Design'erskie RTV AGD

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ooo widzisz haha to radio bardziej by pasowało do mojej kuchni :D
Co do lodówki wysadzanej kryształkami Swarovskiego - to dla mnie jakaś ekstrema. To już chyba dla ludzi którzy nie mają co robić z kasą :D
Prawdę mówiąc jeszcze się z taką lodówką nie spotkałem, ale nawet jakbym się spotkał to raczej bym nie kupił ;-)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Lodówka wygląda w ten sposób
expfridge2.jpeg

Pewnie sa inne motywy kolorystyczna, ja trafiłam na wersję black, ale szczerze powiem, że wg mnie szału nie ma. Ot takie bonusiki te kryształki.
Gdybym miała wybierac to wolałabym chyba telefon z takimi dodatkami, a nizeli ladówkę.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
o rany ile tutaj fajnych i bardzo designerskich sprzętów RTV i Agd. No no no przyznaję, że jest w czym wybierać.
Całkiem całkiem jest ta lodówka, ale nie koniecznie zdecydowałabym się na lodówkę w czarnym kolorze. Chyba wybrałabym coś innego.
Ale jeśli chodzi o moją propozycję designerskiego AGD to mnie bardzo podoba się taki toster http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=61&prod=8369 a co wy myślicie??
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem te kryształki są zdecydowanie zbędne na lodówce. Na zegarku, telefonie, mp3 - jakimś małym sprzęciku - spoko jak najbardziej, ale na lodówce??!! - jestem na nie :p chociaż sama lodówka (czarna) wygląda spoko. Szukałem trochę ciekawych sprzęcików, ale nic oryginalnego nie znalazłem. Ot taki ekspres do kawy. nowoczesny. Fajnie wygląda.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nie wiem czy juz było, ale ja jak widziałam tę kuchenkę mikrofalową LG na żywo to zrobiła na mnie mega wrażenie.
LGFMD045.jpg
 
D

Dorka123

Guest
identyczny wzór co na lodówce i pralce :D super :)
a to poniżej to ten talerz do gotowania na parze?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No fajna mikrofalówka :D
Taka inna od wszystkich. Zazwyczaj są białe, srebrne lub czarne a ta tak zupełnie inna od wszystkich. Jestem na tak. chociaż mi by nie pasowała do kuchni (kolor) A taki czajniczek wam się podoba? Ładny stylizowany na klasyczny a jednak elektryczny ;-)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dokładnie, to na dole to talerz do gotowania na parze. na dół wlewa się wodę, na kratce kładzie się produkt i przykrywa. Proste i nieskomplikowane :D

a to ja mam jeszcze jeden hit. Ja byłam w szoku :D
1224569170529_desc_ART-FLOWER-MWO.jpg
 
D

Dorka123

Guest
wow, świetna, nawet bardziej by mi do kuchni pasowała :)
ciekawe czy inox w kwiaty też mają...
 
B

bone1906

Guest
Ostatnio widziałem jakis czajnikotoster. Wyglądało trochę dziwnie. Znalazłem też na electro.pl taki fajny tęczowy czajnik. Bardzo stylowy i elegancki.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No i ta biała/srebrna mikrofala by mi pasowała :D
bone1906 chyba przeglądamy podobne strony bo ja też widziałem ten tęczowy czajnik z electro :D Fajnie wygląda. Wątek się chyba nam trochę rozrósł i nie wiem czy już go ktoś tu pokazywał więc wrzucę
hmmm... albo i nie wrzucę bo coś jest nie tak z adresem do obrazka :/ No to LINK
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Takie to średnie w sumie. Dla mnie designerskie rtv wygląda jak na przykłąd to http://www.humanmedia.pl/A200.html I coś takiego chciałąbym mieć w swoim domu. Nad resztą bym się zastanawiała,ale ze wskazaniem na nie:) Co sie komu podoba, ja wybieram xciekawy wygląd i niesamowite możliwości
 
D

Dorka123

Guest
dla mnie nie ma w tym nic ciekawego, może i możliwości ma fajne, ale wygląd całkiem zwyczajny...

za to do tej mikrofalówki to taką lodówkę można kupić
art-dios-side-by-side-refrigerator-r-t693gdh.jpg


widziałam tez pralkę z identycznym wzorem, ale nie moge znaleźć teraz :/
 
D

Dorka123

Guest
niezły :) chociaż trochę duży się wydaje, ale może to przez to zdjęcie

jak uważacie czy telewizory 3D są designerskie? czy raczej niedługą będą normą? słyszałam, że wrażenia są bez porównania ze zwykłą telewizją, zresztą sami zobaczcie relacje kibiców po pokazie meczu w 3D:
http://www.youtube.com/watch?v=yt4ef5RC1gI
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
haha w innym wątku podawałam też ten link, widać że byli pod ogromnym wrażeniem.
Ja czytałam artykuł o tym pokazie i film chyba rzecznika LG.
http://www.lg.com/pl/press-release/article/telewizja-3d-staa-si-w-polsce-faktem.jsp
 

Dziubal_Bury

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nieprawdopodobnie się LG rozciąga. Z jednej strony szturmuje 3D, z drugiej produkuje cudeńka retro:
LG-Serie-1-CRT-TV-001.jpg


Do tego dołożyć fotele typu jajo, lampę magmową, szklaną kulę, emaliowane meble kuchenne i Austina Powersa w sypialni :p
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ojej ale sprzęty ;P Takie designerskie projekty zdecydowanie mi się podobają :) Wiadomo - nie wszędzie będą pasować, ale myślę, że nawet posiadanie jednego takiego przedmiotu może dodać smaczku naszemu wnętrzu - niezależnie od tego czy jest urządzone w sposób nowoczesny czy też bardziej tradycyjny :)
 
M

margarita_3

Guest
Ja to nawet więcej niż jeden taki dizajnerski sprzęt chciałabym mieć u siebie w domu :) Zaczynam od ekspresu do kawy - bo to nie będzie jakiś mały wydatek, ale od czegos trzeba zacząć więc na razie pieniądze odkładam właśnie na niego. Z Waszych propozycji najbardziej odpowiada mi czerwona mikrofala i biała lodówka (byle by nie w jednym wnętrzu ;))
 
Do góry