Depilatory

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
MISTRZO2 wiekszos facetow ma wlosy a klacie, bo taka juz wasza natura ze jestescie o wiele bardziej owlosieni od nas :) I to jest normalna, zwykla rzecz. Jest to uwarunkowane genetycznie, tzn jak Twoj tato ma wlosy na klacie to Ty prawdopodobnie rowniez bedziesz je miec. A facet ktory depiluje swoje owlosienie np na klacie lub na nogach wyglada przepraszam za wyrazenie jak pedzio albo zniewiescialy do reszty :)
 

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
no to zalezy ..kazda dziewczyna mi inna opinnie..

ale na nogach nie mma zamiaru raczej ale na klacie tak i jaki ten depilator polecacie tak jak juz pisalem moze cos z allegro...a moze nie... poradzcie
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
bo.... wogole to ja tez sie nad tym zastanawialem. nogi-ok, ale na klacie i bicepsach;/ troche mniej ladnie to wyglada. no chyba ze bede mial gesta łąkę na klacie to ok:] a wlasnie... pytanie do dziewczyn: czy wolalybyscie faceta z z gladka klata i brzuchem (znaczy bez wlosow) czy owlosionego?
i jak bardzo jesli tak?
heh...
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Gladka to ja mam byc, nie facet.
no tak... owlosione dziewczyny... troche niesmaczne. denerwuje mnie jak dziewczyna ma dluuuugie wosy na rekach;/ ti nieprzyjemne. az sie chce uwage zwrocic... no ale nie wypada:]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no tak... owlosione dziewczyny... troche niesmaczne. denerwuje mnie jak dziewczyna ma dluuuugie wosy na rekach;/ ti nieprzyjemne. az sie chce uwage zwrocic... no ale nie wypada:]
no ale przeciez to nie jej wina :/ chyab golic nie bedzie...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ale jakby wygladala dziewczyna z ogolonymi rekami ? Bo z nogami i z pachami to przeciez normalne...
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
normalnie... ladnie gladko i przyjemnie:] nie chodzi mi o to zeby byla takie calkiem ogolone. jesli sie to nie rzuca w oczy to ok. ale strasznie denerwuja mnie takie grube dlugie wlosy... to mi sie nie podoba:(
 

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
noo juz sie pytam i pytam o ten depilator jaki mi radzicie ....zamiast tego wyjasnicie sobie o wlosach na rekach no prosze o pomoc bo juz lato idize i zle to wyglada na klacie i zastanawiam sie nad nogami jzu sam nie wiem
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
MISTRZO2 nogi sobie daruj... facet z golymi nogami ponoc beznadziejnie wyglada. Ja nie ogole...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
noo juz sie pytam i pytam o ten depilator jaki mi radzicie ....zamiast tego wyjasnicie sobie o wlosach na rekach no prosze o pomoc bo juz lato idize i zle to wyglada na klacie i zastanawiam sie nad nogami jzu sam nie wiem
a nad czym tu sie zastanawiac? :mruga:

normalnie... ladnie gladko i przyjemnie:] nie chodzi mi o to zeby byla takie calkiem ogolone. jesli sie to nie rzuca w oczy to ok. ale strasznie denerwuja mnie takie grube dlugie wlosy... to mi sie nie podoba:(
No ja Cie rozuemiem, ale zeby tak gladko zawsze bylo to trudno by chyba bylo, bo jak sie goli wlosy to sa coraz twardsze i ciemniejsze. Sam sobie ogol rece to zobaczysz :p
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
mnie tam w sumie nie bolało bo wcześniej używałam wosku do depilacji a do dopiero meczarnia. więc depilator to tylko zabawa :D
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ale zeby tak gladko zawsze bylo to trudno by chyba bylo, bo jak sie goli wlosy to sa coraz twardsze i ciemniejsze.
rozumiem... ale lepiej sie pomeczyc niz miec haszcze na rekach... i nie chodzi o golenie ale depilacje... nie korzystam z tego ale podobno dluzej jest spokoj...
Sam sobie ogol rece to zobaczysz :p
heh... dzieki ale nie skorzystam :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mnie tam w sumie nie bolało bo wcześniej używałam wosku do depilacji a do dopiero meczarnia. więc depilator to tylko zabawa
taa z woskiem to dopiero jest masakra...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
no tak... owlosione dziewczyny... troche niesmaczne. denerwuje mnie jak dziewczyna ma dluuuugie wosy na rekach;/ ti nieprzyjemne. az sie chce uwage zwrocic... no ale nie wypada:]
chyba zacznę sobie golić ręce :mruga:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
chyba zacznę sobie golić ręce
pff ja nie :p moje wlosy na rekach sa sexy :lol: i nie obchodzi mnie to ze komus sie nie podobaja, napewno ich golic nie bede :mruga: bo po co ?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tez tak uwazam. My dziewczyny i tak mamy sporo golenia :) A uwazam ze facet z wydepilowanymi nogamu czy klata czy rekoma wyglada tak jak napisalam wyzej :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A co Wy takiego golicie oprocz najwyzej brody i wąsów?
My to dopiero mamy...Nogi, pachy a z okolicami bikini to juz najwiekszy problem.
 
Do góry