Depilacja Pach

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ale jeśli golisz sobie pachy to zwiększaz ryzyko, prawdopodobieństwo na wystąpienie większej ich liczby. zresztą one wg. undercover nie istnieją i są wytworem naszej wyobraźni. :D
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
Panowie z obrośniętymi pachami są blee :pokrecony: Dlatego jestem jak najbardziej ZA shavingiem :)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Ale jeśli golisz sobie pachy to zwiększaz ryzyko, prawdopodobieństwo na wystąpienie większej ich liczby. zresztą one wg. undercover nie istnieją i są wytworem naszej wyobraźni. :D

Moze zle sformuowalem zdanie ale glownie chodzilo Mi o to, ze nie kazdemu one wyskakuja :D Ja np. nie mam takiego problemu, a nawet jak bym go mial to nie przestal bym ich golic - Higiena to podstawa :D :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Moze zle sformuowalem zdanie ale glownie chodzilo Mi o to, ze nie kazdemu one wyskakuja :D Ja np. nie mam takiego problemu, a nawet jak bym go mial to nie przestal bym ich golic - Higiena to podstawa :D :)
Higiena nie odrazu oznacza depilacje pach. Żeby nie pachnieć brzydko, można się częściej myć. A jeżeli ktoś ma zbyt długie włosy to może jej przyciąć a nie koniecznie depilować.
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam ogoliłem sobie ostatnio :p Mama powiedziała,że powinno się golić, bo bez włosów pod pachami człowiek się mniej poci.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ja tam ogoliłem sobie ostatnio :p Mama powiedziała,że powinno się golić, bo bez włosów pod pachami człowiek się mniej poci.

Nie wydaje mi się.
Poprostu łatwiej utrzymać higienę - takie mam przynajmniej wrażenie, nigdy nie miałam buszu pod pachami :lol:
A jeśli już chodzi o moje własne preferencje to faceci BEZ kłaczków pod pachami wyglądają estetyczniej ale co kto lubi ;)

Ps. Jeśli jest tu jakiś masochista radze spróbować wydepilować wloski depilatorem :lol: zemdleć idzie <_<
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie wydaje mi się.
Poprostu łatwiej utrzymać higienę - takie mam przynajmniej wrażenie, nigdy nie miałam buszu pod pachami :lol:
A jeśli już chodzi o moje własne preferencje to faceci BEZ kłaczków pod pachami wyglądają estetyczniej ale co kto lubi ;)

Ps. Jeśli jest tu jakiś masochista radze spróbować wydepilować wloski depilatorem :lol: zemdleć idzie <_<
No nie wiem.... Mi mówiła to mama, która jest lekarzem i ma już swoje lata praktyki :) Ale przedw wszystkim chodzi tu o higienę.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to prawda, a z reszta faceci z gladkimi pachami duzo bardziej mi sie podobaja :)
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Osobiście nie mam nic przeciwko temu, jednak każdy facet powinien indywidualnie zdecydować czy jest mu to potrzebne, czy nie i jak będzie się z tym czuł.
 

Harvester

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja usuwam je jak mi urosną takie że już mnie łaskocza po biodrach
po prostu przejadę maszynką do golenia bez nakładki i po sprawie
i fakt faktem latem dobrze tak zrobić i użyć jakiegoś antyperspirantu, róbcie to dla siebie i dla innych (szczególnie dla użytkowników komunikacji miejskiej)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
P.S. Koniec off topow :D Wkoncu nie bedziemy sie klucic z dzieckiem :D

To dziecko jest pewnie starsze od ciebie o 4 lata pewnie bo wyglądasz mi na typowego 13 latka. W twoich dalszych wypowiedziach gubisz sie już w tym co sam mówisz, co chwile zmieniasz zdanie, żeby tylko nie wyjść na idiotę...
A dziewczyny i dużo ludzi nade mną jednak zgadza się ze mną że lepiej dbać, myć się niż golić =.= a ty rób co chcesz możesz sobie nawet golić nogi mam to gdzieś- twoje życie, nie ze mnie się bedą śmiali... A żyjemy w Polsce i moge posiadać własne zdanie chyba że tego nie rozumiesz panie dorosły?
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
co jakiś czas dobrze podobno je ogolić, gdyż mimo oczywiście utrzymywania higieny, to przy dużym poceniu sie np latem , drobinki łoju wydostającego sie razem z potem,szybciej krystalizują sie na włoskach i powodują nieprzyjemny zapach. Więc może to nie takie głupie :)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Nie wiem mi to na razie jeszcze nie przeszkadza bo sie aż tak nie pocę, a jak mi ciepło to ściągam bluze/podkoszulek i po problemie pozatym wcześniej się wypachnie perfumami, antyperspirantami itp
 

rafu

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jestem przeciw a o higienę pod pachami mozna dbać ale bez golenia ich - to raczej dla kobiet zostawmy :papa:
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Depilacja pach jest pedalska. Wyglada to idiotycznie i zalosnie. Wsytarczy dobra higiena,jak napisali wczesniej.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Ja tam czuję się bardziej komfortowo z ogolonymi pachami i nie uważam, że to pedalskie. U pływaków depilacja to normalka
 
Do góry