Design'erskie RTV AGD

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Ceny na nie widziałam, ale pewnie ma swoją cenę. Czasem jednak warto wydać więcej i mieć sprzęt spełniający nasze oczekiwania, niż później dokładać i zmieniać.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
To prawda, ja tez tak uważam, lepiej dołożyć trochę więcej i mieć sprzęt, z którego się będzie zadowolonym , tym bardziej, że teraz te kompresory linearne są na topie.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Oczywiście wszystko zależy od sposobu i częstotliwości używania. Są sprzęty, które eksploatujemy non stop, jak pralka czy zmywarka, ale są i takie, które wyciągamy rzadko. Nie każdy sprzęt musi być designerski i napakowany najnowszymi technologiami, trzeba się zastanowić jakie są nasze wymagania. Z reguły jednak kupuje się przede wszystkim oczami, więc zainteresowanie sprzętem designerskim rośnie.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Takie sprzęty są potrzebne, żeby stworzyć swoje oryginalne wnętrze. Głównie można znaleźć spory wybór kolorystyczny, czego wcześniej nie było. Wszystkie sprzęty były na jedno kopyto. Teraz mamy już w czym wybierać. Wystarczy chociażby spojrzeć na tę lodówkę Capuccino Lancaster. Desig robi swoje.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No jest już od listopada w sprzedaży, ale naszpikowana jest tak nowościami, że jeszcze nie widziałam takiej.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Jedna z najnowocześniejszych na rynku. Fajną ma zamrażarkę, cała zabudowana. No i czytałam, że ma kompresor linearny najnowszej generacji. Za design LG dostaje również sporo wyróżnień, podobnie jak za technologie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ano zamrażarka została wyposażona w szuflady oraz zamykane pokrywy na wszystkich 7 poziomach, które chronią żywność przed przenikaniem zapachów, super rozwiązanie.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
@Fumka, nie mogłam się powstrzymać, ilość twoich szczęśliwych buziek mnie powala!:D
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
U nas są tylko dostępne lodówki ze szkłem w odcieniach brązu, czy są i inne kolory? przyznam, że nie widziałam innych.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Jak na razie widziałam tylko w brązie. Ewentualnie inne modele są czarne, albo dwukolorowe.
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawy model, faktycznie designerski. Nie spotkałam się z takim wcześniej. Robi wrażenie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja widziałam w sklepie, ale teraz to oczopląsu można dostać jak się patrzy na te sprzęty od LG. Nie dosyć, że mają designerski wygląd to w środku naszpikowane są nowościami.
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mnie zaimponowały ostatnio telewizory firmy Philips, które są cieńsze niż szerokośc palca. Producent zrobił ogromny postęp w tej dziedzinie. Nie wiem czy ktoś z was słyszał o takiej funkcji jak Ambilight, ale to polega na tym, że telewizor z tyłu posiada diody LED, które świecą na rózne kolory, zależnie od tego, co się wyswietla na ekranie. Takie coś owocuje poszerzerzeniem obrazu w oczach oglądających i naprawdę robi wrażenie. Na yotubie tego oczywiście nie widać, ale posyłam link, żebyście mieli świadomość jak to wygląda:

https://www.youtube.com/watch?v=BaxAaziC5BI
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Na telewizorach się nie znam, ale widziałam kilka naprawdę fajnych modeli z różnymi opcjami i technologiami.
Z najnowszych doniesień z rynku AGD czytałam już o nowych piekarnikach solarnych i zmywarkach parowych.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Faktycznie robi wrażenie,poniewaz prezentuje się bardzo fajnie. Gorzej często jeśli chodzi o samą praktycznosć takiego sprzętu,no z tym różnie bywa...
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że aż tak źle nie jest. Wiadomo, że można trafić na coś gorszej jakości, ale jak już ktoś kupuje dany model, to chyba dlatego że jest mu potrzebny.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Mnie jeszcze z Philipsów kręci ten model: piękny i zarazem bardzo funkcjonalny.
Philips%20DesignLine%20with%20colors%20screen%20fillcrop_0.jpg
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dla mnie sprzęt musi być praktyczny, solidnie wykonany i z długą gwarancją , inne bajery mnie nie przekonują chyba, że to jakaś przydatna i ułatwiająca życie funkcja.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Co to jest za model?


apra, gwarancje wszędzie są podobne. Możliwości często również. Przynajmniej dla sprzętów o określonym przedziale cenowym. A wygląd to, jest coś, co przyciąga i oprócz jakości wykonania, przydatności jest istotne.
 
Do góry