Design'erskie RTV AGD

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
LG w swoich produktach kładzie duży nacisk na designe , na przykład ten dysk występujący w 2 kolorach
original.jpg


albo ten monitor

LG-W2363D.jpg
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
No to generalnie możemy to wszystko podsumować w taki sposób - że dizajn wkracza do naszych domów z przytupem i to nie tylko pod postacią sprzetów RTV i AGD ale także innych przedmiotów codziennego użytku, począwszy od długopisów i ołówków a na meblach (czy nawet samej architekturze) skończywszy.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja tam wolałbym opcję zaprojektowania samemu sprzętu :p Wiem, że można, ale pewnie bym się w życiu nie wypłacił...
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Powiem ci że to ciekawy pomysł własny projekt sprzętowy i wpakowanie w niego elektroniki :) chociaż marki takie jak LG mają już kolesi od designu i radzą sobie dość nieźle, hymm no bo pomyśl projekt obudowy to nie tylko to co z zewnątrz ale też uchwyty trzymające elektronikę w środku :p to też wymaga przemyśleń.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jeśli chodzi o LG to najbardziej designerskie są chyba lodówki z kryształkami Swarovskiego takie jak ta GB5533AWSW w kolorze wina.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
5093ada6d58ef1cae60c5f95bee23f9d.jpg

Trochę mała ta fotka, ale można sobie o niej poczytać tutaj http://www.rtv-audio-agd.pl/chlod-zamr-lg-gb-5533awsw-p324.html :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jeżeli chodzi o sprzęt AGD to chyba jednak prym wiodą lodówki, jeżeli chodzi o typowe gadżeciarstwo. Ewentualnie jakiś mniejszy sprzęt, jak tostery czy czajniki elektryczne. Powiem szczerze, że niektóre nawet mi się podobają. Chociaż niestety przeważnie swoje kosztują i to tylko ze względu na wygląd, a nie specyfikację.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiecie design to jedno, ale najważaniejsze jest to, żeby sprzęt był przede wszystkim dokładny i wysokiej jakości. Ja ostatnio nabyłam odkurzacz MPM bora ze zbiornikiem wodnym i powiem wam, że może nie wygląda za ładnie, tzn mnie się nie podobają takie jaskrawe kolory, ale jest naprawdę świetny, dokładny, fajnie się go prowadzi. Z nim sprzątanie to przyjemność.
 
D

Dorka123

Guest
a co powiecie o takich dizajnerskich słuchawkach? http://www.mimomento.pl/kampanie/zumreed/s/sluchawki-nauszne-square-zhp-008-zumreed-2.html
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
A widzieliście lodówkę Capucino Lancaster z podwójnymi drzwiami? Myślę, że też można zaliczyć ten model do designerskich.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Tutaj http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/8068 znalazlam info o tej lodóweczce z systemem smart eco door
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
To jest ten model Capuccino Lancaster? Moim zdaniem jedna z bardziej desig'erskich lodówek SBS, a przy tym napakowana najnowsza technologią.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dokładnie, lodówka pięknie się prezentuje i jest wygodna dla tych którzy zaglądają do niej kilkanaście razy dziennie :)
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
A przy tym jest bardzo pojemna, bo dodatkowe drzwi nie powodują zmniejszenia powierzchni użytkowej.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Widziałam ten model ostatnio na stronie producenta, jest już chyba dostępny w sprzedaży. Podoba mi się, że jest pokryta szkłem. Dość ekskluzywny model, raczej nie na każdą kieszeń.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A jest podana cena? Masz jeszcze jakieś dodatkowe info odnośnie tej lodówki?
 
Do góry