Depilatory

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A co Wy takiego golicie oprocz najwyzej brody i wąsów?
My to dopiero mamy...Nogi, pachy a z okolicami bikini to juz najwiekszy problem.
a wiesz o ile szybciej nam wlosy na glowi rosna?? no wlosy jak wlosy... a tak wogole to pod pachami tez wypada, klata i tors wedle upodoban, nogi rzadko ale tez sie zdarza:]
czyli jak widac wcale nie jestesmy gorsi :)

no bo teraz coraz wiecej mezczyzn metroseksualnych... problemy te same;)
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Nie wszystcy chlopacy gola sie tak jak ty. A dziewczyny prawie wszystkie bo jak tu wyjsc w spodniczce skoro nie ma sie ogolonych nog :/ jak tu ubrac krotka bluzeczke skoro wlosy pod pacha :/
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mężczyzna bez wlosow to nie męzczyzna !
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mężczyzna bez wlosow to nie męzczyzna !
heh... cieakwe podejscie:) w sumie to sie z tym troche zgadzam... no prawda. ale ze wzgledow estetycznych gdzieniegdzie trzeba... no tez glupio ubrac koszulke bez rekawow... rozumiecie:0
byl temat o depilatorach a jest o meskim owlosieniu:) heh... fajnie:))
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Moj brat goli klate :D
Bo jakby to wyglądało owłosiona klatak :p:p
Podpachami też goli :p:p
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Też mam braun silk epil deluxe :). No to tak... Boli jak choelra , bo inaczej tego nie nazwę :). Ale.. to logiczne , bo włosy wyrywa się z cebulką. Ale warto przecoierpieć. Najpierw są krki czerwone , a na drugi dzień nie ma. Dlatego trzeba sie depilować wieczorem.
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Mam proźbe- możecie podać nazwy modeli depilatorów, ktre używacie i polecacie ich kupno...
Właśnie zamierzam się w takowy wyposarzyc, ale jak już kupować, to coś dobrego, sprawdzonego.
Licze na wasza pomoc dziewczyny :)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Trzymajcie mnie. Przed chwila wydepilowałą sobie pachy mam Brauna silk.epil taki rózowy. Krew mi leciała troche maskra. Wsadziłą sobie szczoteczke w zeby i jazda. I tka szczerze to mimo bolu wole depilowac pachy niz nogi. Szybciej o wiele jest. A na nogi musze jeszcze poczekac o troche wydepilowałam ale musze mi jeszcze niekotre włosy odrosnac. Pachy mnie bola i wogole, ale lepiej pachy niz nogi naprawde. Tym bardziej ze pod pachami szybciej odrastaja, a na nogach mozna sobie dac rade. A tka wogoel leciałą komus krew jak depilował pachy?
 

Agnes1036

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
170
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies...
Ja mam depilator BrAun Różowy i już chyba 3razy podchodziłam do depilowania nóg ale sie nie udało jak raz pociągnełam to tak strasznie bolało ze musiałam przestac.
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
najlepszy jest philips old nave ja uzywam i bez porównania
 

Agnes1036

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
170
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies...
A są może jakies żele łagodzące ból czy cos podobnego do depilatorów bo ja nie wytrzymam takiego bólu
 

daga00

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja uzywam narazie dosyc starego phillipsa pierwsza proba KOSZMAR!!!!!!!! myslalam ze umre i ze niemozliwoscia jest wydepilowac cale nogi jak ja potrzebowalam przerwy po kazdym wlosku..;P nie no przesadzam ale teraz juz normalnie nie czuje skora sie przyzwyczaila i jest elegancko no ale nadszedl czas na zmiany i zastanawiam sie nad nowym braunem silk-epil xepressive ma ktoras taki?? czekam na opinie z gory wielkie dzieki dziewczynki:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Pierwszy raz w życiu jak pachy wydepilowałam to leciała mi krew ... teraz już nie leci nawet jak gole np. przez rok maszynka a potem depilatorem gdy są twarde włoski...
Skóra pod pachami jest delikatna ale po goleniu się uodparnia i wtedy już krew nie leci :)
 

patuniaaa21

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
bo to jest tak jak z regulowaniem brwi. Jak robisz to pierwszy, drugi raz to boli bardzo, gdy wyrywasz sobie wloski, pozniej skora sie przyzwyczaja, wloski sa coraz slabsze i juz praktycznie nie boli :).



wydajesz sie osoba najbardziej zorientowana w temacie... interesuje mnie wrastanie wloskow co robic aby temu zapobiec? mowia ze piling ale ja nie wiem co to jest jak i czym to sie robic...mozesz mi pomoc?chyba ze znasz jakies inne sposoby...dziekuje :)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja depiluje sie depilkatorem od oklolo 5 lat. depiluje nogi, miejsca bikini i pachy. najabardziej boli pod pachami ( czasem troszke krwi jest) ale mnie to nie rusza. niektore laski tu mowia ze bol jest ogromny... ja nic nie czuje..takie laskotanie czy lekkie szczypanie. nawet pierwszy raz z depilatorem byl bezbolesny.

na wrastajace wloski polecam mycie nog szorstka rekawica, lub gabka. wtedy nie beda wrastac bo naskorek bedzie regularnie " uniecestwiany". co do pilingow.. nie wiem czy efekt bedzie rownie dobry jak po wyszorownaniu nog rekawica..
 
Do góry