Depilacja

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to z poczatku boli, pozniej tez boli ale mozna sie przyzyczaic
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
a nie boli Cie depilatorem??

golarki:) nienawidze golic nog, ale zima to jeszcze da sie wytrzymac, ale najgorzej jest latem, bo wtedy to trzba sie golic codziennie pozdrooffki
ja musze raczej codziennie :D bo mam co chwile sks, basen, taniec i różne takie a nie lubie pokazywac się z włosami hehe :)

kremy do depilacji sa najlepsze ale ja zazwyczaj uzywam maszynki do depilacji
wg mnie kremy są niedokładne...

ja uzywam maszynki i wkurza mnie ze trezba to czesto robic... :/... ale z drugiej strony to boje sie uzyc depilatora bo przeraza mnie ten bol... :/
Ja tez boję sie użyc depilatora, bo wszyscy mówią ze to boli....
mam depilator Brown`a ... dostałam w tym roku pod choinke, ale leży sobie w szafce w łazience... porpsotu sie boje :D
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
jednorazowa maszynka (byle jaka), pianka do depilacji i wsiooo :)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
ból od depilatora nie jest taki straszny, da się przyzwyczaić, natomiast wosk jest straszny, podziwiam kobietki, które robią sobie wosk na bikini, przecież tam jest takie delikatne ciałko, a potem się wrastają włoski i to niefajnie wygląda. Ale jak się goli latem bikini maszynką też jest niestety przesrane, ehh my to mamy liptonaa :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie ani wosk ani depilator nie przekonuje
i to i to probowalam i nie wiem co bardziej boli :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Depilato to ja mogłabym co chwile siegolić. Ja nawet koło biki spróbowąłam nic nie poczułam a potem taka głatka była skórka na cipce :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Nie no wosk rulez! :D w najgorszych miejscach najwyzej 15 min zabawy :p i GLANC przez całe 3 tygodnie! :D a z tym bólem to da sie szybko przyzwyczaić, po paru razach to juz nie jest zaden ból :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Jera tak samo jest z depilatorem. Choc jak ja pierwszy raz uzyłam to nie bolało mnie.
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Maszynki :D Chyba jeszcze mam za mało lat zeby bawic sie w kosmetyczki i te bajeryy
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja byałam w 6 klasie kiedy zaczełam golic nogi depilatorem :p
 

mrówecka

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Glasgow
Wiem, że ten temat został juz dawnio założony, ale co tam może ktoś mi odpisze:) Wiele dziewczyn na forum pisze, że używa jednorazowych golarek do golenia tam na dole. A ja kiedy sie tam ogole to potem wysakują mi tam krostki, gdy używałam kremu veet to też powstało mi podrażnienie:((( Skóra w tym miejscu jest wyjątkowo delikatma, ale niedługo zbliża się lato a ja nie chce, żeby spod majtek wystawały mi włosy, albo żemy było mi widać krostki!!! Pomóżcie
 
Do góry