Dieta cud-stosował ją ktoś? Działa?

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
a czego używasz? masz coś sprawdzonego, co działa i nie jest szkodliwe albo nie jest placebo?
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Urszulka K napisał:
a czego używasz? masz coś sprawdzonego, co działa i nie jest szkodliwe albo nie jest placebo?
a to chyba indywidualna sprawa, kto co potrzebuje. Ja z racji zgubionych kg i z racji wieku potrzebuję coś co pomoże mi ujędrnić i unieść i tu i tam :) dodatkowo wygładzić skórę. Przyjmuję Bigup na ujędrnianie i podnoszenie ( pośladkow), wit. D na podkręcenie przemiany i ogólnie zimą kazdy powinien przyjmować, i wcześniej piperyne ( ale zastąpiłam zwykłym pieprzem indyjskim)
 
W

wiki9969

Guest
Diety? Ludzie, weźcie się za ćwiczenia! Organizm żeby prawidłowo funkcjonował potrzebuje odpowiednich wartości kalorycznych oraz składników odżywczych, których niczym nie zastąpicie. Brak odpowiedniego jedzenia wpływa na wasze samopoczucie oraz pracę mózgu. Poza tym, po co rezygnować z czegoś, bez czego nie potrafimy żyć? Oczywiście, może być dieta, która będzie zawierała wszystkie ważne składniki odżywcze i to popieram. Ale jeżeli Wy sami nie weźmiecie się za siebie, to żadna dieta Wam nie pomoże, a może tylko zaszkodzić.
 

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
piperynę znam, ale to w ogóle coś daje? i tak używam dużo pieprzów różnych :), tego bigup nie znam co to jest?
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Urszulka K napisał:
piperynę znam, ale to w ogóle coś daje? i tak używam dużo pieprzów różnych :), tego bigup nie znam co to jest?
bigup to po prostu suplement, gdy ćwiczyłam to kg spadały, ale potrzebowałam czegoś na ujędrnianie, podniesienie itd, w klubie fitness ktoś mi o nim powiedział, że to lepsze niż kazde smarowidło do ciała, w dodatku powoduje że chce się mniej jeść słodyczy ( ja akurat z tym nie mam problemu...na szczęście), biorę go drugi miesiąc i faktycznie działa :)
 

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
hm, znalazłam stronę producenta bigup, rzeczywiście możesz mieć rację, ze to działa, z tego co widzę skład tego suplementu jest tak dobrany, a znam się na tym trochę
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Potem płacz będzie, że efekt jojo. Nigdy żadnych diet cud nie stosowałem. Zdrowy trening i dobre odżywianie z odpowiednią ilością węglowodanów czyni cuda. Skoro nie macie na co wydać pieniędzy, przeznaczcie te 100 zł zamiast na dietę cud, to na dietetyka. Gwarantuje wam, że opłaci się to o wiele bardziej, niż wywalanie pieniędzy w błoto.
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
adii napisał:
Potem płacz będzie, że efekt jojo. Nigdy żadnych diet cud nie stosowałem. Zdrowy trening i dobre odżywianie z odpowiednią ilością węglowodanów czyni cuda. Skoro nie macie na co wydać pieniędzy, przeznaczcie te 100 zł zamiast na dietę cud, to na dietetyka. Gwarantuje wam, że opłaci się to o wiele bardziej, niż wywalanie pieniędzy w błoto.
Dokładnie, dietami cud to jest więcej szkody niż pożytku, a efektu jojo raczej nikt nie chce, co z tego ze schudniesz 10kg w miesiac, jak pozostaną duże rozstępy, a potem jak nic bedziesz ze sobą robić itp to i tak waga się cofnie i możesz wyglądać gorzej niż przed tą 'dietą cud'
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Urszulka K napisał:
hm, znalazłam stronę producenta bigup, rzeczywiście możesz mieć rację, ze to działa, z tego co widzę skład tego suplementu jest tak dobrany, a znam się na tym trochę
jestem ciekawa innych opinii, bo mało jakoś tego w sieci ( może dlatego że to chyba nowy suplement), mi pomaga, lepiej wyglądam i lepiej się czuję, jeszcze tylko kilka kg do pełni szczęścia brakuje :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
wikii napisał:
hm, znalazłam stronę producenta bigup, rzeczywiście możesz mieć rację, ze to działa, z tego co widzę skład tego suplementu jest tak dobrany, a znam się na tym trochę
jestem ciekawa innych opinii, bo mało jakoś tego w sieci ( może dlatego że to chyba nowy suplement), mi pomaga, lepiej wyglądam i lepiej się czuję, jeszcze tylko kilka kg do pełni szczęścia brakuje :)
Ja np podczas wiekszego wysilku fizycznego, treningow itp itd uzywalem kreaytny. Roznic nie czulem chociaz sa w organizmie i to ogromne. Wiec tak jak mowisz, supli mozesz uzywac i nie bedziesz czula nic a widziala zmiany albo na odwrot. Ja bym sie dietetyka poradzil, bo samemu to potrafilbym sobie diete ulozyc itp wzgledem kalorii jakie ja spozywam. Ja przykladowo ograniczylem tylko fastfoody i chodzac do pracy + jedzac normalne posilki w granicach rozsadku zrzucilem 6 kg w ciagu 4 miesiecy. Wynik moze srednio zadawalajacy ale bez diety i w normalnym cyklu kalorycznym to bardzo fajny wynik.
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
adii napisał:
hm, znalazłam stronę producenta bigup, rzeczywiście możesz mieć rację, ze to działa, z tego co widzę skład tego suplementu jest tak dobrany, a znam się na tym trochę
jestem ciekawa innych opinii, bo mało jakoś tego w sieci ( może dlatego że to chyba nowy suplement), mi pomaga, lepiej wyglądam i lepiej się czuję, jeszcze tylko kilka kg do pełni szczęścia brakuje :)
Ja np podczas wiekszego wysilku fizycznego, treningow itp itd uzywalem kreaytny. Roznic nie czulem chociaz sa w organizmie i to ogromne. Wiec tak jak mowisz, supli mozesz uzywac i nie bedziesz czula nic a widziala zmiany albo na odwrot. Ja bym sie dietetyka poradzil, bo samemu to potrafilbym sobie diete ulozyc itp wzgledem kalorii jakie ja spozywam. Ja przykladowo ograniczylem tylko fastfoody i chodzac do pracy + jedzac normalne posilki w granicach rozsadku zrzucilem 6 kg w ciagu 4 miesiecy. Wynik moze srednio zadawalajacy ale bez diety i w normalnym cyklu kalorycznym to bardzo fajny wynik.




