Depilacja Pach

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Pewnie niektórzy z was naskoczą na mnie za to co napiszę ale uważam że facet który depiluje sobie pachy to nie facet tylko zniewieściały wymoczek (mialem takiego kolesia w technikum, oprócz tego używał przezroczystego tuszu do rzęs i miał tapetę na gębie). Depilacja pach to dobre dla kobiet ale nie dla faceta.
Tusz do rzes i tapeta to juz przesada...


W jakim wy świecie żyjecie ? Faceci od wieków malowani się tylko teraz ludzie upadli na głowe i coś im się poprzewracało.... ale cóż napewno w zbiroowym znaczeniu nie będize to normalne (jeśli będą się rodzić ludzie którym to nie pasuje), a iż starsze pokolenie takie to młodsze uczy się od nich, tylko nieliczni umią rozumować prawdziwie, a nie normalnie...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Malowanie ok, ale tylko po co? Aby się spedalić? Ja rozumiem malowanie twarzy, aby się kamuflować lepiej, na wojnie czy na akcji, ale np kolorowanie powiek na różowo, fioletowo, czarno to idiotyzm.

Chyba, że wymaga tego od nas subkultura np. ghoci etc.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie goliłem się pod pachami i nie zamierzam. A makijaż..czasem na koncert :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Zalezy jakie kto ma upodobania.
Nie podoba mi sie jak facet ma wyglone pod pachami,
troszke kojazy mi sie to z pedałami..
Ale zeby buszzz za wielki nie był tez :p

Moj kolega ma wyglone pachy, nogi itp..
okropnie wyglada.. ;/
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Idiotyzm jest narzucanie innym własnej woli.

Każdy jest tym kim się czuje że jest, i to czy maluje facet się czy też nie to nic nie zmienia, to tylko dodatki, które nie mają mocy zmienić faceta w kobiete lub kobiete w faceta..... mogą jedynie nadać inny wygląd danej osobie ale i tak nie zmieni to nic w tej osobie....
 

Solei

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Good City
Nie podoba mi sie jak facet ma wyglone pod pachami,
troszke kojazy mi sie to z pedałami..
Ale zeby buszzz za wielki nie był tez :p

Zagladasz homoseksualistom pod pachy ? Nie wiem skad takie osady o tych ludziach. To, ze maja odmienna orientacje sexualna to nie znaczy ze gola sobie wszystko i gdzie popadnie. Mam na roku typa, ktory jest gejem i wcale tego nie ukrywa i napisze Ci, ze wcale sie nigdzie ( w widocznych mi miejscach - zeby nie bylo glupich komentarzy) nie goli, a wrecz odwrotnie, to koles w stylu rasta i wlosy dla niego to cult.

Sama nie wiesz czego chcesz, tu nie ma pol srodka, ciezko skrocic sobie wloski, albo tniesz rowno ze skora albo wcale. No przynajmniej mi sie to nie udaje :) Pzdr.
 

parkour

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja uwarzam, że każdy powinien robic ze swoim cialem co chce. Chcesz wyglądac jak malpa... twoja sprawa. Ale ja w kazdym razie gole się pod pachami i wcale sie tego nie wstdzę. Tylko mam problem, bo nigdy nie udalo mi sie ogolic tak, zeby nic tam nie zostalo. Najczesciej zostaje jakies 0.1 mm wloska. Nie potrafie sobie z tym poradzic. Moze ktos mi podpowie co robic, zeby nie miec tam nic wloska. Oczywiscie nog i rak nie depiluje. Na plecach i na torsie tez nie musze. Chciaz w kolo sutkach czasami rosną mi wloski, ale tylko kolo sutkow (je tez usuwam). Mam nadzieje ze nie bede mial zarośniętego torsu. :/
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mi osobiście nie przeszkadza jak chłopak sobie ogoli pachy...jego wybór jak mu tak wygodnie to looz nic do tego nie mam... chociaż wolę jak są nie ogolone :)
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Ja uważam ze depilacja pach jest potrebna do tego uzywamy antyperspirantu NIVEA "Aqua Cool" :D i czujesz się duzo lepiej niż z tymi śmierdzącymi "kłakami" :p
 

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
popieram innych,co to za pedalstwo golic sie pod pachami?
przychodzisz zmeczony spocony i pot sie osadza na wlosach i smierdzi z kilometra :D
a pozatym lepiej antyperspiranty dzialaja na wygolonym :D
gole sie raz na 2 tygodnie i jest calkowity luzik :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej zastanowmy sie. te włosy po cos chyba są... raczej nie wyrosły nam jako ozdobniki. ja nie gole ale czasem sie nad tym zastanawiam... i jesli juz to nie chce tego robic maszynką a woskiem. JESLI w ogole to zrobie, w co wątpie
 

NMJ

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nad Odrą
Ale co tu gadac o stereotypach w Polsce?

Jedni sie gola bo uwazaja ze jest to higieniczne,
Inni sie gola bo jest to dla nich estetyczne,
a jeszcze inni tego nie robia bo po prostu ich pojecie estetyki czy higieny nie sprowadza sie do golenia czyz nie?

I nie powiem, ze ten co sie goli to pedal a ten co nie goli to brudas, to zalezy od czlowieka...
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Ja także się golę pod pachami... nie aż tak czesto, ale ludzie.. włosy w tym miejscu tak szybko jak zarost nie odrastają :p (chyba)... bynajmniej u mnie.... ale dla mnie to normalne.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
150px-Schere_Gr_99.jpg


Myślisz, że takie wystarczą? :D

A na serio, na prawdę to pomaga? Nie drapią później? Nie czepiają się koszulki?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ja się tam nie golę. Nie mam znowuż tam takiej dżungli, aby mi przeszkadzał. Poza tym jest to pedalskie (ew. "przestrzyżenie" jeszce zrozumiem)
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Pedalskie bla bla bla... Ja sie gole pod pachami (raz na jakies 3 tygodnie) i nie powiem zeby mi szybko odrastaly, zeby bylo ich wiecej, itp.
To ze niektorym kobietom podoba sie dywan na klacie i w innych miejscach, to tez kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje. Mi jeszcze nikt nie powiedzial, ze "pedalsko" wygladam albo zniewiesciale przez to, ze dbam o siebie (uprawiam tez sport i wierzcie mi, ze golenie pach w przypadku sportowcow jest zbawienne).
A do tych wszystkich dzieciaczkow co uwazaja, ze golenie pach jest pedalskie - za to zostawienie dzungli w kazdym miejscu ciala bardziej zbliza Was do Neandertali niz do Homo sapiens (tak, tak, teraz posprzeczajmy sie jak dzieci :D ).
 
Do góry