Depilacja

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja używam zwykłych golarek też w tym miejscu. Za pierwszym razem też miałam krostki, ale teraz już nie, a golę stale. Najwyżej jakiś balsamik i już ;)
 

ewela1488

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ogólnie maszynka jednorazowa :) ale jak mi coś odbija to kupuje wosk i sie męcze żeby ładnie wyglądać :sexy: :sexy:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja okolice bikini gole depilatorem a reszte maszynka :] nie lubie miec dzungli , bo mi jakos tak nie wygodnie :] wole miec głatka :]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
lovemartunia spokojnie ja i pachy gole :p spróbowałam i sie opłacało :]
 

Kasi@

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Printre vise
czy to jest normalne ze po uzyciu depilatora wlosy na nogach odrastaja po 2 dniach?
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
:| yyy chyba nie bardzo...moze masz MEGA dawke testosteronu? albo niedokladnie wyrywasz...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Depilator, a w niektórych miejscach maszynka aczkolwiek przyzwyczajam się do depilatora :)
 

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
czy to jest normalne ze po uzyciu depilatora wlosy na nogach odrastaja po 2 dniach?



Po dwóch nie ale po 4-5 tak, wosk do tygodnia, maszynka masakra rano ogolone a wieczorem czarne kropeczki, czyli widoczne odrastające włoski. Ogólnie hard core jedyne co daje naprawdę w moim przypadku rade to laser i oczywiście nie jest tak, że za pierwszym razem usunie się wszystko i na zawsze będzie spokój ale jest coraz lepiej. Ostatnio byłam na łydkach 4mce temu i mam 5 włosów na krzyż. ogólnie jestem po pięciu seansach. Uprzedzając pytania o ceny itd. odsyłam zainteresowanych do strony ctl.wroc.pl tam chodzę ja albo szukajcie renomowanych klinik w okolicach swojego miejsca zamieszkania bo warto!
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
co sądzicie o tych depilatorach
http://www.consumer.philips.com/c/usuwanie-wlosow/satinelle-hp6482_02/prd/pl/
http://www.consumer.philips.com/c/usuwanie-wlosow/satinelle-hp6481_02/prd/pl/
http://www.consumer.philips.com/c/usuwanie-wlosow/hp6517_00/prd/pl/
chciałabym sobie kupić któryś z tych modeli najbardziej kusi mnie ostatni :)
Czy któraś z was używała jakiegoś? Proszę o odp :)
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
plastry veet używałam wiele razy ale nigdy nie byłam z nich w stu procentach zadowolona. Dlaczego?
po pierwsze - bardzo boli (a i tak nie wszystkie włoski zostają usunięte)
po drugie - zajmuje mnóstwo czasu (a i tak nie wszystkie włoski zostają usunięte)
po trzecie - wosk często zostaje i te chusteczki dołączone do plastrów niekoniecznie pozbywają się pozostałości
po czwarte - plastry veet nie są najtańsze a nie są w 100% skuteczne więc jednak lepiej inwestować w coś skuteczniejszego

ale... jak wydepilujesz się mega dokładnie (aha powodzenia :p) no to ciesz się gładką skórką na nóżkach tak ze 2-3 tygodnie :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja natomiast używam jak większość jednorazówek i pianki tudzież mydła, bo daje lepszy poślizg niż pianka.
Posiadam też depilator, ale tak go używam, że nie wiem jakie jest jego aktualne położenie :D
 
Do góry