Depilacja

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
moja droga prosze o niezakladanie podobnych tematow, jezeli juz zrobilas sonde to przy depilator trzeba bylo jeszcze dopisac i zapytac jaki a nie zasmiecac forum podobnymi postami, tamten temat usuwam i popraw te ankiete, pozdrawiam
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Depilator (raz na jakiś czas :p), ewentualnie maszynka jednorazowa z pianką :sexy:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
hehe,ja w ankiecie zaznaczyłam "inne",bo uzywam i maszynki jednorazowej(pachy,bikini,czasami nogi),a przewaznie nogi u kosmetyczki woskiem robie.To najlepszy sposob.Ma sie spokoj na wiele tygodni.
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Maszynka jednorazowa, czasem wosk na zimno. Ale to tak od święta, żeby mieć na dłużej spokój.
 

ulala17

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
White Podl.
ja używam wosku na zimno albo depilatora
depilator przydaje się bardziej latem, kiedy nie mozna czekac az włoski odrosną, zeby usunąc je woskiem, zimą woskiem raczej!
 

ulala17

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
White Podl.
jakiego depilatora? różowego :rotfl:, ale na powaznie to braun silkepil czy jakos tak, jak czesto? w miare potrzeby, czyli jak zaczynają odrastac!
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Karina263 napisał:
Goliłyście sobie może kiedyś ręce?!Gdzies czytałam w gazecie że to modne!
Co wy na to?! :)
[snapback]74318[/snapback]​
ja nie heh... ale mam dużo włosów na rękach =( nie próbowałam golić bo podobno później są ciemniejsze i szybko odrastają... heh nie wiem co lepsze- nie mieć włosów i golić codziennie, czy miec i nic nie robić...
 

Karina263

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
214
Punkty reakcji
0
Miasto
"Z KrAiNy MoRdOrU, GdZie ZaLeGłY CiENiE..&quo
Ja czytałam że jak się ogoli maszynką jednorazową to bardzo szybko odrastają - nawet po jednym dniu...
A jak pianką albo kremem to odrastają podobno po tygodniu... i z czasem sa jaśniejsze i jest ich mniej....
Jeszcze nie próbowałam :) Ale kto wie jak to kiedyś będzie...
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja również maszynka ale bardzo bym chciała się przerzucić na wosk,tylko jakoś brak mi zawsze czasu,odwagi , kasy ... hehe :) jakoś zawsze wychodzi na korzystanie z maszynki :)
 

kasiaW28

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jeżeli mam czas to depiluje się depilatorem (mimo bólu :( ) ale jak się spiesze to jednorazowa maszynką do golenia albo pianka depilującą.
..pozdrawiam...
 

moniaaaaaa17

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
35
maszynka i pianka
a w wakacje najczesciej kremy zeby dluzej nie odrastaly
maszynki najczesciej dla kobiet
ale pianki to roznie zalezy czy mam kase w danym czasie a jak nie mam to tacie pianke zabieram :D :D hihih
 
Do góry