Depilatory

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
kropki sie raczej pojawia... w koncy ingerujesz w glab cebulki wlosa... ale mozna je lekko zalagodzic smarujac nogi balsamem albo czyms chlodnym.. ale najlepiej depilowac sie wieczorem, do rana nie bedzie zadnych kropeczek.
 
B

Blancaaa

Guest
ja mam Brauna silk-epil Xelle i gole nim miejsca intymne i moge sie pochwalic nie mam ani na nogach ani pod pachami czy w miejscu intymnym czerwonych krostek
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
ja miałam czerwone kropki tylko na początku przygody z depilatorem :)W sumie kropki wychodzą, dlatego, że włoski wyrywane są wraz z cebulką. Ostatnio zamówiłam Brauna silk-epil 2170 ma ktoś taki? dobry jest chociaż?
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bielsko - Biała
Depilatora używam już od roku, zwykłego Brauna. Na początku były kropki, a raczej takie plamy czerwone, teraz już dawno o nich zapomniałam. Mogę się depilować nawet chwile przed wyjściem z domu. Ból też już naszczeście pozostał tylko przykrym wspomnieniem :) Wkurza mnie jedynie to, że musze go tak często używać, jak dla mnie 2 razy na tydzien to jest lekka przesada. Czy któraś z was też ma tak szybko odrastające włosy, czy może tylko jak jestem jakiś dziwnym monstrum ? ;) A no i depiluje tylko nogi, okolice bikini pozostawiam poczciwej maszynce, za duży ból ;)
 

Agnes1036

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
170
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies...
A ja dalej nie podeszłam do próby i raczej sie nie odważe nie jestem taka wytrzymała.Ale znalazłam rozwiazanie i efekt 5 dni bez depilacji kupiłam za ok. 20zł krem z firmy veet żadnego bólu.a dla mnie jest to najlepsze rozwiazanie .:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja golę depilatorem fakt na początku jak zaczynałam golić depilatorem bolało ale teraz już się przyzwyczaiłam
i po depilowaniu dopiero używam balsam :)
 

montra

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
łódzkie;D
Kurcze...z tego co ja tu czytam to jestem jakaś inna ;| raz pociągnę depilatorem i zwijam się z bólu..nie wiem już co mam robić ale nie wyobrażam sobie wydepilować calych nóg! Jak wy to robicie że Was nie boli?! Podziwiam:D

MoNcIa 91 a jaki model ten twój depilator? Philips, ale jaki?
 

montra

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
łódzkie;D
Mówię sobie...do trzech razy sztuka...wydepilowalam 1/4 nogi ponizej kolana i po raz kolejny swierdzam ze dalej nie dam rady:(( co ja mam zrobic?! <rozpacz>
 

Sunny92

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zgorzelec
Ja mam zamiar kupić sobie depilator BROWN 2170 słyszałam, że jest dobry. Raz próbowałam sobie depilować nogi depilatorem i nie było tak strasznie :) . Naprawdę nie ma się czego bać:) .... A znacie jakiś dobry, ale TANI depilator??
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ja mam dokładnię ten model Rowenty, co na zdjęciu. Jestem z niego zadowolona, no ale może ktoś inny się jeszcze wypowie, bo są gusta i guściki ;)
 

Sunny92

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zgorzelec
Jesteś z niego zadowolona? A nic Cię po nim nie boli?? I ile razy musisz "przejecha" w jednym miejscu?
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Braun też całkiem sympatyczny. Decyzja tak jak Ci pisałam na PW. Może ktoś jeszcze się wypowie???
Jak dla mnie Panasonic odpada.



"Jesteś z niego zadowolona? A nic Cię po nim nie boli?? I ile razy musisz "przejecha" w jednym miejscu?"


Ja jestem zadowolona. Trochę coś tam czuć, ale bardziej jakby mi takie mrówki chodziły po nogach ;)
Ile razy? Nie liczyłam, ale w jednym miejscu góra dwa razy, no ale to chyba uzależnione jest od grubości włosa i progu odczuwalności bólu.
 

Sunny92

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zgorzelec
Właśnie.... Słyszałam, że jak się posmaruje nogi olejem migdalowym albo kokosowym to wloski az tak nie wrastaja, skóra jest bardziej delikatna i szybciej dochodzi do siebie to prawda?? :niepewny: :D ;)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
też mam brauna. był całkiem tani i jest spoko. do bólu idzie się przyzwyczaić, tylko miejsc intymnych nim nie depiluję. no a jak pierwszy raz depilowałam się pod pachami to myślałam, że się popłaczę, no ale teraz już jakoś idzie. szkoda tylko, że depilacja tyle czasu zajmuje... no ale cóż...
 
Do góry