ja znam swój organizm i wystarczy że ograniczyłam węglowodany, zwiększyłam białko ( oprócz nabiału bo go całkowicie wywaliłam) i waga spada ;) nigdy nie liczyłam kalorii wręcz uważam że to bez sensu, ale każdy wybiera co jemu jest najlepsze i najwygodniejsze, bo też każdy ma inny organizm. A suplementy warto wprowadzać bo niestety jedzenie jest tak przetworzone że mało czegokolwiek organizm z tego dostaje. Straszne czasy a będzie jeszcze gorzej :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
teraz znalezc odpowiednie jedzenie zdrowe, a przede wszystkim takie ktore nie jest nafaszerowane chemikaliami to skarb. Chociaz ja po prostu odzywiam sie tak jak chce, nie dbam o wage, dobrze czuje sie w swoim ciele i nie zabraniam sobie jakis dobrych przekasek.
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Istny Diabel napisał:
teraz znalezc odpowiednie jedzenie zdrowe, a przede wszystkim takie ktore nie jest nafaszerowane chemikaliami to skarb. Chociaz ja po prostu odzywiam sie tak jak chce, nie dbam o wage, dobrze czuje sie w swoim ciele i nie zabraniam sobie jakis dobrych przekas
przy chorobach autoimmunologicznych jest tak że czasami tyje się od samego patrzenia na żarcie :) więc tylko zdrowe jedzenie bez chemi, mało przetworzone, ćwiczenia i odpowiednia suplementacja...to wszystko jakoś mnie ratuje. Acha i jeszcze woda bo woda to podstawa, teraz jest zima to najprościej zrobić wodę strukturalną, latem alkaiczną
 

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
jednak faceci inaczej reagują na rożne rzeczy i organizmy maja inne, prawda? nie wszystko co oni stosują ma taki sam wpływ na kobiety, niestety, jestem ciekawa, efektów, jakie miałby facet po zastosowaniu suplementów na podniesienie i ujędrnienie piersi ;)
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Urszulka K napisał:
jednak faceci inaczej reagują na rożne rzeczy i organizmy maja inne, prawda? nie wszystko co oni stosują ma taki sam wpływ na kobiety, niestety, jestem ciekawa, efektów, jakie miałby facet po zastosowaniu suplementów na podniesienie i ujędrnienie piersi ;)
faceci zawsze mają lepiej BB) brak cellulitu na przykład, tego im zazdroszczę....a co do ujędrniania pupy i piersi, niejednemu by się przydało. My tam ze swoim często łykamy w duecie suplementy, ale mowa o tych łatwo przyswajalnych, z naturalnymi składnikami, nie o typu ''dla pakerów'' :przewraca:
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Urszulka K napisał:
a jakieś konkrety?
oj my tego trochę łykamy, tran ale nie żaden apteczny bo to syf, więcej tam rtęci i innych metali, z USA firmy kirkman (oczyszczony), witD ale też żaden syf z apteki, tylko dr.Jacobsa ; Gaba ; Berberyna; wcierki z wit b12; enzymy trawienne ( w przypadku folgowania z glutenem); i Bigup na ujędrnienie od środka i podkręcenie metabolizmu; Lugola na przemianę materii, selen i cynk( formy chelatowane przy lugoli konieczne)
 

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
jezu aż tyle? a ja sie waham czy zafundować sobie kurację bigupem..... ;)
 

zazi

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Urszulka K napisał:
jezu aż tyle? a ja sie waham czy zafundować sobie kurację bigupem..... ;)
zapytałaś...napisałam ;) bo my jedziemy kompleksowo, by dusza i ciało było zdrowe, zdrowie jako tako, więc zostaje na koniec ciało jako ostatni etap i tu jak pisałam Lugola, l karnityna i Bigup, a i ocet jabłkowy własnej roboty :)
 

Urszulka K

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
zazi napisał:
jezu aż tyle? a ja sie waham czy zafundować sobie kurację bigupem..... ;)
zapytałaś...napisałam ;) bo my jedziemy kompleksowo, by dusza i ciało było zdrowe, zdrowie jako tako, więc zostaje na koniec ciało jako ostatni etap i tu jak pisałam Lugola, l karnityna i Bigup, a i ocet jabłkowy własnej roboty :)
no to się musiałaś nie źle postarać, bo to przecież wszystko nie tylko dzięki BigUp, prawda?
 
Do góry