć szybko, bo później ciało nie wyglądazbyt dobrze,co więcej można zachorować...
 
Do góry